Булку Дай• 04 января в 13:47

Підкажіть хто вчив англійську з 0

Підкажіть де ви вивчали, ходити очно на курси зараз не маю змоги.Рівень повний 0, почала вчити по уроках з ютуб, але я чого плутаю вимову, ніяк не можу зрозуміти деякі слова, чому саме так читати.Думаю що самій мені буде важко ,але буду пробувати.Підкажіть за який час реально вивчити хоч до рівня А2, треба для роботи, хочу працювати віддалено?
ВсеЧетко• 04 января в 13:48
Только репетитор, если надо быстро и четко
Слава Українi• 04 января в 13:51
Все залежіть від вашого бажання та самоорганізації
Аноним с кешбеком• 04 января в 15:21
Відправили у відрядження,був перекладач.Але жила з англомовною жінкою.Це був найбільший прогрес за півроку.Української/російської не розумів ніхто,крім перекладача.Але він був лише в робочий час на підприємстві Та й то,години 4.
Где тут 0?• 04 января в 16:00
Ми домовились з конкретною людиною (він в мене на курсах для держслужбовців був викладачем) і тепер він працює індивідуально з нашими стажерами у конкретному напрямку (міжнародне співробітництво), бере плюс-мінус так само як і інші репетитори, а навчає саме тому що нам необхідно