Мишка-шалунишка• 07 января в 22:21
Америка уже не принимает?
После Германии ..
тяжко , на работу не берут , язык тоже не очень .
Дети подростки так и сидят в интеграционном классе
Love_Love_Love_• 08 января в 02:24
Ответ дляШаманю второпях
дійсно? де можна про це прочитати? не підкажете, чому не відкривають с 28 серпня?
Не знаю чому не відкривають, я не голова UCIS надаль. Прочитати можна у всіх групах і тг каналах повʼязаних з ю4ю
Червона ікорка• 08 января в 02:29
Ответ дляБаба на горошині
Я пишу о перспективах для детей автора темы, и они таки есть для следующего поколения. Я не знаю, какого уровня коллеги вашего мужа в области IT, но все мои знакомые, получившие там рабочие контракты до войны, прекрасно себя чувствуют. Среди них никого нет, кто без контракта туда уезжал на вольные хлеба.
Зараз інша ситуація.
Минулого року були величезні скорочення в усіх компаніях Маска, тільки з Тесли декілька тис співробітників звільнили.
Приятелька там працювала, теж обидвое з чоловіком до війни приїхали по робочій візі, він в Гуглі працює. Потрапила під скорочення, пів року роботу шукала, взяли в ТікТок, на гіршу посаду і нижчу зарплату. Каже, що велика проблема знайти роботу. Навіть цифри називала, я не запам´ятала. Наче по 70 людей на місце. Чи 700, от не хочу брехати, забула.
Шаманю второпях• 08 января в 02:45
Ответ дляЧервона ікорка
Зараз інша ситуація.
на амазоне тоже скорочення були, и на гугле. и во многих других клмпаниях поменьше. так что маск тут не при чем. какой то массовый кризис при нынешнем президенте сша
Шаманю второпях• 08 января в 02:49
Ответ дляLove_Love_Love_
Яких ще посередників?
Навіть не уявляю як можна влаштуватися на Амазон через посередників.
Так як всі вчаться по спеціальним програмам і грандам
програми и гранты для граждан, а для беженцев там гораздо меньше возможности учиться в норм учебном заведении. а если и есть, то тысячи на одно место. не давайте ложных надежд людям
жінка незаміжня• 08 января в 03:17
Ответ дляЧервона ікорка
На старті без хорошої англійської і навіть з корисними навичками і професією (типу кухаря, колориста, перукаря) вам світить максимум 18 доларів за годину. В багатьох штатах ще менше.
Це до 3 тис на місяць максимум.
Житло - мінімум 800 доларів на місяць за кімнату, від 1300 за студію, від 1600 за ван бедрум, і це я пишу ціни недорогих штатів типу Джорджії, бо в Каліфорнії, Флориді, Вашингтоні чи Іллінойсі дорожче буде. Житло здають порожне, тож потрібно хоча б тисячі 2-3 щоб купити саме необхідне. Ну і навряд чи вам без кредит скор здадуть житло без депозиту в декілька тисяч.
Машина обов´язково. Це від 4 тис за 8-10 річний седан в норм стані, +-250 страхування щомісяця.
Інтернет 50, зв´язок від 40, білли за житло від 100. Поки не буде машини - таксі, бо ГТ не розвинений.
Їжа мінімум 500 на місяць на 1, при умові домашнього готування, замовляти або харчуватись по буфетам і ресторанчикам буде дорожче.
І це все на 3 тис в місяць.
Цікаво, як швидко розіб´ються ваші рожеві окуляри?
Це до 3 тис на місяць максимум.
І це все на 3 тис в місяць.
По-моему, 800 за комнату, 200 на коммуналку, 500 на еду при зп 3000 это зп и уровень ведущего менеджера в Украине, явно лучше, чем тут. Матрас надувной, плед купить можно в квартиру, ну машина, это уже отдельно и зависит от чела. Это не зп 15 тг в мес, при стоимости комнаты от 8000 плюс коммуналка минимум 5-6000. Понимаю, почему те, кому тут терять нечего было, туда уехали.
Love_Love_Love_• 08 января в 03:17
Ответ дляШаманю второпях
Це ви не давайте ложних надежд людям програми і гранди для ВСІХ хто перебуває в країні легально.
Ви хоч поцікавтесь питанням, а потім пишіть.
