Мишка-шалунишка• 07 января 2025
Америка уже не принимает?
После Германии ..
тяжко , на работу не берут , язык тоже не очень .
Дети подростки так и сидят в интеграционном классе
Баба на горошині• 08 января 2025
Ответ дляА що таке?
Более перспективная, если есть нормальная профессия и хорошее знание языка. И то это не гарантия совершено. Сейчас наблюдаю бывших коллег мужа, которые с лета не могут себе работу в it сфере найти. А вроде и язык хороший, и профессия отличная.
А пример про Брайтон очень смешной. Вы там были? Это абсолютно ужасное место, такой себе законсервировавшийся совок со злобными пенсионерами. Работать с выходцами - хуже и придумать невозможно
Я пишу о перспективах для детей автора темы, и они таки есть для следующего поколения. Я не знаю, какого уровня коллеги вашего мужа в области IT, но все мои знакомые, получившие там рабочие контракты до войны, прекрасно себя чувствуют. Среди них никого нет, кто без контракта туда уезжал на вольные хлеба.
Пуки-куки• 08 января 2025
Ответ длявсегдаДаДа
Сдадите. У нас сдали 14 человек из 18
Эти два дня пробовали тесты эти проходить, и реально надо учить учить учить. Эти глаголы и существительные все не могу запомнить и der die das эти для меня жесть.
всегдаДаДа• 08 января 2025
Ответ дляПуки-куки
Шо поделаешь, кроме как учить потихоньку нет вариантов.
Додекаэдр• 08 января 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну щоб прям сильно. Маямі Вашава 600$ в дві сторони
Да, правда летом и зимой на праздники дороже значительно. Но в целом можно приспособиться
Вредняжка• 08 января 2025
Ответ дляБожа кульбабка
В мене знайомий був в Америці на початку вторгнення 2022 ,казав ,що там потрібен дозвіл спеціальний ,щоб працювати та гарне знання мови
Дозвіл на роботу дають, але це час поки його оформити і інші документи. Знання мови треба, інакше низькооплачувана робота за яку не вижити
Вредняжка• 08 января 2025
Ответ дляБожа кульбабка
А що без прав там ніяк?
В великих містах можна обійтись без прав і без машини, в невеличких містах машина обов´язкова.
Дівка в намисті• 08 января 2025
Ответ дляСеменівни сусідка
А в США с этим легче? Муж работает там, а я не хочу туда лететь, далеко от родных и я уже здесь привыкла, опять все менять, английский забыла,немецкий не выучила.
У меня так с польским. Английский забыла, польский не выучила и не хочу.
Шаманю второпях• 08 января 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Не проблема в Німеччині взагалі, просто ю4ю з 28 серпня не відкривають 🤷♀️
дійсно? де можна про це прочитати? не підкажете, чому не відкривають с 28 серпня?
Шаманю второпях• 08 января 2025
Ответ дляМишка-шалунишка
Ходіть , в мене вже просто депресія хронічна
сходіть до теапевиа, вам антидепресант випишуть
Коварная Зая• 08 января 2025
Ответ дляДама_из_рекламы
Ааа. Так вы ж не написали, что спрашиваете о работе. Зайдите на indeed.com, и посмотрите какие есть вакансии в нужном вам регионе. Это так для начала. Потом поищите чаты этого штата в телеге, спросите там.
Індід до дупи. Купа мертвих вакансій. Я більше пів року шукала роботу. Зі 100 розісланих резюмє, лише 3-4 співбесіди. По ньому реальну ситуацію не зрозуміти. Навіть корінні американці в боргах, як шовках. Від пей чеку до пейчеку живуть. А скільки уже влетіло наших відкривши «бізнеси». Так, є і успішні люди. Але більшість - в опі по українських мірках.
Шаманю второпях• 08 января 2025
Ответ дляМишка-шалунишка
Приїдьте і побачите , всі депресивні , не памʼятаю когось тут веселого , в настрої … темно , сиро .
По роботі постійні відмови .
так може вам штат потрібно змінити? нью йорк або маямі або лос анджелес? бо я чула там є такі штати, де все неусміхнені и невеселі
Коварная Зая• 08 января 2025
Ответ дляВредняжка
знання мови не зробить із вас конкурента кваліфікованому американцю. А офіс менеджер, няня і прибиральниця можуть заробляти приблизно однаково. На одній мові не виїхати.
