Все і одразу• 03 января в 23:06

У кого 80-90-100% седина, какое у вас качество волос?

Особенно если вы в блонде или сложной технике окрашивания.
Очень хочу сделать контуринг,но качество волос не очень,хоть крашу простым красителем на 6 уровне,никакого осветления. Волосы пушатся,и ёлка по длине((
Могут ли седые волосы хорошо выглядеть?
Куда_бежать• 03 января в 23:09
В мене від природи жорсткі. Важко береться фарбування. Блонд був, взагалі жах. Зараз русявий, тон мабуть 6-7. Норм. В салоні мішають колір
Гитта Ягг• 03 января в 23:14
7 корни 9 длина, эиртач. Седины около 80-90%. Свой был черный, но седина ранняя, чистый серебряный цвет с которого быстро смывается краска. При стандартном уходе и укладке не пушатся, если просто помыть , бальзам несмывайка чутка - одуван. Но мне так нравится, волосы не густые чуть вьются.
Пишна молодиця• 03 января в 23:17
Ответ дляКуда_бежать
Якою фарбою фарбуєтесь?
Пушкининиана• 03 января в 23:23
Ответ дляКуда_бежать
А як вас фарбують, поділіться будь-ласка. Маю на увазі,скільки тримають корені, скільки на кінцях. В мене на кінцях взагалі не береться фарба, виглядає,наче я була білявкою.
Пушкининиана• 03 января в 23:24
І так,якість волосся порівняно з тим що було раніше,жахлива. Мабуть тому, що сивий волос пустий всередині. Волосся якесь сухе і тьмяне.
Куда_бежать• 03 января в 23:31
Ответ дляПушкининиана
Незнаю. Я не цікавилася. Коли почалася війна і пройшло місяців два я вже не могла на себе дивитися. Пішла в салон,поруч, тику дорого. В мене алергія на фарбу. А тут фарбник goldwell, алергії нема. Пробував майстер різні тони, от що сподобалося по кольору тей робить, записує. Я формулу незнаю. Фарбування коренів,і потім емульгує. Раз натри місяці особливо після літа всю довжину фарбує. Але я ношу зараз дуже короткі стрижки. І стрижки раз на два-три місяці оновлюю. Тож кінці сухі і змивається до світлого більше в теплу пору року, коли діє сонце
Малявка ще та• 03 января в 23:48
99% седины, волосы мягкие, послушные, блестят.
Зам. зав. Анонима• 04 января в 00:10
50% седины, природный цвет на уровне 9.13. Окрашиваю корень в более тёмный, смешиваю 8.82+8.00 или 8.2 на 6%. Потом эмульгирую . Хотя длину надо на 9%. Ленюсь. Седина блочная. Получается как типа мелирование. Волосы суховаты, но выглядят хорошо, ниже плечей. Но у меня всегда хорошие шампуни, маски и несмывашки. Хотелось бы как в молодости, коса - как толщина руки, абсолютно прямые, гладкие, блестящие. Но увы... шо маю. Но мне 52, а про уход волос часто спрашивают.
Пушкининиана• 04 января в 13:37
Ответ дляКуда_бежать
Дякую. Я також раніше емульгувала, все було добре, а зараз кінці дуже світлі, а фарбувати всю довжину кожні 2 тижні не варіант, тому що і так сухі. Зрозуміла, думала є секрет,але спасе тільки стрижка:((