Вредняжка• 08 января в 03:18
Ответ дляКоварная Зая
знання мови не зробить із вас конкурента кваліфікованому американцю. А офіс менеджер, няня і прибиральниця можуть заробляти приблизно однаково. На одній мові не виїхати.
Ну без мови все важче на багато, зрозуміло, що можна щось знайти, але кількість варіантів зменшується і ЗП теж
ИграйМойГормон• 08 января в 04:05
Ответ дляМишка-шалунишка
Ходіть , в мене вже просто депресія хронічна
Ви думаєте в штатах буде легше? Важче буде однозначно.
1. Якшо ви не зможете платити оренду, вас вигонять на вулицю, на відміну від німеччини, де країна візьме на себе всі витрати за вас.
2. Постійний пошук роботи і постійна нестача грошей.
3. Про медицину забудьте. Знову, те що впм оплачує Німеччина в штатах оплатие за страховку, ще й потім оплатите великий рахунок.
Європа. Це про стабільність, штати це як в Україні, качелі, пошук кращого заробітку ,але ці качелі стабільні.
Шаманю второпях• 08 января в 04:23
Ответ дляLove_Love_Love_
цікавилась. не для всіх.
Love_Love_Love_• 08 января в 04:36
Ответ дляШаманю второпях
цікавилась. не для всіх.
Ви цікавилися і після цього пишете що безкоштовне навчання лише для громадян?))))
Шаманю второпях• 08 января в 06:00
Ответ дляLove_Love_Love_
да, потому что для беженцев бесплатное обучение полный бред. если и есть места, то как в лотерею, почти нереально побежить в схватке с еще кучей желающих
Love_Love_Love_• 08 января в 06:07
Ответ дляШаманю второпях
Господи, почитайте про FASFA та інші програми.
Купа дітей по ю4ю які приїхали отримали гранди на навчання в університеті це і тут писали і я особисто знаю ці випадки.
Для чого ви пишете аби писати і ще сперечатися 😂
Шаманю второпях• 08 января в 06:16
Ответ дляLove_Love_Love_
ага, і гранти і допомогу, і квартиру, і гроші, і машину і ще багато чого.
’фантазер, ты меня называла’
А що таке?• 08 января в 06:28
Ответ дляЧервона ікорка
Зараз інша ситуація.
У меня тоже многие знакомые попадали под сокращение и больше чем по полгода искали работу. И тоже сейчас на должностях хуже, чем были.
Сейчас большой кризис на рынке it в Америке, но вашему оппоненту это неведомо
Пусин Кукин• 08 января в 06:33
Ответ дляLove_Love_Love_
Не заводитесь.
Люди не знают про возможности частных универов и финансовую помощь, которую они могут предложить. Можно получить и без FAFSA.
Хоть бы reddit почитали по этой теме.
Love_Love_Love_• 08 января в 06:49
Ответ дляШаманю второпях
’фантазер, ты меня называла’
Ну у вас взагалі жодного аргументу, ви вигадали якусь історію про громадян, кривляєтесь у відповідь і з чогось насміхаєтесь, для чого? Просто вже б не позорились далі, раз один раз промахнулися
Love_Love_Love_• 08 января в 06:51
Ответ дляПусин Кукин
Не заводитесь.
Хоть бы reddit почитали по этой теме.
Я не завожусь абсолютно, просто так хтось незнаючий почитає і втратить шанс
Пусин Кукин• 08 января в 06:57
Ответ дляLove_Love_Love_
Люди даже не пробуют…
Тот же UGS наш помогает с поступлением в частные школы и университеты США.
В конце января открывается подача заявок.
Да, конкурс есть и требования вполне конкретные. Но и результат того стоит
Love_Love_Love_• 08 января в 07:02
Ответ дляПусин Кукин
Люди даже не пробуют…
Так, тому і не пробують, бо от такі умніки розповідають що це не реально, мій чоловік дуже детально вивчав це питання. А донька моїх співробітників отримала гранд на навчання в університеті Вашингтону, вони вже майже відмовили бо розуміли що проживання в гуртожитку не потянуть, то чоловік їм ще купу інфи нарив і допоміг ще й знайти програму по якій їй гуртожиток оплатили.
