Новорічна пальма• 03 января 2025

Чому в нас таке невиховане суспільство?

Не скажу, що всі, але дуже багато, майже половина населення. В транспорті постійно чую, як хтось соромить чоловіків, що місцем не поступаються. А зараз багато й після поранень, які не завжди видно, і праця може бути важкою, коли чоловік на будівництві відпахав, і як у випадку мого сина, коли йому небажано їздити стоячи і він сидить завжди, коли є можливість. А ззовні цього не видно. Зріст 185, мускули гарні, він ще підліток. Він і вагітній не має поступатися, ризикуючи своїм здоров´ям, наприклад. Чому люди чіпляються? Якщо хтось сидить і не поступається, то він не має нікому пояснювати причину і всім у транспорті озвучувати діагноз
Продавчиня кіз• 03 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Старим людям,вагітним жінкам,і хворим людям або раненим (якщо це якось видно).Вам теж можу уступити якщо ви будете вагітна.
Значит вы невнимательно читали, в моей истории уступать изначально нужно было не мне, а как раз старенькой бабушке
Іллюха Перчик• 03 января 2025
Ответ дляРучки-Крючки
На здоровье, а то вдруг что отвалится ненароком. Если бы мой муж сидел в присутствии женщины в транспорте, я бы вряд ли его хотела как мужчину.
То ваше діло.
автор Новорічна пальма • 03 января 2025
Ответ дляЗаставляличка
3 человека прицепились к левым мужикам в транспорте = невиховане суспільство. Ага. Ок.
Невиховане. В років 8-10 сина, якщо ми кудись їхали, і він сидів, а я стояла, чого я тільки не наслухалась. І хто з нього виросте,і т.п. І це майже кожного разу у транспорті. І в основному то жінки казали
Іллюха Перчик• 03 января 2025
Ответ дляТрейдер кріпти
Чоловіки, для яких тема рівноправ´я така болюча, як правило, так собі чоловічки)
Не настоящие мужчины - я знаю вже це.
Библиотекарь• 03 января 2025
Ответ дляGaleTTa
Не устану повторять что Собака бывает кусачей только от жизни собачьей. Эти злые тетки в транспорте не видели нормальной жизни, у них развлечение - самоутверждаться на подростках.
а у советчиц на советчицах) так и живем)
Щедрик• 03 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Ага,діти завжди залишаються в матері і потім вона до 18 років його мордує і маніпулює тими дітьми і зїдає його живцем.Бачили вже всяке.
Бідося, мордують, а є ще ті татусі, які зникають, а раніше ще не можна було вивезти за кордон без згоди. Або мінімальні аліменти платять 2 тис грн і ні в чому не відмовляйте дитині.
автор Новорічна пальма • 03 января 2025
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Хто соромить? Наоборот быдло сидит, а все стоя молчат (старики, женщины). Адекватный мужчина сам место уступит, но таких единицы.
Тобто хтось на мого сина начепить ярлик бидло, бо він сидить, а на лобі не написано, що він має проблеми зі здоров´ям?
Танцепесенная• 03 января 2025
Кстати, часто замечаю, что девушки часто не придерживают двери в общественных местах, видимо считают, что они принцессы и не обязаны смотреть, кто идет за ними, дети или пожилые люди.
Іллюха Перчик• 03 января 2025
Ответ дляПродавчиня кіз
Ви написали что парень сидел около окна а вы ближе к проходу ы бабушка стояла именно около вас.Именно вам нужно было бабушке уступить место.А если вы не стали общаться с парнем через такой пустяк то ничего критического в его жизни не произошло.Потому что если на вас так повлияла такая мелочь то что бы вы делали с ним в отношениях или в семье.
Ручки-Крючки• 03 января 2025
Ответ дляТрейдер кріпти
Не в бровь, а в глаз.
Іллюха Перчик• 03 января 2025
Ответ дляЩедрик
Ще потрібно розібратися куди і чого він втік.
Щедрик• 03 января 2025
Ответ дляНоворічна пальма
Є 2 виходи для вашого сина: їздити на авто, або повідомляти, що по здоров´ю не може стояти. Наше суспільство ще не досягло рівня ігнору всіх.
автор Новорічна пальма • 03 января 2025
Ответ дляМалинка
А с сыночком то что? Если постоять в маршрутке не может, значить и до маршрутки дойти и постоять подождать не может.
Якщо ви не обізнана і не знаєте переліку всіх хвороб, то нащо так зневажливо про людину? Це багато говорить про ваше виховання і повагу до людей
Продавчиня кіз• 03 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Все, вопросов больше не имею
Забавно, но именно такие мелочи как правило очень много говорят о поведении человека в семье и дальнейших отношениях)
Невісточка ж• 03 января 2025
Тема с этим уступанием мест откровенно достала, при том, что я не часто езжу. Усаживали меня беременную, когда мне нельзя было сидеть, усаживали меня с ребенком, когда я отказывалась, но люди не слышат и стоят на своем. Были ситуации, когда меня стыдили - девушка, уступите место, Вы что не видите - женщина с ребенком/беременная/пожилая стоит. А я как бы реально не вижу, села, книжку читаю и по сторонам не смотрю, вообще не знаю, кто там где стоит. Было и так, что меня активно усаживали как беременную, а я просто толстая была. Мне было неловко, пришлось сесть, а потом мама парня, который уступил место, начала докапываться: точно ли я беременна - меня все это замахало, я громко сказала, что просто толстая и втыкала в телефон, пока они не вышли. Короче, одна жесть. Причем за все время я могу раз 5 насчитать наверно, чтоб люди заходили и говорили: уступите, пожалуйста, по возможности место - и всегда таким уступают без проблем.
Малинка• 03 января 2025
Ответ дляНоворічна пальма
Да не обознана. Разъясните. Дойти до маршрутки может, стоять на остановке может, а стоять в маршрутке нет.
Продавчиня кіз• 03 января 2025
Ответ дляНоворічна пальма
А от така проблема дійсно є, наші «прості люди», а особливо старше покоління, звикли ляпати перше що їм в голову прийде, тактовність то на жаль явно не козир наших людей(
автор Новорічна пальма • 03 января 2025
Ответ дляЩедрик
Так хай повідомить, що він має інвалідність, ніхто не здогадується про стан здоров´я молодих людей.
В нього немає інвалідності. І він не мусить пояснювати нікому і нічого. Якщо він не займає місце для пасажирів з дітьми та інвалідів, він має право сидіти і щоб його ніхто не чіпав чи не говорив над головою ’ бидло сидить, вагітна стоїть’
Щедрик• 03 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Але факта це не змінює, що дитина за бортом його життя. Де ж рівні права?
Аnnеt• 03 января 2025
Ответ дляНоворічна пальма
именно. вы на самом деле не понимаете, что любой нормальный человек так и подумает: ’о, сидит быдлота молодая, а беременные пенсионерки стоят!’
Герцогиня• 03 января 2025
Ответ дляІллюха Перчик
Так я ж написав,що чоловіки поступаються місцем вагітним жінкам, по перше.А по друге, це не я требував рівноправ´я а жінки.То при чому тут я.Це не до мене питання.
От я не требувала, тож до мене прошу не застосовувати - все чесно.

