Мядуза аля моргонер• 07 января в 16:26

У Кропивницькому за загадкових обставин молода жінка "вийшла у вікно"

У Кропивницькому ввечері 26 грудня з вікна сьомого поверху випала місцева мешканка Тетяна Лебідь. Жінка загинула; у неї залишилася чотирирічна дочка. Подруги та знайомі підозрюють, що до трагедії міг бути причетним чоловік Тетяни, який якраз перед її "самогубством" приїхав нібито на розмову про розлучення й аліменти і, можливо, перебував у квартирі в момент смерті Лебідь.

Знайомі загиблої створили окремий акаунт в Instagram, щоб зібрати там усю доступну інформацію, скриншоти повідомлень та інші подробиці про те, що сталося. Вони звернули увагу на те, що Лебідь часто скаржилася на стосунки з екскоханим, говорила, що він зраджував і піднімав руку. Через стрес у неї почалися проблеми зі здоров’ям, виникали панічні атаки, вона втрачала свідомість. У лікарні їй призначили транквілізатори.

"Я була в співзалежних стосунках, як я вже потім зрозуміла, важко було й важко зараз. Дев’ять років ми були разом, і половину часу він мене просто знищував до такого стану, що мені було соромно виходити в місто. У мене тицяли пальцями різні малолітки та сміялися, машину підрізали, коли я їхала з дитиною, і ще багато всякого..." – писала Тетяна.

"Він висмоктує з мене все хороше, тупо все, я просто потім не можу знайти сил далі жити це життя", – зізнавалася українка.

Поховали Тетяну Лебідь 29 грудня. Вона загинула незадовго до народження дочки.

Законний чоловік жінки опублікував на своїй Instagram-сторінці виправдання: мовляв, йому пишуть "дуже погані речі", але він "не погана, не конфліктна людина".

Чоловік стверджує, що він завжди "старався для сім’ї".

"Я не винен у тому, що сталося, я ніколи не бажав зла Тані, навіть коли сварилися, я завжди йшов від конфлікту в іншу кімнату або з дому, щоб не провокувати. Схаменіться, що ви кажете, якби я був погана людина – зі мною ніхто б не жив так багато років", – заявив він.

Одна з подруг Тетяни поділилася листуванням із "підозрюваним".

Він тоді писав їй, що все сталося о 22:05 п’ятниці, коли він уже "виходив із квартири і стояв у тамбурі одягненим". Мовляв, розмова щодо розлучення й аліментів була спокійною, вони обговорювали, коли подадуть документи в суд.

"Я стояв біля вхідних дверей, а вона в кімнаті. Я розвернувся, відчинив двері, сказав: "Пока". Вона зачинила двері, крикнула: "Пока", – і чую вікно, що відчинилося, я залітаю туди... а вона...".

