Аристократка-тунеядка• 08 января в 10:51
А есть тут кто не работает и не имеет особо средств, что делаете целый день?
Вы не работаете , муж зарабатывает немного, поэтому на салоны красоты у вас средств нет. Чем вы занимаетесь целыми днями?
Уборка ежедневно? Готовите каждый день свежее и на это уходит ваш день?
Вышиваете или вяжете? Сидите на советчице?
Ку ка ку ка ку• 08 января в 11:49
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Вы так хорошо разбираетесь в работе с 8 до 8, как будто всегда именно на ней и работали. И работаете. Но делаете вид, что, в отличие от несчастных карьеристок, вы преисполнены энергиями домашнего уюта.
Нет, спасибо, мне не нужен пакет, я давно вожу все в тележке прямо до багажника машины.
Я не в вакууме живу)) интересно что я вам такого нового сообщила, чего вы не знали?
Чумацький Шлях• 08 января в 11:50
Ответ дляАристократка-тунеядка
А чем вы заняты ежедневно?
Первый пост.
А баталии работающие vs неработающие - на советчице никогда не закончатся - так что мне тут не скучно.
Аристократка-тунеядка
• 08 января в 11:50
Ответ дляЧудо в декрете
Як кажу я - самий довгий шлях завжди починається з першого кроку.
Гарним сном ви не зробите стрижку, не зафарбуйте сивину, не запломбуєте карієс.
На такі потреби чоловік дасть куди йому діватися якщо йому потрібна красива жінка із зубами
Аристократка-тунеядка
• 08 января в 11:51
Ответ длямистерЛяпсус
Готовлю раз в день, сижу целыми днями дома с кошками, муж на работе, ребенок студент.
Тут сижу на советчице
Просто в темах пишете? Изо дня в день? Не надоедает?
Наизнанку• 08 января в 11:51
Ответ дляЧумацький Шлях
А они не женщины или они не работают?
Тысячи женщин работающих за минималку это не люди?
В житті завжди є вибір! Якщо додати зусиль, часу, вчитись і розвиватись - можна продавати свій робочий час набагато дорожче.
П.С. це не просто слова. Сама працювала на престижній, але малооплачуваній роботі. Потім вчилась, шукала, старалась - і маю чудову роботу за гарні гроші.
І я не обезцінюю нічию працю, якщо Ви це мали на увазі.
От що не люблю, так це лінь і ниття)))
Оле Лукойе• 08 января в 11:51
Ответ дляЧумацький Шлях
Нет, просто я из тех кто получает удовольствие от спокойствия и терпеть не может спешку и вообще собирания куда то и выходы из дома, особенно зимой.
І я вас чудово розумію. Кожен вихід як на каторгу..
Наизнанку• 08 января в 11:52
Ответ дляКу ка ку ка ку
Так это вы сейчас кассиров, вахтеров, грузчиков и т.д куда причислили? К деградирующим или к светилам наук?
А посередині Ваших прикладів професій немає?))
Ку ка ку ка ку• 08 января в 11:53
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Судя по вашей фиксации на кассе и пакетах, вас в АТБ когда-то не взяли. А что так? Не прошли полиграф и медосмотр?
А чего такая недеградирующая пытается на личность перейти? Мы мадам говорим об определённом классе, так сказать прослойке работающих на базовые потребности. Они по вашему развиваются , ну чисто свое мнение?
Аристократка-тунеядка
• 08 января в 11:54
Ответ дляНаизнанку
Як мінімум ми маємо улюблену роботу, кар´єру, гроші, ні від кого не залежимо))))
Ні не всі , однозначно не всі , може таке бути що у людей мінімалка в робота не улюблена але вона є і це добре, але їм зручніше її мати і бути трішечки вільними чим не мати зовсім і всюди розраховувати на чоловіка
Ку ка ку ка ку• 08 января в 11:54
Ответ дляНаизнанку
Есть, но я о них говорю, к какой группе вы их относите? Это большой сегмент нашего населения.
Чудо в декрете• 08 января в 11:54
Ответ дляАристократка-тунеядка
А якщо чоловік не дасть , сидіти з гнилими зубами?
Ви ж не придаток чоловіка, не його корова, ви окрема особистість з своїми бажаннями і потребами
Встидаюся запитать• 08 января в 11:55
Ответ дляМіняйловна
Ну захотіла картоплю віддварила, захотіла посмажила, а може взагалі психанула і забабазала картопляну запіканка
И подала на картофельной подушке))
Оле Лукойе• 08 января в 11:56
Ответ дляНаизнанку
От що не люблю, так це лінь і ниття)))
А якщо не хочуть продавати час? Якщо хочуть самостійно ним володіти і керувати? Хочуть заробляти самостійно, на себе, з дому? Не витрачаючи його на те, щоб комусь заробляти кошти. Всі підприємства це дешева робоча сила, за копійки.
Аристократка-тунеядка
• 08 января в 11:57
Ответ дляЧудо в декрете
Вибачте, ви описали життя пенсіонера або інваліда.
Так ще є такий факт що на роботі головняк відповідальність нерви
Наизнанку• 08 января в 11:57
Ответ дляКу ка ку ка ку
Хто, куди і нащо відносить?)))
