OksanaG1992• 08 января в 09:55

Державний логопед в Дарницьму районі

Вітаю , хто мав досвід роботи з логопедом постановка звуку р .
Ходимо до одного спеціаліста місяць, ніби і рикає, але немає чіткої вимови (

Прошу, хто мав подібний досвід - буду рада Вашим порадам
автор OksanaG1992 • 08 января в 10:02
Чи загалом логопеда , який вміє ставити звуки
Маю сечі• 08 января в 10:10
Автор, спробуйте самостійно поставити цей звук. Я так робила, дивилась навчальні відео + працювали по всім урокам Книга Виправлення вад мовлення. Звуки Р,Р Антонина Малярчук Я не тільки звук р поставила, а і л, шиплячі. Все по книгам від цього автора. Це не так важко, якщо немає фізіологічних вад розвитку щелепи і язика.