Автор, йдіть працювати! Тільки пошукайте краще спочатку якийсь короткотерміновий контракт, місяців на 6. Щоб якщо не зайде, то добити до кінця контракту і знову на соцвиплати (часі як звільненими вам три місяці платити не будуть). Всі оці депресняки від сидіння вдома, купа вільного часу і енергії, ви все оте в голові крутите безкінечно. А так будете мати +трохи грошей до пособія, серед людей будете.
Про не можу знайти роботу - знизьте планку. Просто ця психологічна яма затягує, бачу по людях. Хто пішов працювати хоч кудись в більшості своїй нормально себе прчувають
Уравнобешенная• 08 января в 07:37
Ответ дляАноним Советчик
Не наговаривайте) мой немецкий шеф - просто мечта. Вайнахтсгельд, инфляционпреми, отпуск, больничный, корпоратив два раза в год, на фестиваль техно-музыки билет с проживанием всем желающим. В пиковые месяцы, когда много работы, то мак на весь офис 13 человек закажет, то кондитерку, по вторникам завтраки были для офис+склад. В Украине мне такие боссы не попадались.
А кем Вы работаете, если не секрет?
БЦАшка• 08 января в 07:38
Ответ дляЧервона ікорка
І про Техас, і про НЙ, і ще про купу місць.
Ніхто не сперечається - США це країна можливостей, де можна гарно заробляти і добре жити. Але для цього потрібно спочатку вкластися в хорошу професію, освіту, англійську, мати хоч якусь фінансову подушку на перший час, і тоді з´являться нормальні перспективи.
А летіти в США, бо німецька не подобається і не хочеться жити ’по правилам’ - це верх легковажності і взагалі крінж.
Ещё скучно в Германии, засиделись за 3 года
Уравнобешенная• 08 января в 07:40
Ответ дляМишка-шалунишка
Платят , хочу работать и чтобы было все быстрее , без правил и тонны бумажек
Я в Германии. Работать при реальном желании - вообще не проблема.
Или Вас не пускают?
Ещё такого не читала.
Или Вас не пускают?
Ещё такого не читала.
Дивне створіння• 08 января в 08:15
В інтеграційному класі роками можна сидіти? Ми в іншій країні і в школи сказали що інтеграційний клас може бути максимум півтора роки потім переводять в звичайну школу.
Зоряний Шлях• 08 января в 08:59
Ответ дляМишка-шалунишка
Так а дальше что ? До 26 года продлили а дальше не просто сойти на самообеспечение , а нужна востребованная профессия + контракт рабочий . Как дальше остаться перспектив нет .
Ну так в Украину вернётесь.
Тут ярко, весело, депрессировать некогда.
Ночь тревог,а утром на работу.
Зоряний Шлях• 08 января в 09:02
Ответ дляНа циголках
Можливо автор розгляне інші країни. Але взагалі багато країн все менше надають допомогу нашим біженцям і навіть з´явилася хвиля хейту, бо іноземці заздрять виплатам і іншим соц благам. Тренд у світі швидко міняється і підтримка в залежності від нього може мінятися навіть на буллінг. Спочатку все тобі пропонують гроші, житло і т.д., а потім обвинувачують і буллять за те, що ти це взяв ) При чому створивши всі умови, щоб людям було вигідно сидіти на виплатах. Світ божевільний і потрібно бути обережними з цими всіми благами
Ой та ладно.
Нашим эти все совестливые терзания по цимбалам.
Главное шоб продлили и платили пАсобие подольше.
У них мантра есть- дай бог шоб продлили.
А то что для того что бы продлили, здесь, в Украине, будут продолжаться боевые действия, обстреливаться города- им пофиг.
Птица секретарь• 08 января в 09:03
А що буде з тими, хто вже в США по U4U? Якось можна залишитися?
УраганнаЯ• 08 января в 09:03
Ответ дляМишка-шалунишка
Вы ж не в Украине чтоб без правил работать. Все, кто хотели работать в Германии, работают. Те, кто хотят на должности как раньше, но не зная языка - ноют.
Love_Love_Love_• 08 января в 09:59
Ответ дляКракадэ
Так почему домой не едите?
А чому ви читати не навчитесь?
Love_Love_Love_• 08 января в 10:00
Ответ дляДую на вітер
Не, сказали нашли спонсора, все оформили и уехали ещё два года назад. Может они так называли это
Ю4ю не видають в Польші, для уього не потрібно нікуди їхати