ОхиИВздохи• Изменено 04 января 2025
Хто зараз за кордоном?
Хто зараз за кордоном??
Ми з моєю донькою збираємося їхати за кордон,там вже напевно і залишимося,але ми не знаємо що обрати Німеччину чи Польщу. Хто зараз знаходиться в одній з цих країн,як вам??
Пишу з калідору• 04 января 2025
Ответ дляspart-5037
В Испании знакомой пол года назад дали 3-комнатную квартиру по программе. Она с ребёнком. Не работает. Учит язык. Пособие получает.
Переехали с Польши, где она вкалывала с 7 утра до 9 вечера. Очень жалеет, что раньше не переехала
Вона на момент війни була в Україні?
сладкий_ноябрь• 04 января 2025
Ответ дляПишу з калідору
В1 за три роки у людини, яка весь час спілкувалася між поляками і брала репетитора для вивчення мови. Офіційний сертифікат держ зразка
Мені для роботи потрібен був рівень В2.
Я пройшла співбесіду з 1 разу, займалася з репетитором лише півроку, а в Польщі знаходилася трохи більше року.
Була ціль.
Сестра зараз працює лікарем в приватній клініці в Варшаві і в державній в околицях Варшави. Там потрібен був рівень С1, сертифікований. З першої спроби не здала, здала з другої спроби. І дійшла до рівня С1 з нуля майже за 1 рік і 7 міс.
Була ціль.
Пишу з калідору• 04 января 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Мені для роботи потрібен був рівень В2.
Була ціль.
Ким ви працюєте?
сладкий_ноябрь• 04 января 2025
Ответ дляВареничніца
Ким ви працюєте?
В мене всі знайомі працюють фізично. 1 на дотаціях від колишнього підпрацьовує косметологом, і на тому все.
Працюю координатором в компанії, яка займається переобладнанням автомобілів.
Хома з пастою• 04 января 2025
Ответ дляВареничніца
У молодняка зі схильністю до мов і не у всіх може бути, це одиниці звісно. Моя подруга і мій чоловік приїхали після війни ще бекають на рівні А1, хоча працюють з місцевими.
В мене діти в ліцеї, в садку і в школі, то я розумію прогрес. І в них немає С1, хоча вчаться непогано досить
Работа с местными на владение языком ничего не даст, язык надо учить, причём усердно
Чумацький Шлях• 04 января 2025
Ответ дляВареничніца
Тому що це реальність. І мене ВО, працюю фізично. Подруга бухгалтер, працює в магазині.
C1 за рік - не вірю, це хіба що по 6 год на день, жити цим
Я теж не вірю.
Хрещеник, дуже розумний хлопець, знає англійську С1, французьку на С1, німецьку В2, польську до С1 на сертифікат з нуля вчив 2 роки посилено з репетитором.
Тому теж не вірю в такі байки. Хіба що такий С1 типу ’щось говорю, значить С1’)
Грушки-яблочки• 04 января 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Мені для роботи потрібен був рівень В2.
Була ціль.
Лікарі здають у Варшаві іспит і він і близько біля С1 не лежав
Для ізб лікарських достатньо Б1
Ищу Аленя• 04 января 2025
Если вы хотите остаться, то Польша. Не факт , что после войны Германия оставит у себя украинских беженцев
сладкий_ноябрь• 04 января 2025
Ответ дляГрушки-яблочки
Для ізб лікарських достатньо Б1
Б1? Ви зараз серйозно?
Мінібус Б2, але в неї вимагали С1, сертифікований.
Вареничніца• 04 января 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Мені для роботи потрібен був рівень В2.
Була ціль.
Прям С1 був потрібен лікарю? В нас веде прийом наш лікар, в неї б1 макс, скоріше А2
Грушки-яблочки• 04 января 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Б1? Ви зараз серйозно?
