Заліковий троль• 03 января 2025

За кого вийдуть заміж наші дівчата?

з ким будуть зустрічатися?
кого кохати?
якщо матері вивезуть за кордон своїх синів.
Пишу з калідору• 03 января 2025
Ответ дляСнежнакомка
Все, у кого хватало мозгов и характера выехать до войны, уже там.
В начале войны выехали отчаявшиеся. Но и большинству из них прийдется вернуться.
А не выехавшие до сих пор - так здесь уже и останутся, там их уже точно никто не ждет.
Вообще не факт
Братья Капли• 03 января 2025
Ответ дляЯк_наготую...
судя по вступительной кампании КПИ - много
Нет, на технические специальности очень просел проходной балл на бюджет.
НеКонец-Света• 03 января 2025
Ответ для_Злата Ibra_
Не поедут они в Украину
Євреїв і так хватає в Україні
Пишу з калідору• 03 января 2025
Ответ дляЩедрик ведрик
Не смішіть,повно таких пар , на вулицях бачу
Каких пар?
_Злата Ibra_• 03 января 2025
Ответ дляЩедрик ведрик
Я почти не видела , а наоборот- много
Пи Пи Пилюля• 03 января 2025
Ответ дляkpss2017
Почему? Как раз для них вернутся мужчины с войны, жены которых уехали.
К огромному сожалению, а сколько их не вернётся уже никогда.
_Злата Ibra_• 03 января 2025
Ответ дляНеКонец-Света
Євреїв і так хватає в Україні
Остальные не поедут. Только если их насильно будут отправлять
Снежнакомка• 03 января 2025
Ответ дляkpss2017
Ну что значит не было и нет, если женщин больше чем мужчин и прилично?

Да у меня как раз все ок, но я в Киеве живу, в мегаполисах эта проблема всегда была и будет менее ощутима.
Я тоже в Киеве. И родилась здесь.
Раз у вас все ок, то о каких проблемах с мужчинами вы пишите?

Женщин прилично больше было только после 60, но там уже пару редко кто ищет.
А сейчас, когда миллионы женщин выехало, тем более проблем нет.
Щедрик ведрик• 03 января 2025
Ответ дляЧервона калина
Так і ще на курси ходила, поваром теж не сутками а з 16.00-22.00 там люди не працюють як у нас сутками, там лайт версія, нікуди не поспішають, але цього їм вистачвє на життя.
А і ще, за підвердження диплому платив роботодавець.
Ну прям героїня,якщо вона менше чим за рік вивчиила мову і змогла підтвердити диплом,для мене це як казка ,бо бюрократії страшна кругом в ЕС
kpss2017• 03 января 2025
Ответ дляБратья Капли
И сколько нынче?
Силиконочка• 03 января 2025
Ответ дляМрію про космос
Араби , сирійці, євреї ,різноманіття ....бо наших вже не буде..може ще індуси ,як варіант...Їм землі потрібні

Рукаліцо ілі злой смайл 😥Насправді до сліз
Не придумуйте. Приїздіть у Вінницю. Не один десяток років у нас живуть і навчаються з усього світу. З дредами.в мусульманському одязі вільно їздять в міському транспорті, працюють, створююють сімї.Вони набагато культурніші, ніж ми.на жаль
_Злата Ibra_• 03 января 2025
Ответ дляkpss2017

Я не претендую на украинского мужчину и уехала, посмотрим куда и как вернусь, поэтому уступаю другим женщинам, кому нужно))
Пишу з калідору• 03 января 2025
Ответ дляСиликоночка
Учатся, а потом уезжают
kpss2017• 03 января 2025
Ответ дляСнежнакомка
Я тоже в Киеве. И родилась здесь.

Вы в мире розовых пони? Выехало то много, но мобилизовали намного больше мужчин, а потому проблема будет и огромная.

Да при чем тут я? Вы конечно извините, но я очень даже конкурентоспособная в силу внешности и других факторов, а так то знакомых незамужних среди коллег очень много, с мужчинами беда была и есть в Украине.
Силиконочка• 03 января 2025
Ответ дляПишу з калідору
Учатся, а потом уезжают
Бо їм не потрібні землі наші- як дехто з нас думає. Вони цілком щасливі і на своїй батьківщині. Навіть ті, хто залишається- не саджають картоплю і вісім огірків, чотири помідори- як всі щ нас
_Злата Ibra_• 03 января 2025
Ответ дляkpss2017

