Пописанная парта• Изменено 07 января 2025
Щитовидка Якщо т4 0.96 (мінімум 0.93) це якась хвороба?
Атпо 9.7
Ттг 2
Т3 3
Оце все в нормі наче
Проблема в т4?
Може здати аналізи на антитіла? Раніше був гіпотеріоз- так може він і є? Лікарі якось поверхнево дивляться аналізи
А я читаю лікарів які дивляться по цифрам а не по референтним значенням
Є діабет 2 типу
Порушений вуглеводний обмін
Ттг 2
Т3 3
Оце все в нормі наче
Проблема в т4?
Є діабет 2 типу
Порушений вуглеводний обмін
Пописанная парта
• 07 января 2025
Приходжу до Ендокринолога він тільки дивиться на мій діабет, аналізи крові на глюкозу гліко ваний гемоглобін
Кардіолог відразу написав статини пити
Немає лікаря який комплексно можна подивитися на всі аналізи оцінити якось щось порадити
Кардіолог відразу написав статини пити
Вишиванка• 07 января 2025
У вас майже в нормі, можна просто перездати через кілька місяців і подивитись дінаміку. Якщо дуже хвилюєтесь - зробіть узд щитоподібної залози
Пописанная парта
• 07 января 2025
Ответ дляВишиванка
Просто я читаю що якщо у тебе гіпотиреоз він також впливає на діабет і може підвищувати цукор
Пописанная парта
• 07 января 2025
Ответ дляВишиванка
Чи потрібно мені здавати антитіла?
Вишиванка• 07 января 2025
Ответ дляПописанная парта
Так і є. Але критичних показників в аналізах у вас нема. Зробіть узд
Пописанная парта
• 07 января 2025
Ответ дляНесемо світло разом
так у вас же норма
нафіга шукати в собі зайві хвороби?
Та ні це не зайве хвороба я ж кажу в мене діабет 2-го типу. Якщо є ще гіпотеріоз він також впливає на це діабет і буде підвищувати цукор. Я намагаюся знайти звідки ця проблема іди з цим діабету. Бо лікарі нічого не кажуть тільки пишуть Мет формін, розгрібати проблему не хочуть
Вишиванка• 07 января 2025
Ответ дляПописанная парта
Чи потрібно мені здавати антитіла?
Здайте, якщо нервуєте і вас це заспокоїть
Пописанная парта
• 07 января 2025
Я чесно кажучи думала що якщо знайдуть гіпотиреоз і я буду його лікувати то мій діабет зникне
Вишиванка• 07 января 2025
Ответ дляПописанная парта
Так у вас нема гіпотиріозу
Пописанная парта
• 07 января 2025
Ответ дляВишиванка
Так у вас нема гіпотиріозу
Тоді цікаво звідки порушення вуглеводного обміну(
Ласкове телятко• 07 января 2025
Ответ дляПописанная парта
у вас прекрасный ттг, какой гипотиреоз?
Пописанная парта
• 07 января 2025
Ответ длявалери 62
Автор а витамин D сдавали
Понижений там 20
Пописанная парта
• 07 января 2025
Ответ длявалери 62
Норма 75-80 но его и еще трудно поднять,ищите качественный витамин D
Дефіцит: 20.0
Недостатність: 20.0 - 30.0
Достатній рівень: ≥30.0 - 50.0*
*Clinical Practice in the Prevention,
Недостатність: 20.0 - 30.0
Достатній рівень: ≥30.0 - 50.0*
*Clinical Practice in the Prevention,
Пописанная парта
• 07 января 2025
Ответ длявалери 62
Так же как и Ферретин от 21 до 150 у женщин и до 250 у мужчин но норма 150
А вітамін В12 варто здавати?