У поліції Кіровоградської області повідомили, що відомості про подію, внаслідок якої загинула молода жінка, внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 115 Кримінального кодексу України із приміткою "самогубство".
Пригаю-цибаю• 07 января в 16:31
Филиал криминальной сводки
Стебель березы• 07 января в 16:31
Ещё одна история несчастной любви-жертвы... Жаль, конечно, но зачем же так к штанам или к юбкам привязываться, чтобы потом в окно выходить или вешаться, как Тимма!? Не осуждаю, но и не понимаю.
100%• 07 января в 16:31
Частіше за все в таких історіях немає ніяких таємниць, і самогубство є самогубством. Жінка вже мала психологічні проблеми. Так буває, нажаль.
Точная копия плова• 07 января в 16:31
И зачем это здесь,чтоб писали свои домыслы?
Котомафия• 07 января в 16:31
Вона сама могла бути істероїдною особою. Таким людям суїциднутись ради шантажу на показ раз плюнути
Прокачую сідниці• 07 января в 16:32
плохо, что в таких случаях и не докажешь, выкинул он, или же сама выпрыгнула. разве что останутся какие-то гематомы на теле или записи с камер. а если ничего нет, то и доказательств нет
Міряно-переміряно• 07 января в 16:32
Емілі Москаленко, в грудні вийшла з вікна 29+ поверху, зі слів рідної сестри,через токсичні стосунки. 18 років, молода, успішна, гарна. Але првспливали подробиці сімейних відносин з мамою,яка геобила і не підтримувала,свідчим,який побив, сестра,яка не взяла слухавку, коли Емілі дзвонила....
Маю доньку підлітка, яка погрожувала самогубством і судячи з їх переписки, вже робила спроби. Такі історії просто вибивають землю з під моїх ніг.
Прокачую сідниці• 07 января в 16:32
Ответ дляКотомафия
суициднуться ради шантажа это сильно конечно) одно дело угрожать, и совсем другое - именно выпрыгнуть
Тётушка Лошадь• 07 января в 16:32
Ответ дляТочная копия плова
Да, именно для этого, для домыслов. Вся Советчица создана для домыслов. А вы, думали, куда попали?
Котомафия• 07 января в 16:34
Ответ дляПрокачую сідниці
Людина входить в стан афекту і гра затягується
Жинси на дитину• 07 января в 16:34
Жах, які хворі баби бувають. Може дитині й на краще буде бути з батьком, ніж з цією хворою прихильницею мотні
Сорока-ворона• 07 января в 16:35
У мене теж з´являлися подібні думки,коли жила з мамою.На жаль,є люди,які доводять до цього стану.
Точная копия плова• 07 января в 16:35
Ответ дляТётушка Лошадь
Родственники конечно порадуются
Сорока-ворона• 07 января в 16:35
Ответ дляЖинси на дитину
Він психологічним монстром,мабуть був,типу моєї мами.
Анонім-ка• 07 января в 16:36
Комментаторы, вы текст осилили? Там пишут,что он ей прохода не давал, угрожал постоянно, и тут он стоял у двери, былинка безневинная, а она сама пару раз об стену и самоубилась.
Прокачую сідниці• 07 января в 16:36
Ответ дляЖинси на дитину
а если это все же он ее выкинул, такое же мнение будет? поругались в очередной раз и толкнул в окно, делов-то
Жинси на дитину• 07 января в 16:36
Ответ дляСорока-ворона
Так він же їй сказав, що від неї йде. Живи собі далі і радій життю, що таке само відліпилося
Тётушка Лошадь• 07 января в 16:36
Ответ дляТочная копия плова
Родственники конечно порадуются
Это обсуждение сплетней между собой. Родственникам такое не доносят.
неДодекаэдр• 07 января в 16:36
Ответ дляКотомафия
что вы несете? какой суицид ради шантажа? типа трупом жантажировать будет с небес?
Точная копия плова• 07 января в 16:37
Ответ длянеДодекаэдр
Типа не вернёшься,сброшусь
неДодекаэдр• 07 января в 16:39
Ответ дляАнонім-ка
такая красивая(((
Котомафия• 07 января в 16:39
Ответ длянеДодекаэдр
Шантажировала шо покончит с собой и может феерично хотіла напугать
Точная копия плова• 07 января в 16:39
Ответ дляАнонім-ка
Так то ж с ее слов
Тётушка Лошадь• 07 января в 16:39
Ответ длянеДодекаэдр
Как профессиональная шантажистка, могу сказать, что если такой шантаж не работает, то надо придумывать что-то другое. Вывод: это не шантаж.
Анонім-ка• 07 января в 16:40
Ответ дляТочная копия плова
Так то ж с ее слов
Так то ж с его слов, что он пушистик
Сорока-ворона• 07 января в 16:40
Ответ дляЖинси на дитину
Та ні,якщо б він так їй сказав,вона б не заморачувалася,мабуть????
Мабуть довів конкретно.Я так думаю.
Котомафия• 07 января в 16:40
Ответ дляАнонім-ка
Все можете быть. И вправду ли или не наоборот. Вопрос кто кому проходу не давал. Женщина могла все переворачивать
100%• 07 января в 16:41
Ответ дляПрокачую сідниці
А взимку вікна відчинені в всіх навстіж, і вони сварились так тихо, що сусіди нічого не чули... Не треба вигадувати.
Сорока-ворона• 07 января в 16:41
Ответ дляАнонім-ка
Есть такие психологические монстры.
Анонім-ка• 07 января в 16:42
Ответ дляКотомафия
Ну да, именно поэтому все подруги предоставили сканы переписок и бьют тревогу, что он лапочка просто, пришел с миром убивать не больно, очередной асвабадитель от жизни