Лікарі здають у Варшаві виключно - пишу ще раз :))- в начєльній ізбі - і там не С1 близько
сладкий_ноябрь• 04 января 2025
Ответ дляВареничніца
Так, бо працює в державній клініці, в приватну можна було з мінімальним знанням польської, але обслуговувати могла б лише українців.
Тому для того, щоб мати клієнтів поляків, то повинна була мати С1. Вона лікар гінеколог.
сладкий_ноябрь• 04 января 2025
Ответ дляГрушки-яблочки
Я пишу за свою сестру і за те, що вимагали від неї, для того, щоб вона могла працювати в державній лікарні.
Вона за фахом гінеколог-хірург.
Грушки-яблочки• 04 января 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Вона за фахом гінеколог-хірург.
І працює хірургом без резидентури в Польщі
Варункове має ?
Грушки-яблочки• 04 января 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Вона за фахом гінеколог-хірург.
сладкий_ноябрь• 04 января 2025
Ответ дляГрушки-яблочки
фото
Мінімум на В1.
Тобто може бути й вище
Не розумію, що ви мені намагаєтеся довести?
Тобто може бути й вище
Грушки-яблочки• 04 января 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Мінімум на В1.
Тобто може бути й вище
Ви доводите про с1 і роботу за спеціалістью що мʼяко кажучи не відповідає дійсності
Сестра має варункове право , яке вимагає Б1 , а гінекологом стане після ностри , стажу , резидентури тривалістью 5 років - ітого аои адекватній здачі всіх іспитів більше 6 років
Грушки-яблочки• 04 января 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Не гінеколог згідно польского права але ладно
сладкий_ноябрь• 04 января 2025
Ответ дляГрушки-яблочки
Варункове має ?
Не знаю, запитаю.
Так, в приватній працює гінекологом, в державній гінекологом-хірургом.
Грушки-яблочки• 04 января 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Не знаю, запитаю.
Подивіться що в реєстрі лікарів написано
За такий термін бути гінекологом в Польщі ваша сестра не може
Тимчасова ліцензія на виконання праці лікарем - так , але ця умовна ліцензія С1 не потребує
сладкий_ноябрь• 04 января 2025
Ответ дляГрушки-яблочки
Ну деякі теж вважають, що наші працюють лише фізично, що не відповідає дійсності.
В неї два дипломи, український і німецький(вчилася на англ мові), також практика в Канаді, Болгарії, Чехії і Африці. Вона жила завжди на дві країни. Якби в Канаді була безкоштовна освіта , то вона б переїхала і Канаду, а так, поки Польща, в планах переїхати в іншу країну, але то трохи пізніше, коли дітей тут вивчить :)
сладкий_ноябрь• 04 января 2025
Ответ дляГрушки-яблочки
Ви вчепилися в С1? Він вам не дає спокою?
Грушки-яблочки• 04 января 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
То сестра має визнану спеціалізацію в Польщі чи грається в лікаря гінеколога за варунковою ліцензією ?
сладкий_ноябрь• 04 января 2025
Ответ дляГрушки-яблочки
Не маю жодного поняття.
Головне, що вона працює фахом і дуже добре заробляє.
Грушки-яблочки• 04 января 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Не маю жодного поняття.
Тут вся інформація . І будь який пацієнт вбивши номер pwz чітко розуміє хто його дивився гінеколог чи « гінеколог «
сладкий_ноябрь• 05 января 2025
Ответ дляГрушки-яблочки
Дякую, в неї не має проблем з пацієнтами
Грушки-яблочки• 05 января 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Та ясно
Зато у лікарів які послуговуються титулами які їм не належать ж проблеми
- і полювання на таких лікарів є як від пацієнтів так і від колег
PORKA• 05 января 2025
Ответ дляspart-5037
Не путайте год назад и сейчас. Сейчас везде дают дулю.
PORKA• 05 января 2025
Ответ дляЧумацький Шлях
Я теж не вірю.
А я не верю, хоть убейте, что знает Ваш племянник аж 3 языка на С1. Вот что хотите говорите! Люди филфаки заканчивают и одного языка до такого уровня не могут выучить.