Директор Пляжу• 03 января 2025
Де такий менталітет як в нас українців? Існує взагалі ще така країна?
+Щоб була доступна медицина
Бо для мене це найстрашніше
Пацелуйнитуда• 05 января 2025
Ответ дляКокошинЭль
Бо для мене важливо своє житло. Плюс мій дохід офігенний у Польші і не офігенний у Америці чи Британії.
Плюс чоловік не захотів далеко виїзджати
Плюс по чоловіку громадянство можемо отримати якщо захочемо колись
У нас багато факторів.але якби я була молодша на років 10, то однозначно вибрала б Британію
Розкажіть, будь ласка, чому саме Британію? Що скажете про Італію і Іспанію? Дякую.
Ну ниче се• 05 января 2025
Ответ дляДинамоКит
Це до того, що у нас можна заплатити в касу офіційно і більше нічого нікому не платити.
Почитайте же весь ланцюжок, якщо забули.
І скільки разів/в якому обсягу загалом платити будете?
Мова ж про це, якщо ви не зрозуміли.
Пацелуйнитуда• 05 января 2025
Ответ дляБутерброд з ікрою
Окуляри безкоштовно (консультація теж), лінзи поки дали рецепт на безкоштовні пробні лінзи. Брекети безкоштовно до 26 років. Дерматолог - безкоштовно, але навряд чи буде звичне вам лікування, аналізів не призначить, а буде лікувати півроку ’на око’, як виживете - може тоді і про аналізи подумає ))) ліки за рецептом безкоштовно . Хірург стоматолог безкоштовно, але спробуй отримати консультацію! (По часу довго чекати). Логопеда і дефектолога не знаю, але думаю що з цим ще складніше, ніж з хірургом стоматологом (по часу).
Поясніть де брекеты до 26 років безкоштовно і інше, будь ласка?
Пацелуйнитуда• 05 января 2025
Ответ дляЛеди Г
Мне не нравится их грязь. При чём грязь во всём: в домах, дворах, на улицах. Грязные пляжи, леса. При чём видно, что кто-то специально приехал в лес, чтобы вывалить кучу своего бытового мусора. В лесу валяются старые кроссовки, памперсы, остатки еды, детские вещи и т.п.
В целом, люди добрые, нет чувства, что тебя всё время хотят обмануть, как в Турции. Если нужна помощь, особенно на дороге, обязательно остановятся и помогут.
Так это же наш менталитет, живу на окраине Киева, вокруг шикарный сосновый лес, так сюда постоянно свозят мусор, любой, строительный, бытовой, мешки с мусором, причём сами местные тоже выкидывают. Ещё животных свозят и выбрасывают.
Червона ікорка• 05 января 2025
Ответ дляБритоножка
В прошлом году
Да Вы что. Нихера не поменялось. Б..ть я б щас морды набила. С.ки . Какие с ки
Пацелуйнитуда• 05 января 2025
Ответ дляДуняша
У нас в Украине три разных менталитета. Мегаполисы, западная Украина и юго-восток. Это три разных типа характеров и отношения к жизни.
Вы автор скажите из какого вы региона, я скажу какая страна вам ближе ментально.
Если из Мегаполис, скажите, пожалуйста, какая страна будет ближе? Благодарю.
энциклопУдия• 05 января 2025
Ответ дляПліснявілий сир
Підкажіть - до якого лікаря -400грн? Не фантазуйте...
в мене таке питання до порадниці Кручу хвости, де в Україні 400 прийом приватного лікаря, на що вона мені відповіла, що було у Дніпрі. що я фантазую?
