Новорічна пальма• 03 января в 19:30
Чому в нас таке невиховане суспільство?
Не скажу, що всі, але дуже багато, майже половина населення. В транспорті постійно чую, як хтось соромить чоловіків, що місцем не поступаються. А зараз багато й після поранень, які не завжди видно, і праця може бути важкою, коли чоловік на будівництві відпахав, і як у випадку мого сина, коли йому небажано їздити стоячи і він сидить завжди, коли є можливість. А ззовні цього не видно. Зріст 185, мускули гарні, він ще підліток. Він і вагітній не має поступатися, ризикуючи своїм здоров´ям, наприклад. Чому люди чіпляються? Якщо хтось сидить і не поступається, то він не має нікому пояснювати причину і всім у транспорті озвучувати діагноз
Новорічна пальма
• 03 января в 23:52
Ответ дляЯнка-угомонись
Здоровий лоб молодий має доводити
А якщо в нього інвалідність, то на спецвальні місця , на ті на які ви вагітних посилали
Не має людина нічого вам доводити. Пасажир зайшов і сів на вільне місце, все. Чому він має вам доводити, що має право там сидіти? З якого дива?
ХвостПистолетом• 04 января в 12:50
Ответ дляНоворічна пальма
Вам в особисті скинути довідку? Ви гидка людина.
Давайте здесь, чего уж там
Или у нас в стране только называющие себя мужчинами, могут иметь инвалидность и одни они работают?
Новорічна пальма
• 04 января в 13:20
Ответ дляХвостПистолетом
Давайте здесь, чего уж там
Обійдетеся. Ви взагалі навіть суті теми не зрозуміли. Мій син ні одного разу не просив, щоб йому поступились місцем, і коли він був маленьким, я теж не просила, ми просто не сідали у транспорт без вільних місць. Зараз він ніколи не займає місця для пасажирів з дітьми чи інвалідів. Сідає на вільне місце у салоні. Так от, ніхто не має права у грубій формі чи неввічливо просити його поступитись місцем. Чи вважати бидлом, якщо не поступився місцем комусь. Бо раз сидить, то має на те причину. І він не має нікому пояснювати ’Вибачте, я не встану, бо в мене є деякі проблеми’
Сиреневенькая• 04 января в 19:57
Ответ дляПравильно_Валерчик
Не сочиняйте, в Польше в общественном транспорте есть спец место для людей на колясках. И для колясок с детьми тоже.
Более того, узкие проходы не предназначены для передвижения на коляске. Более того, как колясочник сядет на обычное сиденье? Перелетит?
Она флажок на сумке через весь автобус увидела?
Такой уже бред несете
Несете вы. Я живу в Польше с 19 года и жила не в одном городе,поездила по Польше. Чем дальше от больших городов тем люди более похожи на гопников,хамов и макак.
Так что расчехлитесь и не живите в бульбашке своей.
Сиреневенькая• 04 января в 19:58
Ответ дляПравильно_Валерчик
Такой уже бред несете
Тетка подняла украинку для себя. Хотя места были где угодно можно было плюхнуться
Новорічна пальма
• 04 января в 19:59
Ответ дляСиреневенькая
Українка могла і не вставати, нащо встала?
Правильно_Валерчик• 04 января в 20:16
Ответ дляСиреневенькая
Сочиняете уже на ходу
Правильно_Валерчик• 04 января в 20:18
Ответ дляСиреневенькая
Ещё раз напишу. В общественном транспорте на коляске не проехать, проходы узкие. Это раз
Она флаг увидела через весь автобус. Флаг на сумке был 2*2 метра?
Макакой в нашем диалоге выглядите как раз вы