Дама_из_рекламы• 07 января 2025
Подскажите куда пойти учиться после 9 класса, если ребенок хочет работать в ДСНС
Киев, спасибо за ответы)
Конфиденциальность• 07 января 2025
Ответ дляПросериарила молодость
Автодорожній
Яка спеціальність?
Полуничка• 07 января 2025
Мой вариант позвонить в службу спросить на какие должности с каким образованием берут.
Ребенку респект !
Просериарила молодость• 07 января 2025
Ответ дляКонфиденциальность
Яка спеціальність?
Зайдіть на сайт коледжу і подивіться оберіть
Конфиденциальность• 07 января 2025
Ответ дляПросериарила молодость
Мені не треба, бо я знаю про виші після 11.
Ви ж написали про автотранспортний,після 9.
Аби ляпнуть?
Просериарила молодость• 07 января 2025
Ответ дляКонфиденциальность
Аби ляпнуть?
Удалено администрацией...
Суцільна зрада• 07 января 2025
Ответ дляМизимец
Вроде два вуза есть, один в Черкассах. Про колледж не слышала.
В Харькове был лицей
Суцільна зрада• 07 января 2025
Ответ дляПодтяжка
Почитайте тут и дайте ему доучиться 11 классов
.
Харьковский сожрали вуз
Луноликая Вика• 07 января 2025
Черкаси там є вуз, повністю орієнтований на підготовку кадрів до ДСНС. Можна подзвонити в службу у вашому місті, домовитись, щоб направили вчитися саме від них.
Дама_из_рекламы
• 07 января 2025
Ответ дляЛуноликая Вика
Дякую
Маурита• 07 января 2025
За Київ не скажу, а у Львові є університет безпеки життєдіяльності, можете загуглити, дуже цікава історична будівля. Колись воно було училищем, вищу освіту можна було отримати тільки у Харкові.
Скокмоно - стокнуно• 08 января 2025
В мене син навчається на рятувальника в Університеті цивільного захисту. Взагалі то це Черкаський інститут пожежної безпеки, але зараз він повністю переходить у відання НУЦЗУ (Харків). Для того, щоб працювати в ДСНС на атестованій посаді необхідно вступати після 11 класу на курсанта. І плюс до всього пройти перед тим просто шалений медогляд, який дуже часто стає на заваді.