ВсеЧетко• 05 января в 18:14

Опишіть свою дієту на якій ви схудли і не набрали назад

автор ВсеЧетко • 05 января в 18:15
Хочу схуднути до літа
Ируся-пуся• 05 января в 18:16
Для мене найефективніше і неболюче - не їсти після шостої. Трохи рухатись (ходьба) та вцілому не обжиратись до шостої. Але саме акцент на не їсти після шостої - саме це дає результат
Love_Love_Love_• 05 января в 18:16
Удалено администрацией...
Криниця щастя• 05 января в 18:18
1200ккал, скинула майже 40кг за десять місяців, без спорту. Так і живу вже більше 20 років. Харчуюся приблизно 1200-1500ккал, абсолютно повноцінно.
Цигарний шланг• 05 января в 18:18
Схудла я на 10 кг, коли закрила свого рота і перестала жерти. Виключила картоплю, макарони, пілімені, майонез і всее печиво. І навіть торити по святах не їла. Дозволяла собі цукерки.
автор ВсеЧетко • 05 января в 18:19
Ответ дляКриниця щастя
Як ви у 1200 влазите? Для мене і 1300 складно..
Зрадорозганячка• 05 января в 18:20
дефицит калорий. Ну какие диеты)
Криниця щастя• 05 января в 18:20
Ответ дляИруся-пуся
Тобто, якщо я за день з´їдаю 7000ккал, а після шостої перестану їсти, то схудну обов´язково?
Евга-9246• 05 января в 18:21
Ответ дляЦигарний шланг
Пілімені
Цигарний шланг• 05 января в 18:22
Ответ дляЕвга-9246
Пілімені
😆 ні, ну а що))))
Санька-4b93• 05 января в 18:22
Ответ дляЕвга-9246
Пілімені
І торити
Криниця щастя• 05 января в 18:23
Ответ дляВсеЧетко
Абсолютно нормально, коли половину тарілки завжди займають овочі. Хліб я не їм взагалі, бо не люблю. Цукор до напоїв не додаю, та навіть з однією печенькою з кавою на роботі іноді і 1200 не набираю.
Просто Фіфа• 05 января в 18:23
Ответ дляКриниця щастя
В мене був дефіцит калорій: з ранку пила кофе без нічого та 1 шоколадку на день (300 ккал). Все. Ні на грам не схудла за тиждень. От вам і дефіцит
автор ВсеЧетко • 05 января в 18:23
Ответ дляКриниця щастя
А каші їсте? Що зазвичай у вас на сніданок?
Просто болталка• 05 января в 18:25
Ответ дляИруся-пуся
І мені так. І снідати якомога пізніше.
Проходити 5 км в день
Їм в 18 і чищу зразу зуби. А я їх довго і ретельно чищу, тому повторювати процедуру не хочу.
Від завтра починаю цей графік
Криниця щастя• 05 января в 18:25
Ответ дляВсеЧетко
Каші завжди(без піввідра жиру). На сніданок творог зі сметаною та бананом та чай з сиром.
Ламборджини• 05 января в 18:26
1500 ккал - в день из сладкого не больше 1-2 ложек сахара или меда и 3-5 сухофруктов. На выходных можно батончик или мороженое. Никаких колбас, сосисок, полуфабрикатов, чипсов, сладких йогуртов, газировок. В остальном рацион без ограничений в пределах калорийности, но желательно чтобы овощи и крупы присутствовали каждый день, чтобы не мучиться от голода.
Просто болталка• 05 января в 18:27
Ответ дляКриниця щастя
Наприелад, що ви сьогодні вчора їли за день?
Кидстаффовна• 05 января в 18:30
Підрахунок калорій
Їм все в межах 1300-1400, навіть вино сухе туди впихую))
Ируся-пуся• 05 января в 18:30
Ответ дляПросто болталка
І мені так. І снідати якомога пізніше.
Проходити 5 км в день
Від завтра починаю цей графік
До речі так! Я теж чищу і вже потім не можу їсти, бо ліньки чистити
Миссис Буркул• 05 января в 18:30
Подсчет калорий. Но это навсегда. Сначала соблюдаете норму для похудения, потом для поддержания веса.
Миссис Буркул• 05 января в 18:34
Ответ дляПросто Фіфа
Естественно. Ваш организм в шоке замедлил метаболизм и старался не отдать ни грамма веса, не зная когда его нормально покормят на 1500 калорий или хотя бы на 1200.
Шикаю і викаю• 05 января в 18:35
Ответ дляВсеЧетко
Хочу схуднути до літа
На половину уменьшите свои порции. К лету будете шикарной
Криниця щастя• 05 января в 18:38
Ответ дляПросто болталка
Зранку сирник підігріла(купую на роботі в їдальні) зі сметаною(десь чайна ложка). В обід зварила невеличку картоплину, збризнула олією і з маленькою рибкою оселедцем, грамів сто, мабуть. На вечерю гречка, філе куряче(десь третина філейки)на грилі та маринована капуста. Ну і кавуся, чашок п´ять, без цукру. Ще декілька мандаринок, бо дітирозпахтілися)))
ФруктЕщеТот• 05 января в 18:40
10 годин їм все, але в розумній кількості, 14 годин лише чай без цукру, вода.
І це не дієта, це вже спосіб життя.
Прилипало• 05 января в 18:41
Порції по 170- 200 грам, все зважувала. Зранку кава зі стол.л. молока, потім тільки чай без цукру. Прийом їжі не пізніше 19.
Їм Три рази на день, перекус - кефір без цукру чи жменька горішків.
Прибрала солодке, мучне, газовані та солодкі напої, картопля виключно в мундирі чи по селянські в духовці. Замість звичного хлібу трохи лавашу, іноді цільнозерновий на заквасці. М´ясо трошки - курка чи індичка, телятина, не свинина.
Основа - варені яйця, каші, багато зелені, сир,
З солодкого шматочок натур.пастили чи половинка зефіру.
Багато чистої води.
Мені було комфортно і легко в такому ритмі, Так з 62 до 57 кг.
автор ВсеЧетко • 05 января в 18:47
Ответ дляПросто болталка
І мені так. І снідати якомога пізніше.
Проходити 5 км в день
Від завтра починаю цей графік
Гарний лайфхак, дякую
Мамаша в бигудях• 05 января в 18:50
Моя любимая диета: ешь все, но в ооооочень малых количествах. Вес уходит отлично. А чтобы не набрать обратно, после любой диеты, просьо не нужно возвращаться к такому питанию, на котором набрали вес.
Дело было давно• 05 января в 18:55
Спортзал каждый день первые 3 месяца. Минимизировать быстрые углеводы, искать вкусную замену любимым блюдам среди полезного.
Дуняша• 05 января в 19:02
Ответ дляПросто болталка
Я сегодня вместилась в 1100.
Утром 100 гр отварных макаронов без масла, 2 яйца, капуста, кусок сыра сулугуни.
Маленький кусочек шоколада. 6 гр.
Ужин: 200 гр. венигрета, 2 котлеты из свинины, кусок сулугуни.
Ещё выпью кефир 1#