Трамп назвав новий термін закінчення війни в Україні
Дата публікації
19:34, 07.01.25 ’Ми знаємо, що робимо, і все це закінчиться. У нас велика армія’, — додав Трамп.
Дата публікації
Ответ дляlilu1990
Найбільше кпд користі нам принесли Данія, ну і ладно, бог з ними - Великобританія. Але Данія ван лав. Просто доземний уклін
Ось хто платить по інсайду NV Аристовичу
Там цікава стаття, думала робити тему тут, але свята, і політичні теми всі токсичні зараз
забеліна сидить в Вашингтоні і рознюхує
Ответ дляLudaSHS
Балтія щось переживає, не дуже вірить в Нато
І більше всіх нам допомагали, бо бояться, що наступні, і фіни бояться і готуються до війни, до неї завжди треба готуватися.
Если б они переживали, то уже бы границы перекрывали и мобилизацию проводили. А так - просто заявления политиков.
Ответ дляLudaSHS
забеліна сидить в Вашингтоні і рознюхує
Ну це в порядкє речей. Коли Україну топлять бивші отамани через обідки, коли і так несладко. Нічого святого у людей
Ответ дляdArtagnan
Не заяви, а витрати на статті. Але там теж, тут одне роблять, інше крило в бізнес друге
Тепер оно кораблі Нато залив патрулюватимуть, бо ріжуть то кабелі, то ще щось гадять китайці і рашисти
Ответ дляLudaSHS
Страшне гадять
Люди живуть собі в Європі і 70 відсотків не знають, як рашики гадять і підбираються до основ європейської безпеки готуючи плацдарм. Люди просто блаженні.
Лисий хвост• 07 января в 21:18
Ответ дляlilu1990
Та ніколи це не буде обмін ядерними ударами. А італьянці не пішли би воювати бо всьо то нато не готове до серйозної війни з кровю і мясом. І най не п-здить той генерал який за все життя пороху не нюхав і не розказує
Європейці здавали свою територію і особо не сопротивлялись. Заслуга це їхня чи помилка? Де б вони були якби союз не вистояв проти Гітлера? Чистили би сапоги німецьким фашикам
Тільки уточнення Ссср без Американської допомоги ніякого Гітлера не подолав би ,просто Америка спочатку грошами допомагає, а якщо цього мало, то вступає у війну. У другій світовій у 1943 році вступили, а почалась вона у 1939.
Лисий хвост• 07 января в 21:22
Ответ дляСтрекоза любви
В мене наразі основний наратив все ж дивитися на конкретні дії Трампа по Україні. Потім вже можливі висновки.
Але про НАТО точно варто забути за його каденції. Хоча, правду кажучи, небажання нас брати в цей союз йде не лише від самого Трампа, а й великої кількості сильних європейських країн.
Є конкретна дія- не давать росіянам заробляти гроші ні на чому, і їм гаплик. Але будуть у Трампа стальні яйця чи ні це зробите, побачимо.
Ответ дляLudaSHS
Бачите- аферист мафіозі міліонер і Богдан всплив
Наші ж українці гадство
Ось це підхід мені подобається більше
Після війни буде катастрофа, якщо ми почнемо вирішувати, хто більше воював і волонтерив, – комбриг Третьої штурмової Білецький.
За його словами, нічого страшного у перемир´ї немає. Головна небезпека – це анархія після війни. Щоб цього уникнути, потрібно згуртуватися і почати модернізувати країну, а з рф поквитаємося в наступному раунді.
Лисий хвост• 07 января в 21:26
Ответ дляdArtagnan
По одиночке - не спорю. Как мне сказал итальянский военный (!): ’Я не понимаю, вас, украинцев. Как можно идти воевать против России, которая сильнее во всех отношениях? Если бы послали воевать лишь итальянскую армию, то уже завтра мы бы подвесили премьера на фонаре. Потому что это - не про доблесть, а про убой’. Но, в том то и дело, что там будет задействована 5-я статья устава НАТО и россияне это прекрасно понимают. А так же обе стороны понимают, что эта война не будет, как в Украине, битвой мясом и дронами. Это будет обмен ядерными ударами с печальной перспективой.
Та там за три часа снесут все базы флота и военные аэропорты и за один день спалят все нпз. Томагавками разнесут все и авиацией. Европейцы во вторую мировую за два месяца сдались все, кроме Польши чуть дольше продержалась
Ответ дляолена олена
Ау, де ті всі, хто недавно тут на Трампа всемогутнього молився?
