ВундерКИНГ• 06 января 2025
Стали ли вы жить лучше после Майдана?
Wendy Rhoades• 06 января 2025
Ответ дляЭлочка LA
а ещё что было бы? Вот только УКраину и ждут, чтобы стать обьединённым государством и пойти весь иир завоёвывать, потоиу и белорусов с грузинами не трогают?
в вашем воображении Путин такой всемогущий, аж смешно
потому что тех, кого стоило бы им трогать и так сидят по тюрьмам.
а вы за деньги или по идейным соображениям? Так, простое любопытство)
Ответ дляL-i-s-a-92af
Так,прямо зараз з інформаційним десантом з-за порєбріка)
писанина здкесь ни на что не влияет, смешно, когда пустое кнопкодавство кто-то пафосно приравнивает к какому-то фронту )))
ну разве что это дейчтвительно чья-то работа - спамить и хамить здесь
Ответ дляАвокада
23 февр. 2014 г. — Верховная Рада назначила спикера украинского парламента Александра Турчинова временно исполняющим обязанности Президента Украины.
Зачем мне фото рашистской медали и кто из нас копипастит фейки?)))
да,и в таком приказном тоне будете дома разговаривать,а не на форуме.
Ау! И только 26 февраля, Турчинов становится и.о!
То есть, целую неделю, с 20 числа, со дня ввода российской армии в Крым - Президентом является Янукович!
О чем я и пытаюсь вам донести.
Просвещаться - это не больно! Удачи.
О чем я и пытаюсь вам донести.
Просвещаться - это не больно! Удачи.
L-i-s-a-92af• 06 января 2025
Ответ дляЭлочка LA
вы лично кричите, что лучше воевать, но на фронт не собираетесь, жить хотите. Почему же другие этого не должны хотеть?
Якщо буде загроза нам потрапити в окупацію-зберусь особисто,в ГУР піду) буду теракти по-всьму світу проти російських вилупків влаштовувати.Почну,мабуть,з ОАЕ,там діти всієї тієї кремлівської шобли засіли,та і в Європі їх чимало
Ответ дляL-i-s-a-92af
Ви особисто хотіли б жити під росією,як в Білорусі?
А как должна жить Беларусь по вашему? Объявить Россию врагом номер один и почувствовать на себе всю ’прелесть’ дружбы с этой громадиной?Маленькие страны не могут защититься от больших чисто физически,поэтому защищаются хитростью,умом и сообразительностью.А не строят из себя вечных страдальцев.
L-i-s-a-92af• 06 января 2025
Ответ дляOlvia1987
Главное,крымчан не гонят воевать,мужчин донецких,луганских,запорожских и херсонских не гонят, приднестровских не гонят,а наших обязательно погонят.Если они останутся на момент окончания,те мужчины .
Кримчан не гонять? Ви жартуєте так чи не в курсі скільки їх вже по всій Україні прикопано?
Можна почпти з того самого крейсера ’ москва’,який пішов на х***.Там чимало було кримчан і срочників в тому числі,не знаєте про це?
Ответ дляL-i-s-a-92af
На крейсер Москву їх силою затягли?Як наше тцк?
L-i-s-a-92af• 06 января 2025
Ответ дляЭлочка LA
ошибаюсь не я, ибо это всё напрямую связано и с курсом доллара и возможности человека закрыть базовую потребность - жильё
Ні,курс долара впливає на платоспроможність,але не є головним чинником платоспроможності.Головний чинник це співвідношення доходів і видаткіа в продуктовій( і не лише) корзині.І українці зараз не бідують,як і 10+ років тому.Їмо свої смачні продукти на відміну від росіян,яким навіть смачний харч-то розкіш.
Про можливості розвитку порівнювати з країною під санкціями,взагалі,смішно.
Ответ дляOlvia1987
Крымчан не гонят? Донецких и луганских не гонят?
Вы серьезно?
Цифры только по 2024 году:
’9600 мешканців тимчасово окупованих територій (всіх, включаючи АР Крим) протягом 2024 року вступили до російської армії, що склало 94 відсотка від мобілізаційного завдання путіна.
По областях:
Запорізька область:
- Залучено: понад 330 осіб
- Виконання плану: близько 135%
Херсонська область:
- Залучено: понад 260 осіб
- Виконання плану: близько 105%
Донецька область:
- Залучено: понад 3150 осіб
- Виконання плану: близько 105%
Луганська область:
- Залучено: близько 2600 осіб
- Виконання плану: до 90%
Місто Севастополь:
- Залучено: близько 640 осіб
- Виконання плану: 85%
Автономна Республіка Крим:
- Залучено: понад 2550 осіб
- Виконання плану: понад 80%’
Вы серьезно?
Цифры только по 2024 году:
По областях:
Запорізька область:
- Залучено: понад 330 осіб
- Виконання плану: близько 135%
Херсонська область:
- Залучено: понад 260 осіб
- Виконання плану: близько 105%
Донецька область:
- Залучено: понад 3150 осіб
- Виконання плану: близько 105%
Луганська область:
- Залучено: близько 2600 осіб
- Виконання плану: до 90%
Місто Севастополь:
- Залучено: близько 640 осіб
- Виконання плану: 85%
Автономна Республіка Крим:
- Залучено: понад 2550 осіб
- Виконання плану: понад 80%’
L-i-s-a-92af• 06 января 2025
Ответ дляЭлочка LA
То ваша тут яка робота?
’ пусте кнопкодавство’ чи ’ спамить і хамити’?