Сражаться с мужчиной не собираюсь, признаю, что он сильнее, мужественнее.
У нас разное предназначение
Іллюха Перчик• 03 января 2025
Ответ дляТанцепесенная
Багато з них взагалі втратили зв´язок з реальністю
Аnnеt• 03 января 2025
Ответ дляТанцепесенная
я ничего не придерживаю. а нужно? пусть придерживают те, кто сзади идёт - я сама так и делаю.
автор Новорічна пальма • 03 января 2025
Ответ дляВсміхайлик
Заходя в транспорт, где сидячие места заняты, уже должны люди понимать как будут ехать. На какую то чужую совесть надеятся, ну такое. Я автор считаю Вы не правы, потому что прийдет ваша старость и вы также будете ждать, чтоб вам уступили место, и вам чужого больного ребенка тоже будет не видно визуально и не жаль
В чому я не права? Бажати і мовчки чекати, що хтось поступиться, чи заходити і обзивати бидлом чи недочоловіком то різні речі.
Малинка• 03 января 2025
Ответ дляНоворічна пальма
Показал бы пенсионное, что у него инвалидность. А, точно, нет инвалидности.
автор Новорічна пальма • 03 января 2025
Ответ дляГарні диньки
Каждый обязан догадаться, что сидящий здоровый лоб на самом деле кволый и стоять не сможет.
Кожен повинен просто не лізти до інших людей з проханням поступитись. То справа виключно сидячого пасажира, хоче він це зробити і чи може він це зробити
Іллюха Перчик• 03 января 2025
Ответ дляНевісточка ж
Поступатися місцем потрібно всім хто в цьому нуждається - вагітні жінки (яким можна сидіти), старі люди (які хочуть сідати) і хворі та ранені (якщо ви якось зрозуміли що ця людина хвора чи ранена).
автор Новорічна пальма • 03 января 2025
Ответ дляЯнка-угомонись
Так, якщо хоче сидіти то має показувати довідку і сідати на спеціальні місця
А якщо немає тих вільних місць то чекати наступний автобус
Тобто спеціальні місця? Людина зайшла і вже сидить. Вона не має нічого і нікому показувати чи доводити
Іллюха Перчик• 03 января 2025
Ответ дляЩедрик
Щедрик,я за ці рівні права не боровся.Жінки за них борються.Я за хороші і крепкі сімї та відносини між жінками та чоловіками.
Аnnеt• 03 января 2025
Ответ дляНоворічна пальма
у нас в транспорте по громкой связи крутят запись о там, что нужно быть взаимовежливыми и уступать место пожилым и с детьми. про ’не лезть к молодым тайным инвалидам’ никто ничего не говорит.