Верочка 100%• 06 января в 08:51
Карпати
Дитина пішла в школу після канікул, багато однокласників не пішли не знаю з яких причин. Інстаграм завалений фото відпочиваючих чоловіків, дітей, жінок у Карпатах. Погода гарна, сніг. Ми не їздили. Не можу зрозуміти, це всі мають бронь чоловіки, чи як це все? І
Анонім-ка• 06 января в 08:53
Понеділок, 9 ранку ви вже в курсі хто куди не пішов і хто де був... Живіть своїм життям.
Чижик Пижик• 06 января в 08:55
Так, в цьому році дуже багато хто поїхав у гори України. Думаю всім надоїло чекати миру...моря не мали ці роки..а відірватись хочется.
Верочка 100%
• 06 января в 08:57
Ответ дляЧумачечая Весна
Вас дивує, що чоловіки бронь мають?
Дивує кількість чоловіків, а не взагалі.
Чумачечая Весна• 06 января в 08:58
Ответ дляВерочка 100%
Дивна ви сама
Усміхайлик• 06 января в 08:58
От Вас саме це гризе? Мають бронь, інші ризикують їдуть без броні. В основному чоловіки не ризикують
Кидстаффовка• 06 января в 08:58
Ответ дляВерочка 100%
Вы вычисляли сидели по фото, что прям все с мужьями едут? У меня много знакомых кто и за границу и в Карпаты ездят с детьми без мужей.
Усміхайлик• 06 января в 08:59
Ответ дляВерочка 100%
Знаєте,я часто їзду зараз поїздом,цивільних чоловіків дуже мало на вагон. Пенсіонери, студенти, жінки , або військові у відпустці
Кидстаффовка• 06 января в 09:00
Ответ дляВерочка 100%
Ну звісно, обісрати советчици тут як тут
. Дякую
А вы разве не обосрать знакомых, тему создали
Анонім-ка• 06 января в 09:00
Ответ дляВерочка 100%
. Дякую
В зеркало подивіться, з вас бажання обісрати аж пре.
Усміхайлик• 06 января в 09:01
Ответ дляВерочка 100%
. Дякую
Тю, Вас зате таке важливе питання торкає. Мій чоловік зі мною не їздить, а має брнь, працює, замішав керівника на час відпустки, той з родиною був в Карпатах.
Чумачечая Весна• 06 января в 09:01
Ответ дляВерочка 100%
. Дякую
А ваша тема про що?)))
Оч@ров@Шк@• 06 января в 09:03
Ответ дляВерочка 100%
А ви на фото бачили скільки чоловіків? максимум 30?
Хіба є різниця, ходити за місцем проживання роботу чи їхати в Карпати? Чи ваш з дому не виходить?
Борщичок• 06 января в 09:11
Ответ дляВерочка 100%
. Дякую
Каникулы заканчиваются 12-го
Безпринципова• 06 января в 09:14
Ответ дляБорщичок
Вообще нет
Это сейчас? Где?
Очень хочу в Карпаты, но мне нужен снег)
Борщичок• 06 января в 09:16
Ответ дляБезпринципова
Это сейчас? Где?
Поляница. Снега много. Мы не смогли залезть на нашу любимую гору, где мы летом грибы собираем. Зато ребенку понравилось кататься со склона в лесу на попе с горки
Борщичок• 06 января в 09:18
Ответ дляБезпринципова
Это сейчас? Где?
Достаточно?) Приехали снега было мало. А на утро выпал. На следующее засыпал всё
Ленивица-красавица• 06 января в 09:19
Ответ дляВерочка 100%
Вам забагато, хотілося б, щоб було менше?
Летчица• 06 января в 09:24
Ответ дляВерочка 100%
Это же со всей Украины,тем более не бедные поехали. Бедные сидят дома и прячутся.
Безпринципова• 06 января в 09:25
Ответ дляБорщичок
Отлично! Буду бронировать значит)
мадам Везувий• 06 января в 09:26
Я наприклад не їду бо мені 1500 км туди. Я краще в одеському немо в спа відпочину.
Якби було ближче, поїхали.
Шумелка Мышь• 06 января в 09:26
Автор, удалите инстаграмм и будет вам счастье)Я удалилась с ФБ пару лет назад и перестала смотреть на этот бесконечный и наигранный ’успешный успех’)
В реальности же масса мужчин безвылазно дома или только в магазин. Не все в Карпатах были, нет.
Борщичок• 06 января в 09:27
Ответ дляБезпринципова
Отлично! Буду бронировать значит)
Но погода в горах сами знаете..сегодня и завтра плюс например, а вчера было -7. Мы ехали в спа. Мне снег по сути не важен был, но хотелось конечно. Попали в сказку про 12 месяцев) но они решили что всего лишь минус семь и мы тут уже много раз были и спасать нас не нужно) еле вытащила ребенка из сугроба. Лежала, отдыхала