Новорічна пальма• 03 января в 19:30

Чому в нас таке невиховане суспільство?

Не скажу, що всі, але дуже багато, майже половина населення. В транспорті постійно чую, як хтось соромить чоловіків, що місцем не поступаються. А зараз багато й після поранень, які не завжди видно, і праця може бути важкою, коли чоловік на будівництві відпахав, і як у випадку мого сина, коли йому небажано їздити стоячи і він сидить завжди, коли є можливість. А ззовні цього не видно. Зріст 185, мускули гарні, він ще підліток. Він і вагітній не має поступатися, ризикуючи своїм здоров´ям, наприклад. Чому люди чіпляються? Якщо хтось сидить і не поступається, то він не має нікому пояснювати причину і всім у транспорті озвучувати діагноз
Продавчиня кіз• 03 января в 20:01
Ответ дляІллюха Перчик
Старим людям,вагітним жінкам,і хворим людям або раненим (якщо це якось видно).Вам теж можу уступити якщо ви будете вагітна.
Значит вы невнимательно читали, в моей истории уступать изначально нужно было не мне, а как раз старенькой бабушке
Іллюха Перчик• 03 января в 20:01
Ответ дляРучки-Крючки
На здоровье, а то вдруг что отвалится ненароком. Если бы мой муж сидел в присутствии женщины в транспорте, я бы вряд ли его хотела как мужчину.
То ваше діло.
автор Новорічна пальма • 03 января в 20:01
Ответ дляЗаставляличка
3 человека прицепились к левым мужикам в транспорте = невиховане суспільство. Ага. Ок.
Невиховане. В років 8-10 сина, якщо ми кудись їхали, і він сидів, а я стояла, чого я тільки не наслухалась. І хто з нього виросте,і т.п. І це майже кожного разу у транспорті. І в основному то жінки казали
Іллюха Перчик• 03 января в 20:01
Ответ дляТрейдер кріпти
Чоловіки, для яких тема рівноправ´я така болюча, як правило, так собі чоловічки)
Не настоящие мужчины - я знаю вже це.
Библиотекарь• 03 января в 20:02
Ответ дляGaleTTa
Не устану повторять что Собака бывает кусачей только от жизни собачьей. Эти злые тетки в транспорте не видели нормальной жизни, у них развлечение - самоутверждаться на подростках.
а у советчиц на советчицах) так и живем)
Щедрик• 03 января в 20:02
Ответ дляІллюха Перчик
Ага,діти завжди залишаються в матері і потім вона до 18 років його мордує і маніпулює тими дітьми і зїдає його живцем.Бачили вже всяке.
Бідося, мордують, а є ще ті татусі, які зникають, а раніше ще не можна було вивезти за кордон без згоди. Або мінімальні аліменти платять 2 тис грн і ні в чому не відмовляйте дитині.
автор Новорічна пальма • 03 января в 20:04
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Хто соромить? Наоборот быдло сидит, а все стоя молчат (старики, женщины). Адекватный мужчина сам место уступит, но таких единицы.
Тобто хтось на мого сина начепить ярлик бидло, бо він сидить, а на лобі не написано, що він має проблеми зі здоров´ям?
Танцепесенная• 03 января в 20:04
Кстати, часто замечаю, что девушки часто не придерживают двери в общественных местах, видимо считают, что они принцессы и не обязаны смотреть, кто идет за ними, дети или пожилые люди.
Іллюха Перчик• 03 января в 20:04
Ответ дляПродавчиня кіз
Ви написали что парень сидел около окна а вы ближе к проходу ы бабушка стояла именно около вас.Именно вам нужно было бабушке уступить место.А если вы не стали общаться с парнем через такой пустяк то ничего критического в его жизни не произошло.Потому что если на вас так повлияла такая мелочь то что бы вы делали с ним в отношениях или в семье.
Ручки-Крючки• 03 января в 20:05
Ответ дляТрейдер кріпти
Не в бровь, а в глаз.
Іллюха Перчик• 03 января в 20:06
Ответ дляЩедрик
Ще потрібно розібратися куди і чого він втік.
Щедрик• 03 января в 20:06
Ответ дляНоворічна пальма
Є 2 виходи для вашого сина: їздити на авто, або повідомляти, що по здоров´ю не може стояти. Наше суспільство ще не досягло рівня ігнору всіх.
автор Новорічна пальма • 03 января в 20:06
Ответ дляМалинка
А с сыночком то что? Если постоять в маршрутке не может, значить и до маршрутки дойти и постоять подождать не может.
Якщо ви не обізнана і не знаєте переліку всіх хвороб, то нащо так зневажливо про людину? Це багато говорить про ваше виховання і повагу до людей
Продавчиня кіз• 03 января в 20:06
Ответ дляІллюха Перчик
Все, вопросов больше не имею
Забавно, но именно такие мелочи как правило очень много говорят о поведении человека в семье и дальнейших отношениях)
Невісточка ж• 03 января в 20:07
Тема с этим уступанием мест откровенно достала, при том, что я не часто езжу. Усаживали меня беременную, когда мне нельзя было сидеть, усаживали меня с ребенком, когда я отказывалась, но люди не слышат и стоят на своем. Были ситуации, когда меня стыдили - девушка, уступите место, Вы что не видите - женщина с ребенком/беременная/пожилая стоит. А я как бы реально не вижу, села, книжку читаю и по сторонам не смотрю, вообще не знаю, кто там где стоит. Было и так, что меня активно усаживали как беременную, а я просто толстая была. Мне было неловко, пришлось сесть, а потом мама парня, который уступил место, начала докапываться: точно ли я беременна - меня все это замахало, я громко сказала, что просто толстая и втыкала в телефон, пока они не вышли. Короче, одна жесть. Причем за все время я могу раз 5 насчитать наверно, чтоб люди заходили и говорили: уступите, пожалуйста, по возможности место - и всегда таким уступают без проблем.
Малинка• 03 января в 20:07
Ответ дляНоворічна пальма
Да не обознана. Разъясните. Дойти до маршрутки может, стоять на остановке может, а стоять в маршрутке нет.
Продавчиня кіз• 03 января в 20:09
Ответ дляНоворічна пальма
А от така проблема дійсно є, наші «прості люди», а особливо старше покоління, звикли ляпати перше що їм в голову прийде, тактовність то на жаль явно не козир наших людей(
автор Новорічна пальма • 03 января в 20:10
Ответ дляЩедрик
Так хай повідомить, що він має інвалідність, ніхто не здогадується про стан здоров´я молодих людей.
В нього немає інвалідності. І він не мусить пояснювати нікому і нічого. Якщо він не займає місце для пасажирів з дітьми та інвалідів, він має право сидіти і щоб його ніхто не чіпав чи не говорив над головою ’ бидло сидить, вагітна стоїть’
Щедрик• 03 января в 20:10
Ответ дляІллюха Перчик
Але факта це не змінює, що дитина за бортом його життя. Де ж рівні права?
Аnnеt• 03 января в 20:11
Ответ дляНоворічна пальма
именно. вы на самом деле не понимаете, что любой нормальный человек так и подумает: ’о, сидит быдлота молодая, а беременные пенсионерки стоят!’
Герцогиня• 03 января в 20:11
Ответ дляІллюха Перчик
Так я ж написав,що чоловіки поступаються місцем вагітним жінкам, по перше.А по друге, це не я требував рівноправ´я а жінки.То при чому тут я.Це не до мене питання.
От я не требувала, тож до мене прошу не застосовувати - все чесно.

