Аноним НаВсеГда• 04 января в 23:42
Що може боліти по правій стороні, біля пупка?
Ще давно завжди мучало відчуття що щось є справа біля пупка, не боліло а ніби там щось заважає. Скільки не говорила про це лікарям, всі розводили руками. Перестало торбувати на декілька років, і тут знову те саме, тіль на цей раз уже відчувається біль(тупа) і вже не тільки біля пупка, а і зверху і трішки нище але тільки зправого боку. Буває таке відчуття що воно під шкірою так як при легкому надавленні одращу дискомфорт. Ну от що це може бути? Підскажіть, бувало в когось таке?
Дама_с_коготками• 04 января в 23:54
Тонкий кишечник, подвздошная кишка, аппендицит, жёлчный, поджелудочная, почка, яичник, грыжа, мало? Ну и отдавать может ещё больший перечень. УЗИ и то не супер информативно. Заметьте когда болит и к врачу.
У меня болело возле пупка слева и справа и внизу возле косточек. Боль сильная. Итого имеем диагнозы 3 врачей: аппендицит, пиелонефрит, воспаление яичников. Теперь срк, но к пеня боли сильные Все мимо. Причину пока ищу. Записана на колоно
Хвігура мічти• 05 января в 00:21
О і в мене таке бувало. Може дійсно жовчний. Помічала, що після шкідливої їжі. Нормалізована більш менш харчування і все ок.
Аноним НаВсеГда
• 05 января в 00:37
Ответ дляОбережнаЯ
Аппендицит так себя ведет часто
Ніколи лікар і слова не вимовив що це може бути апендицит! І от до кого зодити лікуватись, якщо навіть лікарі нічого не знають.