Кондуктор троллейбуса• 07 января 2025
Чи мала я щось дарувати подрузі?
Мені та моїй дочці подруга подарувала на Новий рік подарунки, я в свою чергу нічого не дарувала та якось не планую. Як Ви думаєте, треба щось їй подарувати?
Mrs.Sexuality• 07 января 2025
Якщо я хочу комусь щось подарувати, не чекаю нічого у відповідь. Буде можливість купіть щось, а не можете то дійсно скажіть хай не дарує, бо вас це смущає
Небалувана Галя• 07 января 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Не дуже хочу витрачатись
А подарки получать хотите? На месте подруги, я бы Вас потеряла и не искала.