Коко На Страже• 05 января в 12:53
Мені здається я ніколи не звикну до того які деякі чоловіки Дніще…
Мені здається я ніколи не звикну до того які деякі чоловіки Дніще.
Завжди думала, що я товстошкіра до думок інших людей, але час від часу однаково сумно стає,
Що такі особи серед нас.
Скріншот з інсти коментів під дописом
Що такі особи серед нас.
Скріншот з інсти коментів під дописом
Мамин тріль• 05 января в 13:14
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Такое ощущение, то в других странах нет таких женщин, только в Украине.
В інших країнах - це в яких? Якщо ми говоримо про Азію, то можливо, там схожа ситуація. На заході таких жінок значно менше. Бо є розуміння відповідальності за своє життя і свій вибір, бажання бути незалежною.
Давно без алко• 05 января в 13:15
Ответ дляСметчица
Все дуже дорожчає.Часи,коли платили за каву і годували на побаченні,певно,доходять до кінця.Приходять часи,кожен сам за себе.
Тобто сам з собою? ))
Забрызжу ядом• 05 января в 13:15
Ответ дляКоко На Страже
Соррі, не прогортала, але однаково нічого кримінального
Про мужскую дружбу отдельно повесилило))
сладкий_ноябрь• 05 января в 13:15
Ответ дляКоко На Страже
фото
Я вже знайшла все самостійно.
Тобто її пост ви вважаєте адекватним?
Запорожьемойдом• 05 января в 13:16
Так free inna правильно написала- мужчинам нужно пароваться между собой. А мужички взъерепенились.
Коко На Страже
• 05 января в 13:16
Ответ длясладкий_ноябрь
Я вже знайшла все самостійно.
Тобто її пост ви вважаєте адекватним?
В контексті відповіді на дане відео так😂
Хочу в БАНю• 05 января в 13:17
Ответ дляКоко На Страже
Сам допис просто гумор, але ж срач розвівся в коментах
Отличные комменты,я носійка вагины,но полностью согласна.
Работать надо• 05 января в 13:22
Ответ дляКоко На Страже
У тому то й справа що ні
Где ее коммент?
Каяспер• 05 января в 13:23
Ответ дляКоко На Страже
Прямо цікаво, як би ця Інна відреагувала на подібний пост у бік жінок.
Не розумію, коли пишуть подібні пости, а потім ображаються, що їм нахамили
сладкий_ноябрь• 05 января в 13:25
Ответ дляКоко На Страже
Ну а для мене це дно, не смішно, принизливо.
Тому вона й отримала купу негативу у відповідь
А взагалі, у чувака гумористичний контент, Інна хіба цього не зрозуміла.
Каяспер• 05 января в 13:25
Ответ дляКоко На Страже
А Ви не бачите межу межу між прихованою агресією і публічною нецензурщиною?
Вам перше прийнятніше?
Звездолётчица• 05 января в 13:26
Ответ дляКоко На Страже
фото
Ну, так а що вона хотіла?
От їй і написали про жінок тарілочниць))) найбільше досягнення яких - лише вагіна. Це правильно!
І цих тарілочниць навколо - повно! Будемо чесними.
Про прицеп - перебір, звісно. Бо він теж чийсь прицеп
Непогодка• 05 января в 13:28
Ответ дляЗапорожьемойдом
Зачем это им если можно с женщинами? Природа вроде так и предусмотрела.
Апофиозная• 05 января в 13:29
Ответ дляКоко На Страже
Я не про пост, а про те що чмо пише що жінки з себе висирають прицеп( дітей)
Ну надо было спросить у него, Это ты про свою мать писал? Кто то ж его родил и вырастил, он даже не задумывается.
Мексиканочка• 05 января в 13:29
Та забейте, это одно из низших сословий в иерархии человечества, люди которые духовно развитые, умные и в целом нормальные такую дичь даже в голове не прокручивают. А это обыкновенные обиженные жизнью, которую сами же такую построили, которые не в силах размышлять над полученным негативным опытом с женщинами, становятся женоненавистниками по своей глупости и не желания анализировать, в итоге все у них становятся врагами и мир ’плохой, несправедлив’ к ним, ’женщин нормальных нет’ и пошло поехало
Макака Джо• 05 января в 13:30
Ответ дляПригаю-цибаю
Дело в том, что в интернете вы встречаете комментарии тех, с кем в жизни вы бы никогда не встретились, люди есть разные и такие в том числе, это расширяет кругозор и благодарность, что в жизни мы с такими не встретимся
Це 100% . У правдивості ваших слів я щодня тут на форумі переконуюсь)))
Запорожьемойдом• 05 января в 13:30
Ответ дляНепогодка
Так современным украинцам не нравится с женщинами.🤷
Шлях до зірок• 05 января в 13:31
Ответ дляКоко На Страже
Якщо це вагіна, яка влізла в сім´ю, вже не першу, і дитиною заробляє на життя аліментами з військового?
Вчора на опитуванні 60% порадниць визнали, що вони тупі дірки
Непогодка• 05 января в 13:32
Ответ дляЗапорожьемойдом
То какие-то неудачники или женщины под мужскими никами, те, которым нравится в инсте времени не теряют.
Запорожьемойдом• 05 января в 13:32
Ответ дляШлях до зірок
Боже, вы мужчинка?
Макака Джо• 05 января в 13:33
Ответ дляКоко На Страже
Та боже, да тиждень тому було а я все не вспокоюсь)))
Не ведіться на хамку. Її в кожній темі можна впізнати по хамським постам, які не видаляють. Чомусь)
Запорожьемойдом• 05 января в 13:33
Ответ дляНепогодка
Ну так такие и отреагировали на коммент free inna. Нормальные мужчины отдыхают с женщинами,им это по карману и по нраву).
Запорожьемойдом• 05 января в 13:34
Ответ дляШлях до зірок
Ні
Вы себя называете ’ вагиной и тупой дыркой’?
Рассказница• 05 января в 13:35
Ответ дляКоко На Страже
Цікаво коли це мнєніє стало грубою образою??? За таке й заяву накатати можна, нє?
Не
Шлях до зірок• 05 января в 13:36
Ответ дляЗапорожьемойдом
Якби народжувала від кого попало, то такою і була б
Не цілуюсь з бодуна• 05 января в 13:36
Ответ дляМамин тріль
Они есть везде. И не забьывайте, что еще каких то 120 лет назад у нас женщины почти не работали, не принято было.
Кусюче сонечко• 05 января в 13:36
Ответ дляКуда ж без меня
И в чем мужики неправы?
Неправі бо вони лукавлять. Кожен хотів би поїхати в Буковель з гарною дівчиною але все що їм світить шашлик в посадці.
І щоб компенсувати свою недолугість. Вони пишуть про те ’ що не дуже вже і хотілось’