Воздух в банке• Изменено 05 января 2025
Ласощі для котів
За які ласощі ваші коти ладні на усе, хоч на задніх лапах ходити?
Є задача подружитись з котом. Намагаюсь задобрити його смаколиками. Але кремові ласощі в стіках Wanpy і Trixie , а також м´ясні палички 4 paws кіт проігнорував. Вологий корм Purina та Savory теж його не вразили.
Років 20 назад у батьків була кішка, яка при своєму вередливому характері, за дешеві ´вітаміни´ по 10 коп/шт могла рідну маму продати.
Хочу зараз щось таке знайти
Балаболка• 05 января 2025
Ответ дляСвисток ля-минор
Саме так, з зоомагазину, не саморобні) Мій ще любить сушені кролячі вушка і сушену яловичину для собак. Я нарізаю їх сама тоненькими полосками, бо розірвати не може цілий кусок, тільки обслюнявить. Але качка то найкраще, там полоски маленькі і пачки вистачає надовго, саме як заохочення.
Ви молодець, нажаль мало хто так заморочується, аби набити чимось шлунок, а склад одиниці читають. А ми для друзів наших менших - цілий всесвіт і все їхнє життя, здоров`я та добробут залежить тільки від нас.
Перша леді колгоспу• 05 января 2025
Ответ дляВоздух в банке
Що таке ´нормальний холістик´?
Не нужно ничего менять без потребности. Ел йозеру, отлично. Пусть ест и дальше. У Вас уже возрастной кот, если нет проблем, я бы кормила тем же.
У Вас сейчас задача словить его и отвезти в новый дом, всё.