Сражаться с мужчиной не собираюсь, признаю, что он сильнее, мужественнее.
У нас разное предназначение
Іллюха Перчик• 03 января в 20:11
Ответ дляТанцепесенная
Багато з них взагалі втратили зв´язок з реальністю
Аnnеt• 03 января в 20:12
Ответ дляТанцепесенная
я ничего не придерживаю. а нужно? пусть придерживают те, кто сзади идёт - я сама так и делаю.
автор Новорічна пальма • 03 января в 20:12
Ответ дляВсміхайлик
Заходя в транспорт, где сидячие места заняты, уже должны люди понимать как будут ехать. На какую то чужую совесть надеятся, ну такое. Я автор считаю Вы не правы, потому что прийдет ваша старость и вы также будете ждать, чтоб вам уступили место, и вам чужого больного ребенка тоже будет не видно визуально и не жаль
В чому я не права? Бажати і мовчки чекати, що хтось поступиться, чи заходити і обзивати бидлом чи недочоловіком то різні речі.
Малинка• 03 января в 20:14
Ответ дляНоворічна пальма
Показал бы пенсионное, что у него инвалидность. А, точно, нет инвалидности.
автор Новорічна пальма • 03 января в 20:14
Ответ дляГарні диньки
Каждый обязан догадаться, что сидящий здоровый лоб на самом деле кволый и стоять не сможет.
Кожен повинен просто не лізти до інших людей з проханням поступитись. То справа виключно сидячого пасажира, хоче він це зробити і чи може він це зробити
Іллюха Перчик• 03 января в 20:14
Ответ дляНевісточка ж
Поступатися місцем потрібно всім хто в цьому нуждається - вагітні жінки (яким можна сидіти), старі люди (які хочуть сідати) і хворі та ранені (якщо ви якось зрозуміли що ця людина хвора чи ранена).
автор Новорічна пальма • 03 января в 20:15
Ответ дляЯнка-угомонись
Так, якщо хоче сидіти то має показувати довідку і сідати на спеціальні місця
А якщо немає тих вільних місць то чекати наступний автобус
Тобто спеціальні місця? Людина зайшла і вже сидить. Вона не має нічого і нікому показувати чи доводити
Іллюха Перчик• 03 января в 20:16
Ответ дляЩедрик
Щедрик,я за ці рівні права не боровся.Жінки за них борються.Я за хороші і крепкі сімї та відносини між жінками та чоловіками.
Аnnеt• 03 января в 20:16
Ответ дляНоворічна пальма
у нас в транспорте по громкой связи крутят запись о там, что нужно быть взаимовежливыми и уступать место пожилым и с детьми. про ’не лезть к молодым тайным инвалидам’ никто ничего не говорит.