Коко На Страже• 05 января в 12:53
Мені здається я ніколи не звикну до того які деякі чоловіки Дніще…
Мені здається я ніколи не звикну до того які деякі чоловіки Дніще.
Завжди думала, що я товстошкіра до думок інших людей, але час від часу однаково сумно стає,
Що такі особи серед нас.
Скріншот з інсти коментів під дописом
Що такі особи серед нас.
Скріншот з інсти коментів під дописом
Кусюче сонечко• 05 января в 13:37
Ответ дляСметчица
Все дуже дорожчає.Часи,коли платили за каву і годували на побаченні,певно,доходять до кінця.Приходять часи,кожен сам за себе.
Так і писали би правду. Я бідний, я не можу собі дозволити...
Семенівни сусідка• 05 января в 13:37
Ответ дляКоко На Страже
Соррі, не прогортала, але однаково нічого кримінального
Да просто пожелала петухами стать, а так ниче больше
Мамин тріль• 05 января в 13:39
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Они есть везде. И не забьывайте, что еще каких то 120 лет назад у нас женщины почти не работали, не принято было.
Слава богу, мир эволюционировал, и женщины могут получать образование, работать, и не быть хвостиком мужа.
Непогодка• 05 января в 13:39
Ответ дляКусюче сонечко
Неправі бо вони лукавлять. Кожен хотів би поїхати в Буковель з гарною дівчиною але все що їм світить шашлик в посадці.
І щоб компенсувати свою недолугість. Вони пишуть про те ’ що не дуже вже і хотілось’
Та нє, не фантазуйте. Між варіантом поїхати зі своєю дівчиною і платити за неї і варіантом приїхати в Буковель і кожен вечір заходити собі нову дівчину для сексу без зайвих витрат 100% чоловіків обрали б другий варіант.
Кусюче сонечко• 05 января в 13:40
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Уточню. Жінки працювали і дуже тяжко
Вони просто не заробляли
Тирамісу на терасі• 05 января в 13:41
Короче, чувак зняв рілз про свою дівчину і СВОЮ ситуацію, вільна_інна все прийняла на себе, узагальнила і принизила всіх чоловіків. За що їй заслужено напхали у відповідь. Що вас так шокувало?)
Непогодка• 05 января в 13:41
Ответ дляЗапорожьемойдом
Ну так такие и отреагировали на коммент free inna. Нормальные мужчины отдыхают с женщинами,им это по карману и по нраву).
Нормальные мужчины не тратят деньги чтобы получить секс. А те кого вы описали это алени.
Кусюче сонечко• 05 января в 13:42
Ответ дляНепогодка
Я знаю ’ розцінки’ дівчат в буковелі цього року.
Там не вийде 5000. Навіть на добу. Навіть на годину.
Запорожьемойдом• 05 января в 13:42
Ответ дляНепогодка
А симпатичные и молодые девушки пачками ездят в Буковель одни исключительно с целью сексуально удовлетворять незнакомых мужиков,при чем совершенно бесплатно,да? Такая ’бесплатная секс помощь в Буковель’.
Запорожьемойдом• 05 января в 13:43
Ответ дляТирамісу на терасі
Чем она их унизила? Она написала свое мнение что мужчинам лучше пароваться между собой. И все. А понеслись оскорбления про дырку и т.п.
Непогодка• 05 января в 13:43
Ответ дляКусюче сонечко
Придбати послуги проститутки?
Непогодка• 05 января в 13:44
Ответ дляМамин тріль
Тілько мало кто этим пользуется.
Запорожьемойдом• 05 января в 13:44
Ответ дляНепогодка
Да-да😃 и кто же им бесплатно даёт?
Кусюче сонечко• 05 января в 13:44
Ответ дляНепогодка
Придбати послуги проститутки?
Кулачок
Відео ж про економію?
Тирамісу на терасі• 05 января в 13:45
Ответ дляЗапорожьемойдом
Ну так і на свойо мнєніє отримала ще мнєніє. Чи тільки їй можна? До чого взагалі ото її мнєніє було? Щось тригернуло? В Буковель не взяли?
Непогодка• 05 января в 13:45
Ответ дляКусюче сонечко
Уточню. Жінки працювали і дуже тяжко
Вони просто не заробляли
Ви про роботу по хазяйству? Це не важка праця, це те єдине на що вони були здатні щоб чоловік їх утримував.
Непогодка• 05 января в 13:47
Ответ дляКусюче сонечко
Різні варіанти бувають і це буде дешевше ніж утримувати свій самовар для того щоб поїхати в Буковель. Порахуйте на скільки годин на тиждень потрібна жінка чоловіку і скільки він на неї витрачає.
Непогодка• 05 января в 13:49
Ответ дляЗапорожьемойдом
Ні, не їздять, бо на це потрібно багато грошей. Вони їздять за чиїсь рахунок і той хто що них платить зазвичай не дозволяє їм мати секс з тими з ким їм хочеться.
Запорожьемойдом• 05 января в 13:50
Ответ дляТирамісу на терасі
Ничего плохого она не написала,а от мужички оскорблений написали много. Разве это мужчины??? Таких в окоп в один конец,они не нужны.
Непогодка• 05 января в 13:52
Ответ дляЗапорожьемойдом
Да-да😃 и кто же им бесплатно даёт?
Так и вы готовы головы дать бесплатно. Только те, с которыми вы готовы на это вас не хотят и вам приходится выбирать из того что на вас позарилось и выставлять им цену за доступ к телу.
Запорожьемойдом• 05 января в 13:52
Ответ дляНепогодка
Значит,автоматически мужчина ,который гордо поехал в Буковель один - либо импотент ,либо будет др@чить в туалете ,либо заказывать ’ночных бабочек’ ,а они в Буковель дорогие. Так что не понятно чему этот чел на рилсе радуется. Ну может,ему не надо.
Непогодка• 05 января в 13:52
Ответ дляКусюче сонечко
Кулачок
Відео ж про економію?
Ну кому что нравится
Запорожьемойдом• 05 января в 13:53
Ответ дляНепогодка
Какие головы дать бесплатно?🙉🙉
Тирамісу на терасі• 05 января в 13:53
Ответ дляЗапорожьемойдом
Предложите своим знакомым мужчинам спариваться между собой, потом расскажете. И они вам расскажут.
Кусюче сонечко• 05 января в 13:54
Ответ дляНепогодка
Серйозно? Народити 10 дітей, жати в полі, місити діжками тісто, прати попелом в річці - не життя а мед
Запорожьемойдом• 05 января в 13:55
Ответ дляТирамісу на терасі
У меня нет знакомых ненормальных мужчин. Есть только знакомые семейные,с женами и детьми. Они хорошо зарабатывают и содержат своих жен и детей.
Кусюче сонечко• 05 января в 13:56
Ответ дляНепогодка
Кхм. Тобто іншими словами - постійну дівчину не може собі дозволити?
Давайте так
Знову лукавство
Проституція проституцією
Але часто ви вжитті бачили самодостатніх чоловіків або просто чоловіків які не заводять відносини - бо дешевше повія?
Давайте так
Знову лукавство
Проституція проституцією
Тирамісу на терасі• 05 января в 13:57
Ответ дляЗапорожьемойдом
Так в ее комментарии не уточнялось, что он только к неженатым относится.
Ответ дляМамин тріль
Це все результат того, що багато українських жінок мріють перелізти з шиї батьків на шию хлопця. Через це і поширюється така думка, що жінки продають своє тіло за шматок хліба та дах над головою.
багато українських жінок працюють більше за чоловіків, ще й тягнуть побут і дітей.