Дитині 2,6 роки. В садочок ходить 2 місяці і кожного ранку дикі істерики зі словами не хочу в садочок, хочу бути вдома з мамою і т.д, в садочку ніхто не ображає, дитина там гарно їсть та спить, з садочка моментами не спішить йти додому коли я її забираю, а от зранку просто треш відбувається. Хто стикався з такою проблемою? Чому такі істерики щоранку?
Valentina shop2020• 07 января в 09:24
Ответ дляPaon
100%
Я в свое время тоже рыдала перед садиком. Благо ходила в итоге в него не долго. Для меня садик как концлагерь был.
Жаль Вас,и жалко. Мне моей дочки,плакала до школы