Я не зневажаю ніяких професій! Всі вони потрібні. Я зневажаю лінь, безхребетність, тупість і ниття!
Встидаюся запитать• 08 января в 11:58
Ответ дляЧумацький Шлях
Вы зимой не гуляете?
Аристократка-тунеядка
• 08 января в 11:58
Ответ дляЧумацький Шлях
Як часто виходите із дому на вулицю?
Наизнанку• 08 января в 11:58
Ответ дляОле Лукойе
То на здоров’я)) Хто Вам заборонить?)) Відкривайте цікавий бізнес, платіть податки як ФОП, це ж чудово для держави, і Вам буде в задоволення!
Аристократка-тунеядка
• 08 января в 11:59
Ответ дляЧудо в декрете
А чого він не дасть?
Чудо в декрете• 08 января в 11:59
Ответ дляКу ка ку ка ку
В моїх краях де я жила до війни. Було дуже розвинений певний вид в сільському господарстві.
Настільки вигідно що багато хто маючи основну роботу ще займались вирощуванням цієї продукції ( не конопля)
І от я бухгалтер, мій чоловік радіотехнік, ввечері після роботи їхали на участок працювали, на вихідних продавали свою продукцію
Окрім нас було багато таких же людей, і вчителі, і поліцейські.
А чому б і ні? Заробляли сім´єю 50 тисяч. А можна за сезон взЯти ще 300-400 тисяч.
Ну невже це погано?
Міняйловна• 08 января в 12:00
Ответ дляАристократка-тунеядка
Вдома немає нервів, що без грошей сидиш?
Міняйловна• 08 января в 12:00
Ответ дляЧумацький Шлях
Ви ведмідь?))
Чудо в декрете• 08 января в 12:01
Ответ дляАристократка-тунеядка
Так все наше життя головняк, відповідальність і нерви. Одні діти чого вартують.
Долаючи перепони і невзгоди ми ростем розвиваємось і стаємо кращими, продуктивнішими
Міняйловна• 08 января в 12:01
Ответ дляАристократка-тунеядка
А чого він не дасть?
А де він їх візьме?)
Чудо в декрете• 08 января в 12:01
Ответ дляАристократка-тунеядка
А чого він не дасть?
Грошей не дасть
Оле Лукойе• 08 января в 12:01
Ответ дляЧудо в декрете
Ну невже це погано?
Це добре. В нас люди масово їздять на ягоди. Робочі дні коли забажаєш, виплата щодня. Ніякої прив´язки.
КоКоКоКоКоКо...• 08 января в 12:04
Ответ дляКондуктор троллейбуса
А все сидящие дома - жены миллиардеров.
Мы поняли.
Не правильно поняли.
Просто большая часть людей работает за еду, аренду и коммуналку. Если женщина в браке, то муж может закрыть эти потребности и она свою з/п может потратить на себя. А если она живет одна, то закрыв все это самостоятельно на себя у нее все равно не останется денег. То есть ее возможности равны возможностям неработающей, но замужней женщины бедного мужа.
Чудо в декрете• 08 января в 12:04
Ответ дляОле Лукойе
О! А ми умовно самі вирощували ці ягоди. Самий більший оптовий ринок поруч.
Я згадую ті часи. Травень - липень працювали нонстоп. Але ж потім - меблі змінили, ремонт зробили, на море поїхали, до родичів закордон полетіли.
интайм_не_предлагать• 08 января в 12:05
Дитині 5,5 років,сиджу вже 6 років вдома.
Сьогодні зранку відвела її в садок,приватний.Потім сходила купила кави та горішків,після,цього-Юск,кухонні полотенця закінчились ,треба було оновити.Потім аптека та АТБ- молоко та хліб купити.Зараз вдома п´ю каву,чоловік збирається на роботу.Відправлю його,приготуюю вечерю і буду робити манікюр ,потім-картина під серіал.Ввечері-книга або знову ж таки серіал з чоловіком.
На вихідні плануємо з донькою в кіно,ввечері-замовимо піццу.Це традиція.
Дитина має гарні іграшки,одяг та розваги майже кожні вихідні.Плануємо відправити на карате(сама просить) та в басейн.
Моє життя доволі нудне але це те що потрібно для мого спокою та більш-менш стабільного стану.Рівно 10 років тому я ,амбіційні кар´єристка,схвалтила прекрасний нервовий зрив з якого ледь вигребла. Потім було декілька спроб ввійти в русло активних і цілеспрямованих,які мали схожий кінець.Тому так,я сиджу вдома.Чоловік заробляє не дуже багато,70-90 тис в місяць. Але нам вистачає і на приватних лікарів ,і на відпустку ,і на одяг та розваги.Звичайно,це не Мальдіви .Але особисто мене вдовольняє таке неспішне життя.
Значка також є.
Ку ка ку ка ку• 08 января в 12:06
Ответ дляЧудо в декрете
Ну невже це погано?
Не не, это не ко мне. Я говорю о том, что здесь пытаются выдать за деградацию личности.
Я например, грубо говоря, химик- ядерщик по образованию , временно без работы. Пойти кассиром, что бы не деградировать дома или дояркой?