наверное там, где и те, кто на всемогущего Байдена молились, пеной исходились, что тот всё даст и мы всех победим
в качестве доказетельств форум был заспамлен копипастой из самых достоверных источников, доступных только местным самопровозглашённым военкорам и их последователям
Лисий хвост• 07 января в 21:29
Ответ дляLudaSHS
забеліна сидить в Вашингтоні і рознюхує
Пролетит как фанера тот Арестович, не успеет ступить на украинскую землю, его упакуют и он это знает прекрасно
Ответ дляlilu1990
Ось це підхід мені подобається більше
Там все інтервʼю за ’все хороше, проти всього поганого’ , що треба, а ніхто не робить
Так, 3 штурмова ефективна від рекрутингу до оснащення, вся армія має бути така, мотивована і ефективна, це правда. Технологіі і розвиток наше майбутнє. Не бусіки
Ответ дляLudaSHS
Я не знаю як сталося шо комунікація з людьми провалена і оці знущання над народом у вигляді такої мобілізації. Чому це не прораховано?
Багато хто розумів шо як закінчаться пасіонарії - буде тяжко з людьми.
Ответ дляЛисий хвост
А він в не має повертатися, або повернеться як його ’ протеже- работодавець буде при владі
Але і хочу нагадати, він же Ермака, цей теж дав йому змогу виїхати, в статті вище, згадувала, журналісти шукали чи є хоч одне порушення і чи заведена справа, так ось на Аристовича нічого не має заведеного, тому його не чіпатимуть, справи то на має, бумаг не має
Ответ дляЛисий хвост
Не треба недооцінювати росіян і їхню підлість. У них багато кротів усюди і доступу до засекреченої інфи чи програм. Тому трамп буде ідіотом якшо замінить хоча би частину американського контингенту... та навіть на когось з Європи. Одна кротня і зрадники. І підбираються дуже і дуже близько
Ответ дляLudaSHS
Мені інколи здається шо арестович веде контррозвідувальну боротьбу... таке шось в голову дурне лізе
Ответ дляLudaSHS
У нього в коментарях тільки рашисти сидять, моя думка, що українську аудиторію він вже давно втратив.А перед кацапами розпинається, ну то таке, для кого і для чого воно ..
Ответ дляСтрекоза любви
Через 24 години, 6 місяців, потім рік, потім два. Хочеться вірити, що він щось зможе зробити.
Особливо мене кумарять його слова про НАТО, Байдена. Таке враження, що він повірив в пропаганду раші, що ця війна почалася через можливий вступ України в НАТО.
Скажіть вже цьому діду, що справа не в НАТО, а в тому, що раша хоче щоб України не існувало в тому вигляді, який є зараз.
Ответ дляlilu1990
Він відпрацьовує те за що платять. Спірно, ну , то що він допоміг на зарі комусь, ну може й так, у мене є знайома, його слухала і витримала до наступної стадії, і тут зустрічала дописи такі, тоді він ще працював більше на Єрмака, як і друг Подоляк зараз, весною 22 всі якось більш працювали на результат, бо був страх окупації і втрати столиці, пройшли місяці, і повилазило, боротьба за свої кишені завжди першочергова. Ще окрім фронту, тилові срачі і чубляться пани.
Ответ дляalina 94
Надіюся
Бо десь маячить таки грузинський сценарій
Тут дійсно може отримати Владу проросійське щось.
Ответ дляLudaSHS
Кончені. У мене більше немає слів
Ответ дляlilu1990
Трамп сказав що ніякого нато Україні
Ну шо тут сказати. Тільки вступ в нато реально може зупинити наступний напад. Ну такоє. Чехословаччина 2.0
Тоді Європі точно прийдеться воювати
Вчера интервью нашого освобожденного пленного.Говорит-постоянно на тюрьмах -лагереях кацапское офицарье трещало,что вот победим Украину,и будет у нас с украинцами самая большая армия Европы,Азии,типа,и всем натиском пошуруем на Европу,украинцы впереди с корейцами,а русня заградотрядом
Ответ дляvinika
Выбры на этом выиграл и нафик послал. Через 6мес еще что то придумает ляпнуть
За нього голосував американський народ , до чого тут ми зі своєю війною? Вибори він виграв на заявах про мігрантів , та своєму баченні вирішення інших ключових проблем США.
Досить вже сприймати себе як пупа Землі.