КокошинЭль• 05 января 2025
Ответ дляПацелуйнитуда
Іспанія не моя по духу. Італію люблю для туризму, але вона мені не «жива»
Британія моя любов
Пацелуйнитуда• 07 января 2025
Ответ дляКокошинЭль
Британія моя любов
Дякую! Як Ви цікаво розповідаєте. Я ще не була в цих країнах, якщо Вас не утруднить, розкажіть ще, будь ласка, чому так подобається Британія? За що Ви ї полюбили і які плюси бачите для переїзду як основне місце для життя. Одна моя знайома, яка була також в багатьох країні, сказала, що дуже скучно і шалено все дорого, тільки в Лондоні більш менш цікаво... Що значить Італія ’не жива’, адже місцеві темперамент, жестикулюють і кажуть родина на першому місці
КокошинЭль• 07 января 2025
Ответ дляПацелуйнитуда
Британія - зручна для бізнесу ( особливо стартапи), легко найти роботу. Дуже гарна країна. Ніколи не будеш приїжджим чи емігрантом. Багато українців. Цікава історія, країна
Італія якщо жити, то скучно всередині. Хоча я не люблю прямо руху такого і багато людей не люблю.
Пацелуйнитуда• 07 января 2025
Ответ дляКокошинЭль
Щиро дякую Вам
Нашли в капусте• 08 января 2025
Ответ дляНу ниче се
Ви самостійно вирішуєте, який чекап треба? За ваші гроші любий каприз, то так. Просто в більшості випадків ці чекапи не треба. Тому страхова медицина, якій, до речі, вас лікувати, якщо що, іпохондрію не фінансує)
Мне не нужно лечить ипохондрию. Да, я прекрасно знаю что мне нужно контролировать исходя из своего анамнеза и наследственности и как часто.
У вас утопичная иллюзия, что по страховке все лечится бесплатно - это совершенно не так. Все больше сокращаются и обследования по страховкам бесплатно и препараты. Остается только минимум, при этом сами страховки в стоимости растут. в Германии выплачивают в страховую по разным взносам более 18% от зп брутто. Т.е. если у человека зп брутто 5 тыс евро, на руки при этом он получает около 3х, почти 1 тыс идет на страховую. Таким образом, он в год платит 12 тыс. За 20 лет трудового стажа - 240 тыс евро. С минимальной зп - 84 тыс за 20 лет.
Страховка стоит на уровне стоимости аренды квартиры в месяц.
Поэтому я абсолютно уверена - вся страховая медицина по типу Европы и Америки - это только бизнес, который приносит пользу совсем не простым людям.
По страховке в Германии до сих пор ставили пломбы с амальгамой. Это ртуть, то что отравляет организм. И вот достижение, с 2025 года их наконец-то в развитой Германии запретили.
Ну ниче се• 08 января 2025
Ответ дляНашли в капусте
Я чудово знаю вартість страхування, бо регулярно сплачую його.
І за ці 17% отримую навіть при скороченому переліку незрівняно більше медичних послуг, ніж в Україні.
Саме тому я пишу, що медицина в Німеччині доступніша. Не розумію, з чим ви влпсне сперечаєтесь.
Бо було б інакше - не бігли б наші українки все що можна перевіряти/лікувати.
Нашли в капусте• 09 января 2025
Ответ дляНу ниче се
Не пользовалась в Украине бесплатной медициной в большей степени сама, а частная медицина с ее сроками, уровнем, доступностью меня устраивала намного больше, чем в Германии.
Медицина в Германии может удовлетворять только тех, кто не пользовался частной медициной в Украине.
Самих немцев, которые сами платят за свои страховки, в большинстве их медицина с их стоимостью страховок не устраивает.
Ну ниче се• 09 января 2025
Ответ дляНашли в капусте
Так, я не користувалась приватним страхуванням, комбінувала державну і приватну медицину.
. І не лиш я. Скопіюю вам щодо цього свій пост, бо додати більше нічого.
’І за ці 700*12 ви отримаєтн все необхідне - від простого аналіза крові до заміни суглоба, опромінення або хімеотерапії.
Ніяке страхування в Україні такого покриття не має.
Тому я вважаю таки медицину Німеччини більш доступною..
Зверніть увагу також на те, що внески платять всі, і дороговартісні медичні послуги доступні всім. В тому числі малозабезпеченим. Умовна прибиральниця в Україні страхування в Добробуті не потягне.’