Невидимка• 07 января 2025
Ви спілкуєтесь з двоюрідними та троюрідними братами та сестрами?
Наскільки близько спілкуєтесь? Тільки по телефону, часто бачитесь, раз в рік на свята?
Чемна панночка• 07 января 2025
Тісно спілкуюсь лише з рідною сестрою, з одним із двоюрідних братів навіть не знайома особисто, троюрідних теж не знаю
КоролеВешна• 07 января 2025
Ответ дляНевидимка
В мене теж не так, тим більше серед двоюрідних сестра одна, а братів п´ять.
Різниця у віці з сестрою 10 років. Спілкуємось із серії привітати листівками одна одну у соцмережах. Не знаю добре це чи може могло би бути і краще.
У меня больше сестер и разница небольшая, но тем не менее не общаемся. Я проявляла инициативу и не раз, от сестры не было, либо отказывалась от моих предложений. Мне надоело, насильно мил не будешь, так и сошло общение на нет совсем.
С братьями никогда не общалась, да и все в разных городах и странах сейчас. И до этого никогда не созванивались, не общались и даже соц сетей их нет. С сестрами некоторыми только в детстве общались потом всё.
Дама с собачкой• 07 января 2025
Ответ дляНевидимка
А навіщо вам це? Як ви не спіокуєтеся, то вид, мабуть, різні люди
Наездница• 07 января 2025
Ні, не спілкуюся, бо всі вони- за порєбріком.
А один вже навіть на той світ відправився завдяки сво.
Наездница• 07 января 2025
Але...я в курсі їхніх новин, бо мені про них регулярно доповідає мама, вона спілкується зі своїми родичами.