L-i-s-a-92af• 06 января 2025
Ответ дляOlvia1987
Білорусь могла б жити,як Литва,як Латвія,як Естонія,як Фінляндія,як Польща...але вирішила жити,як Північна Корея
Ответ дляL-i-s-a-92af
Теракты - это хорошо, но где будете взрывчатку брать и элементы управления бомбой? Как будете рассчитывать нужное количество взрывчатки? Как пройдете мимо охраны? Если погибнут в результате вашего теракта невинные люди, как с совестью будете договариваться? Готовы, что за это вас могут подвергнуть пыткам и казни? Готовы, что будут считать террористкой, а не героиней, даже в Украине?
Ответ дляL-i-s-a-92af
Удалено администрацией...
L-i-s-a-92af• 06 января 2025
Ответ дляOlvia1987
Взагалі то строкова служба на раші обов´язкова і примусова,якщо і це вам невідомо.
Ответ дляona3233
Вы серьезно?
Цифры только по 2024 году:
По областях:
Запорізька область:
- Залучено: понад 330 осіб
- Виконання плану: близько 135%
Херсонська область:
- Залучено: понад 260 осіб
- Виконання плану: близько 105%
Донецька область:
- Залучено: понад 3150 осіб
- Виконання плану: близько 105%
Луганська область:
- Залучено: близько 2600 осіб
- Виконання плану: до 90%
Місто Севастополь:
- Залучено: близько 640 осіб
- Виконання плану: 85%
Автономна Республіка Крим:
- Залучено: понад 2550 осіб
- Виконання плану: понад 80%’
Вы серьезно?
Цифры только по 2024 году:
По областях:
Запорізька область:
- Залучено: понад 330 осіб
- Виконання плану: близько 135%
Херсонська область:
- Залучено: понад 260 осіб
- Виконання плану: близько 105%
Донецька область:
- Залучено: понад 3150 осіб
- Виконання плану: близько 105%
Луганська область:
- Залучено: близько 2600 осіб
- Виконання плану: до 90%
Місто Севастополь:
- Залучено: близько 640 осіб
- Виконання плану: 85%
Автономна Республіка Крим:
- Залучено: понад 2550 осіб
- Виконання плану: понад 80%’
Різницю між вступили самі до російської армії і примусили силою вступити до російської армії,розумієте?
L-i-s-a-92af• 06 января 2025
Ответ дляona3233
Вы серьезно?
Цифры только по 2024 году:
По областях:
Запорізька область:
- Залучено: понад 330 осіб
- Виконання плану: близько 135%
Херсонська область:
- Залучено: понад 260 осіб
- Виконання плану: близько 105%
Донецька область:
- Залучено: понад 3150 осіб
- Виконання плану: близько 105%
Луганська область:
- Залучено: близько 2600 осіб
- Виконання плану: до 90%
Місто Севастополь:
- Залучено: близько 640 осіб
- Виконання плану: 85%
Автономна Республіка Крим:
- Залучено: понад 2550 осіб
- Виконання плану: понад 80%’
Вы серьезно?
Цифры только по 2024 году:
По областях:
Запорізька область:
- Залучено: понад 330 осіб
- Виконання плану: близько 135%
Херсонська область:
- Залучено: понад 260 осіб
- Виконання плану: близько 105%
Донецька область:
- Залучено: понад 3150 осіб
- Виконання плану: близько 105%
Луганська область:
- Залучено: близько 2600 осіб
- Виконання плану: до 90%
Місто Севастополь:
- Залучено: близько 640 осіб
- Виконання плану: 85%
Автономна Республіка Крим:
- Залучено: понад 2550 осіб
- Виконання плану: понад 80%’
Їм що не кажи все ’ божья роса’
Ответ дляL-i-s-a-92af
cмешно - вот эти оторваннные от реальности копипасты и сочинения
Ответ дляL-i-s-a-92af
А не хочуть сильні світу цього брати під своє крило Білорусь,так як вони зробили з Латвією,Литвою,Естонією, Фінляндією і Польщею.Ми ось захотіли і що з цього вийшло?
Mira29-c3c3• 06 января 2025
Ответ дляOlvia1987
L-i-s-a-92af• 06 января 2025
Ответ дляSeehund
Тож пишу,що піду в гур навчатися,як все правильно зробити і де матеріали отримати.
Думаю,що жіночка під 50 гарне маскування)
Сумління мене мучити не буде точно.Якби я на місці вас,донецьких,яким русня рознесла хати і повбивала рідних і сусідів,була,то вже б сама почала потрохи.А так вважайте мене ’сплячим агентом’
Ответ дляOlvia1987
Нема там ніякої різниці!
В мене брат по призиву в Криму.
Дали бумагу, сказали підпиши, щоб поближче до дому служити.
Підписав. Як і всі жовторотики призовники підписали.
Виявилось це був контракт!
Ніхто нікого там не питає!
А Донецьку з Луганською областю виловили чоловіків ще раніше с початку війни.
Ніяких контрактів навіть! Тупо попропадали безвісті тисячами.
В мене брат по призиву в Криму.
Виявилось це був контракт!
Ніхто нікого там не питає!
Ответ дляSeehund
Зачем взрывчатка?У некоторых наших в Германии вилы припрятаны.Поделятся,ради такого дела.
L-i-s-a-92af• 06 января 2025
Ответ дляЭлочка LA
Удалено администрацией...
Всьому свій час.
А чоловік мій,до речі,дуже навіть причетний до масового вбивста русні.І я цим пишаюсь
L-i-s-a-92af• 06 января 2025
Ответ дляOlvia1987
Призив на раші примусовий
Ответ дляL-i-s-a-92af
Я не с Донецка. И как начинать? Где брать взрывчатку в разрушенном городе? Как ее подложить, если вокруг круглосуточные посты солдат с оружием? Ну такие как вы будут спать до победного конца ))
L-i-s-a-92af• 06 января 2025
Ответ дляЭлочка LA
Смішні ці коментарі ні про що з боліт)