Перша скрипка• 04 января в 17:08
Дівчата хто приймає або приймав КОК зайдіть будь ласка.
У когось було , що після відміни таблеток не прийшла менструація . Сьогодні маю приймати першу таблетку новінету , а було тільки пару крапель крові.
Вельми шановна• 04 января в 17:09
При тривалому прийомі може стончитись ендометрій, і не бути місячних
Джонсонюк• 04 января в 17:36
Приймала близько 2 років, повилазили судини на ногах та під коліном вилізла вена. Перестала приймати і менструація повернулася як і до прийому кок. Можливо у вашому випадку організму необхідно пару місяців для відновлення
Перемелица• 04 января в 17:37
Ответ дляДжонсонюк
Вени повернулися в нормальний стан?(
Джонсонюк• 04 января в 17:41
Ответ дляПеремелица
Вени повернулися в нормальний стан?(
Ні, це вже постійне явище. Тепер лише хірург або лазер. В усіх КОК це як одне із основних ускладнень та протипоказань