На циголках• 08 января 2025
Ответ дляСоображалочка
Ще є варіанти в Польщу поїхати там депресувати нема коли
І пахати за копійки, поки не втратиш сили та здоров´я? Я була там, але швидко зрозуміла, що потрібно тікати
Соображалочка• 08 января 2025
Ответ дляНа циголках
Або пахати або нудитися на виплатах. Автору друге не підходить
На циголках• 08 января 2025
Ответ дляСоображалочка
В Америці зарплати вищі будуть. Якщо вже пахати, то не за копійки. Поляки і самі зі своєї країни на заробітки виїжджають.
Соображалочка• 08 января 2025
Ответ дляНа циголках
На жаль до Америки прикрили біженство
Мишка-шалунишка
• 08 января 2025
Ответ длявсегдаДаДа
Так а дальше что ? До 26 года продлили а дальше не просто сойти на самообеспечение , а нужна востребованная профессия + контракт рабочий . Как дальше остаться перспектив нет .
Шаманю второпях• 08 января 2025
Ответ дляСеменівни сусідка
А про Шарлотт ви щось чули?
Я не можу прийняти рішення про переїзд. В мене навіть стрес був, коли я переїжджала з орендованої квартири в свою:)) а тут інша країна, далеко від рідних. В мене ще й проблеми здоров´ю, лікар в Україні, мені навіть в Німеччині не змогли допомогти. Тому поки що в підвішеному стані. Але дякую за пораду.
а що за проблема зі злоров´ям, що тільки наші доктора вміють її вирішувати?
Шаманю второпях• 08 января 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
В США вчитися можна абсолютно безкоштовно як роблять тисячі людей.
А без мови можна працювати не лише на вихідців з ссср, наприклад абсолютно нормально можна влаштуватися на той же Амазон і тд.
як там вчитися безкоштовно? там дуже дорога освіта.
і на амазон на склади також важко влаштуватися, місця швидко розбирають. родичі намагаються. тільки через посередників і то ...
Шаманю второпях• 08 января 2025
Ответ дляНа циголках
а скільки там середня зарплатня для українців? у гривнях або доларах
Шаманю второпях• 08 января 2025
Ответ дляНа циголках
так полякам віза не потрібна, для них америка відчинена.
в сша і ціни на все більше аніж польські
Шаманю второпях• 08 января 2025
Ответ дляСоображалочка
На жаль до Америки прикрили біженство
коли?
Шаманю второпях• 08 января 2025
Ответ дляМишка-шалунишка
не забегайте наперед. уверена, найдутся варианты
На циголках• 08 января 2025
Ответ дляСоображалочка
На жаль до Америки прикрили біженство
Можливо автор розгляне інші країни. Але взагалі багато країн все менше надають допомогу нашим біженцям і навіть з´явилася хвиля хейту, бо іноземці заздрять виплатам і іншим соц благам. Тренд у світі швидко міняється і підтримка в залежності від нього може мінятися навіть на буллінг. Спочатку все тобі пропонують гроші, житло і т.д., а потім обвинувачують і буллять за те, що ти це взяв ) При чому створивши всі умови, щоб людям було вигідно сидіти на виплатах. Світ божевільний і потрібно бути обережними з цими всіми благами
Соображалочка• 08 января 2025
Ответ дляНа циголках
Я знаю, я була там( ще є категорія наших які готові роздерти своїх не гірше чужих
Червона ікорка• 08 января 2025
Ответ дляСеменівни сусідка
Зрозуміла. В мене англійська була не дуже, за три роки з нуля німецьку вивчила до рівня трошечки вищого, але англійську геть забула. Розумію, щось згадую, а говорити дуже важко. Коли була у Франції ,Польщі, то просто ступор.
В мене майже немає необхідності в англійській.
З родичами українською, на роботі теж лише з ними спілкуюсь, бо решта всі іспаномовні. Ну і мене стороняться, я ж не своя серед них, а родичка власників)
Було б англомовне оточення, то вже б спілкувалась, а так, як собака - майже все розумію, а сказати не можу))
І ще погано, що в багатьох латиносів сильний акцент, їх ще важче зрозуміти.
Можна на курси піти в коледж, але поки якось нема бажання.
Love_Love_Love_• 08 января 2025
Ответ дляШаманю второпях
Яких ще посередників?
Навіть не уявляю як можна влаштуватися на Амазон через посередників.
Так як всі вчаться по спеціальним програмам і грандам
Love_Love_Love_• 08 января 2025
Ответ дляШаманю второпях
І шо шо відчинена, працювати вони всерівно не можуть