Заліковий троль• 03 января 2025
За кого вийдуть заміж наші дівчата?
з ким будуть зустрічатися?
кого кохати?
якщо матері вивезуть за кордон своїх синів.
кого кохати?
Своего не предлагать• 03 января 2025
Ответ дляkpss2017
И много парней остаются и поступают?
Киев много. Из группы в 21 человек, только 3 зарубежом.
Як_наготую...• 03 января 2025
Ответ дляМандолина Бу
Так, він вже є. Але виїхати легально він зможе до 16.
а чего уже не до 18ти?
Червона калина• 03 января 2025
Ответ дляСвій варік
Ну ви наївна 😂😂😂
Або просто недалека…
До чого там ай ді, якщо все потрапляє в базу при виготовленні ідентифікаційного коду, без якого не виготовляють закордонний паспорт?
Або просто недалека…
Ні, малим закорд паспорт без кода роблять і в 14 років укр також.
Паспортний стіл• 03 января 2025
Ответ дляКидстаффовка
Я дочь вывезла. Но вы правы, думаю мальчиков вывозят больше и это может стать проблемой.
Вывозят куда ? Где-то ждут ? Бомжевать вывозят ?
Божий одуванчик• 03 января 2025
Ответ дляЧервона калина
За однакову роботу там платять більше ніж в нас
а ще врахуйте, що ми летимо в економічну прірву.
Їдьте -їдьте .
Червона калина• 03 января 2025
Ответ дляСнежнакомка
Не переживайте, як тільки знімуть всю соціалку, і мамаши, і їх хлопчики повернуиься додому.
Скоріше на рашку поїдуть, там хоч газ дешевий, а тепер як ми щакрили кранік, то взагалі бещкоштовний буде, аби хоч кудись його вилить
Снежнакомка• 03 января 2025
Ответ дляБольшой секретик
За три года в стране молодому человека выйти на уровень В2 более чем реально. Тем более, что многие имели какую-то базу. Дети моих знакомых, которые выехали в Польшу и Германию, поступили и учатся.
Реально, но далеко не большинству.
И в универ реально, но далеко не большинству.
А нескльким % из всех мечтающих.
Что я и написала.
А нескльким % из всех мечтающих.
Что я и написала.
Божий одуванчик• 03 января 2025
Ответ дляkpss2017
Ещё многие распадутся когда мужья с войны вернутся, увы, но не каждая женщина сможет жить с таким мужчиной.
З яким таким ?
Я супер-пупер• 03 января 2025
Ответ дляСвій варік
Ну ви як плануєте українського громадянства позбутися?
Главное зацепиться в нормальной правовой стране.
Никто не вышлет из страны без согласия человека.
Попросит типо защиты. Есть какой то серый паспорт.
Это ж не Украина, где все законы на паузе для простых граждан.
Пишу з калідору• 03 января 2025
Ответ дляБратья Капли
Частіше наші шукаютьнаших, але є й таке - у доньки сусідка по гуртожитку казашка - зустрічається з нашим хлопцем (це Чехія), а її однокласниця - з росіянином (це Німеччина)...
Кстати, довольно интересный момент.
Парни реже встречаются с местными, чем девушки
НеКонец-Света• 03 января 2025
Ответ дляПаспортний стіл
Учится - это бомжевать 🤪чего тут только не напишут
Паспортний стіл• 03 января 2025
Ответ дляНеКонец-Света
Ну давайте езжайте
Своего не предлагать• 03 января 2025
Ответ дляСнежнакомка
Не працючи на зараз жінки так. А от хлопці можливо і ні. Молоді легше адаптуватися
НеКонец-Света• 03 января 2025
Ответ дляПаспортний стіл
Ну давайте езжайте
Сын уже там. Все отлично 👍
Снежнакомка• 03 января 2025
Ответ дляkpss2017
Ну да, у нас в Украине, как бы мы про Украину говорим 🤷
Я тоже про Украину.
Ответ дляЧервона калина
Тепер вони сидять по хатах і їх нізто не бачить. Може в кижві трохи висуваються, мєлкими перебєжками, а передмістя уже всьо, ходжу з малими по селу гуляю (20км до Києва) ’ И тишина, А вдоль дороги мертвые с косами стоят’. Жодного чоловіка навіть на авто не зустріла.
Кто то сидит конечно, но большинство выгребли, к сожалению.
Багиня• 03 января 2025
Ответ дляСвоего не предлагать
Нет. Это так не делается. Это еще геморой его получить. Знакомый военный брал отпуск и ходил с сыном, приехавшим из Англии, в ТЦК, чтобы хотя бы быстрее все это сделать.
А не підкажете,скільки часу потратив? Бо ми з сином їдемо скоро і оце думаю,чи піти поставити на облік, чи хай потім через дію чи як стає,поставлять,паспорт то зробили новий недавно в 16 років,в базах він є
Своего не предлагать• 03 января 2025
Ответ дляЯ супер-пупер
Защита дается только политически притесняемым и работать с таким статусом нельзя. О какой тогда лучшей жизни можно говорить)
Пишу з калідору• 03 января 2025
Ответ дляСнежнакомка
Реально, но далеко не большинству.
А нескльким % из всех мечтающих.
Что я и написала.
А нескльким % из всех мечтающих.
Что я и написала.
Ну не сколько, а процентов 30-40.
НеКонец-Света• 03 января 2025
Ответ дляСнежнакомка
Они студенты, у сына виза студента, до окончания учебы будет работа, профессия востребована
Як_наготую...• 03 января 2025
Ответ дляЗаліковий троль
Сейчас тоже вывозят мальчиков в основном те, кто имеет возможность, а какие остануться?
все логично, те, у кого выехать возможности не случилось
Большой секретик• 03 января 2025
Ответ дляЧервона калина
Вільна країна для вільних людей. Від комп´ютера до туалету, навшпиньки, жалюзі на вікнах, світло на мінімум.
Червона калина• 03 января 2025
Ответ дляСвоего не предлагать
Оренда там теж більша ніж в нас)
Там такі щп, що покривають і оренди і комуналки. Подруга поїхала в норвегію рік тому, влаштувалась інженером на роботу, тягне двох дітей, оренду і ще в іспанії на морі відпочивали. І робота на хвилиночку не з ранку до ночі 😝 а з 10.00-до 16.00. Да не за красиві очі вона отримала, вона вчила мову, підтверджувала диплом, ходила на співбесіди і перший час працювала поваром
Я супер-пупер• 03 января 2025
Ответ дляСвоего не предлагать
Мы нашли предков поляков, работаем в этом направлении.
Думаем исключительно за себя. А как там кто - не интересно
Як_наготую...• 03 января 2025
Ответ дляБожа кульбабка
От останнє, про що я зараз думаю, то це про хлопців для доньки, їй 17 буде через пару тижнів. Голова болить про НМТ, про вступ... Прийде час - пара знайдеться, бо вступатиме на технічну спеціальність і хлопців у оточенні точно буде немало. Проблемою буде зріст кавалерів, бо має 178 см) Вступати за кордон пропонувала доньці, не схотіла, орієнтується на магістратуру там на англомовній програмі.
у який виш вступаєте, на яку спеціальність? у нас теж зріє питання) нмт в цьому тоці
Червона калина• 03 января 2025
Ответ дляkpss2017
Ну в хаті ще модна сидіть, поки газом не видули.