Сочувствую вам конечно.( сложно это
ВільнаНазавжди• 03 января 2025
От чесно? Нащо тій сучасній дівчині той заміж? Ну в плані аби за кого вийти, звичайно якщо зустрінеться своя людина, то чом би й ні, але аби заміж. Я дивлюся навколо і розумію, що багато хто краще б не був за тим мужем.
Снежнакомка• 03 января 2025
Ответ для_Злата Ibra_
Так с этого и надо было начинать.
Как только обосрать Украину, так сразу новоевропейка.
Видимо, от счастья.
Братья Капли• 03 января 2025
Ответ дляБожа кульбабка
КПІ, КШЕ, УКУ. 122 і споріднені. Там розумних хлопців достатньо.
І подивитесь, скільки там буде хлопців
1) Спочатку - будуть, але менше ніж зазвичай (такого перекосу відносно дівчат як раніше не буде)
2) На початку 2го курсу - ще менше, почнуть виїзжати вже з середини 1го курсу, як буде підходити 18, а війна триватиме. Деякі продовжать онлайн, деякі кинуть.
Це з власного досвіду.
Неместная Я• 03 января 2025
Ответ дляМандолина Бу
Вважаю, що Автор вірно розмірковує.
Я мама хлопчика 12,5 років. Вже зараз думаю, куди нам їхати до виповнення 16 років, щоб не отримувати приписне. І так все моє оточення, у кого є сини. Зараз навчається в школі, де половина предметів англійською, тяжко, але готуємось до вступу закордоном. Є школи, де в 10-11 класах зараз по декілька хлопців, всі інші- дівчата (Київська область).
Хто не причетний до цього (у кого доньки), сміються звісно, як в цій темі. Але час покаже…
Нічого не зрозуміла- над чим сміються?
Божа кульбабка• 03 января 2025
Ответ дляЗаліковий троль
Я не про це... що нема чого робити.
Я не про першого ліпшого ( як не буде з кого вибирати, то будуть самі).
Освіта само собою, також навчається в універі, але ще повинно бути особисте життя, дітки, так не зараз, хай через 5 років, 10 років. Але ж де ці однодумці чоловічого полу зявляться тоді, як зараз іх всіх вивезуть?
От у випадку моєї доньки її вибір ІТ. Там точно будуть гарні хлопці, стануть вони просто друзями чи хтось коханим - можливо. І я писала, що магістратуру вона таки розглядає не в Україні, але не через наявність/відсутність хлопців, а саме з точки зору майбутньої кар´єри. Коло спілкування у неї і зараз широке - зависає на різних платформах за своїми інтересами, то там купа хлопців з різних країн, від португальців до корейців/китайців. Всьому свій час. Ніхто не відкидає можливість стосунків, але зациклюватися на них і шукати собі хлопця у 17-18-19 ну так собі. У родичів маю кілька прикладів, коли саме ранні шлюби зруйнували і дівчатам, і хлопцям життя. Подорожувати різними країнами у неї теж є можливість, якщо її доля там - значить там. В особистому житті завжди щасливішою буде та жінка, яку чоловік ’завойовуватиме’, а не та, яка бігатиме за першим ліпшим, щоб просто був. Дівчата, на щастя, не закриті як хлопці - мають можливість їхати коли і куди завгодно. Але моя за кордон точно не в пошуках хлопця їхатиме.
_Злата Ibra_• 03 января 2025
Ответ дляkpss2017

А с чего вы взяли , что прям все хотят замуж, особенно если даже 30 ещё нет? Все ж разные люди. Не все хотят, или в определённый период жизни не хотят. А если посмотреть как живут многие. То все ясно
PORKA• 03 января 2025
Ответ дляdemicandum
К тому моменту пока их дочери повзрослеют брак окончательно выйдет из «моды», я сейчас работаю в окружении молодых девушек 18-25 лет и нет у них никакого маниакального желания замужества (как это было в моем поколении, они 10 назад). Уже никто не хочет, чтобы лишь бы плохонький но свой или как там говорят
Ровно до момента, пока подружка не выйдет замуж за красивого умного и богатого. Вот в этот момент начнется жесткач...
_Злата Ibra_• 03 января 2025
Ответ дляВільнаНазавжди
Тоже такие мысли. Мне хоть 28, а не 15- 18. Но с подростокого возраста понимала, что это не для меня и только один вопрос:’ нафига’, конечно есть хорошие примеры и тд
Но...
Пишу з калідору• 03 января 2025
Ответ дляСиликоночка
Вот именно, им не хочется тут жить, то есть нет смысла их рассматривать
побольшомусекретику• 03 января 2025
Захотят замуж- будут уезжать из Украины. На всех по-любому не хватит молодых людей. Либо соглашаться на эмигранта из Африки или Пакистана. Здесь без вариантов.
Пишу з калідору• 03 января 2025
Ответ дляВільнаНазавжди
Если меньше выбор, то и вариантов подходящих мало
_Злата Ibra_• 03 января 2025
Ответ дляСнежнакомка
Так с этого и надо было начинать.
Видимо, от счастья.
Я не новоевропейка. А где я обсырала . ? У вас вижу счаться много, что на личности переходите
Хотя я никого не оскорбляла, пишу как есть
В Украине есть плюсы и минусы, как и ы любой стране. Это здесь обычно пишут какой везде ад и в Украине рай. А я не собираюсь писать такое
Тумба-юмба• 03 января 2025
Ответ дляЧервона калина
Та покраще ніж у нас. Ми ж вже довоювалися, що в днрах та лнрах тарифи значно менші
Тарифи менше в лднрах - це тому що немає послуг? У Донецьку вода буває пару раз на тиждень по парі годин, то це економія
Силиконочка• 03 января 2025
Ответ дляПишу з калідору
То поясніть- нащо вже ця істерика навкруг того, що наші землі комусь потрібні? Землі, на яких нічого вже не росте без отрутохімікатів і ситимуляторів