Добра всем!• 07 января в 17:33
Кто-то знает, где можно увидеть полный список процедур, оплачиваемых НСЗУ?
Нужно сделать несколько процедур, врачи говорят, что то, что я прошу не входит в список бесплатных процедур и нужно обращаться в частную клинику. Но я что-то не верю. Где можно этот список увидеть, чтоб убедиться, что действительно данная процедура не оплачивается?
Чарівне зіллячко• 07 января в 17:34
Напишіть тут, я лікар і можливо скажу вам чи покриваються вони НСЗУ
ЗавЛабСнаб• 07 января в 17:34
Ответ дляЧарівне зіллячко
Подскажите,а какие покрываются?
Добра всем!
• 07 января в 17:35
Ответ дляЧарівне зіллячко
Узи локтя и УВТ
Добра всем!
• 07 января в 17:38
Ответ дляЗавЛабСнаб
Подскажите,а какие покрываются?
Ну да, если б виден весь список был, что можно было понять, рассчитывать ли на бесплатное направление, либо идти сразу в частную.
Добра всем!
• 07 января в 17:39
Врачи еще любят получать откаты от частных диагностик, им выгодно направить на платное узи.
Своего не предлагать• 07 января в 17:41
Ответ дляДобра всем!
Узи локтя и УВТ
То есть в клинике есть аппарат узи, узист, гель, свет, но при этом процедура платная? Однако!
Павло-377a• 07 января в 17:45
Понимаю твою обеспокоенность. Часто в государственных учреждениях бывает много моментов, когда пациенты сталкиваются с подобными ситуациями. Важно знать свои права и понимать, какие процедуры действительно включены в бесплатное обслуживание. Я бы посоветовал обратиться в Министерство здравоохранения или на сайт вашей местной страховой компании. Обычно они публикуют актуальные списки услуг. Не забудь также ознакомиться с документами, которые должны быть у врачей, чтобы иметь возможность отстаивать свои интересы. Ведь здоровье важно, и ты имеешь полное право требовать необходимого лечения!
сказочное_Бали• 07 января в 17:52
Ответ дляЧарівне зіллячко
КТ органів дихання покриває?
Дякую
Своего не предлагать• 07 января в 17:52
Ответ дляПавло-377a
Какое моз?
Достаточно постучаться в приемную гл.врача и спросить вежливо, как я, например
Какого ху@ с меня под подпись медсестра узиста взяла 200 гривен?
Вопрос был решен мгновенно, но гл.врач потом сказала, что это недоразумение и я не так все поняла.
Деньги мне вернули и это при том, что у меня страховка была, просто узиста об этом не предупредили и он лоханулся
Каляка маляка• 07 января в 18:12
Ответ дляСвоего не предлагать
Какое моз?
Підтримую. Спочатку необхідно звернутись до головного лікаря. Можливо це вирішить ситуацію.
Маруська Му• 07 января в 18:25
Ответ дляКаляка маляка
Возможно частным образом и решит . Это схема давно на действует . У врачей двойной тариф, нсзу и с пациента сдерут, не сомневайтесь .
Чарівне зіллячко• 07 января в 23:54
Ответ длясказочное_Бали
КТ органів дихання покриває?
Дякую
Так. Якщо є показання. Але черга може бути більше місяця. І ще може таке бути, що на це дослідження може направити лише пульмонолог або хірург, фтизіатр. Буває так що первинна ланка не може видати направлення на спеціальні дослідження
сказочное_Бали• 07 января в 23:56
Ответ дляЧарівне зіллячко
Дякую. А як довести що є покази, якщо лікар їх не бачить? Так само як і не бачить пневмонію на рентгені, а приймає її за фіброз.
Чарівне зіллячко• 07 января в 23:57
Ответ длясказочное_Бали
А хто визначив що це пневмонія а не фіброз?
Чарівне зіллячко• 07 января в 23:58
Ответ дляДобра всем!
Узи локтя и УВТ
УХТ точно ні. Стосовно УЗД ліктя не впевнена, скоріш за все якщо й покривається, то лише за призначенням травматолога. Сімейний не дасть направлення.
сказочное_Бали• 07 января в 23:59
Ответ дляЧарівне зіллячко
Інший лікар, в приватному порядку, призначив лікування від пневмонії, після якого стан покращився. А сімейний погодився з висновком ренггенолога що фіброз і ніякого лікування.
В анамнезі температура (після вірусної інфекції), слабкість, одишка.
Чарівне зіллячко• 08 января в 00:04
Ответ длясказочное_Бали
Важко сказати. Рентген це додатковий метод і не є діагнозом. Тобто спиратись лікар має більше на симптоми, а лабораторні та інструментальні дослідження мають або підтвердити діагноз, або спростувати.
Як варіант ви можете зробити контроль рентгену легень через 21-30 днів після закінчення лікування пневмонії (?) та порівняти динаміку. Якщо це дійсно була пневмонія, то буде позитивна динаміка.
сказочное_Бали• 08 января в 00:08
Ответ дляЧарівне зіллячко
Так, після того за два місяці випросила рентген - ніякого фіброза, десь дівся, тобто таки пневмонія.
Тоді на питання чим небезпечний фіброз і звідки , сімейна сказала що не знає, хочете робіть кт. За власний кошт. Бо начебто немає безкоштовно. От і питаю чи насправді і куди звертатися у такому випадку, коли не хоче довести направлення.
Добра всем!
• 08 января в 00:21
Ответ дляЧарівне зіллячко
А почему УВТ нет?
Чарівне зіллячко• 08 января в 09:52
Ответ дляДобра всем!
А почему УВТ нет?
Це питання не до мене. Звертайтеся в НСЗУ
Чарівне зіллячко• 08 января в 09:53
Ответ длясказочное_Бали
Не розумію, про яку небезпеку фіброзу ви питаєте лікаря, якщо на повторному рентгені його немає?! Навіщо вам робити КТ? У вас немає показань
сказочное_Бали• 08 января в 13:20
Ответ дляЧарівне зіллячко
Так це було ДО повторного рентгена, за два місяці до нього. На той момент погано себе почувала, лікар нічого не призначав. То намагалася шукати причину свого стану.
Чарівне зіллячко• 08 января в 19:17
Ответ длясказочное_Бали
Зараз ви що хочете?
сказочное_Бали• 08 января в 20:13
Ответ дляЧарівне зіллячко
Зараз ви що хочете?
Просто дізнатися чи правда чи сімейна бреше що немає направлення на КТ.
Саме КТ мені не потрібно, але розуміти що тебе водять на нос і розводять на гроші дуже неприємно
Потужна Ковбаска• 23 января в 01:55
Вітаю , сама недавно шукала тож допоможу) На сайті НСЗУ є дашборд з фільтрами, які допоможуть знайти потрібну вам послугу і одразу побачити список медичних установ які можуть таку послугу надати безкоштовно по програмі медичних гарантій. Там навіть є мапа на якій можна їх побачити. При бажанні на сайті МОЗ можна скачати перелік кодів ВСІХ існуючих медичних маніпуляцій і знайти саме вашу., ввести код в фільтрі дашборду, так вже точно не помилитесь) Також ви можете зателефонувати на гарячу лінію НСЗУ (номер 16-77, безкоштовно), запитати у них про все що вас цікавить.