НуКаНаКа• 08 января в 16:11

Межреберна невралгія

Опишіть ваші симптоми,де і як боліло?Чи був стріляючий біль,наче голкою колять?
Джага-джага• 08 января в 16:13
Невозможно вдохнуть, болезненные колющие ощущения в груди.
автор НуКаНаКа • 08 января в 16:15
Ответ дляДжага-джага
Когда вдыхали,бывало что прокалывало в лопатку,или под ней?
Джага-джага• 08 января в 16:15
Ответ дляНуКаНаКа
В лопатку, в районе сердца, в боку. Как ’повезет’
автор НуКаНаКа • 08 января в 16:18
Ответ дляДжага-джага
Вот у меня так же,ещё болит само ребро,и в груди левой, ближе к подмышечной зоне,под грудью, всё думаю что сердце колит,сверху груди будто сдавливает,бывало даже приходилось вызывать скорую, испугалась,сделали ЭКГ, всё нормально
Корсет_на_шурупах• 08 января в 16:18
Идите к врачу. Нужно исключить другие опасные болезни и пролечить, если это реально невралгия. Не мучаейтесь, за неделю лечения будете в порядке
Джага-джага• 08 января в 16:21
Ответ дляНуКаНаКа
У меня эта хрень с детства, хорошо помогают курсом витамины Б в уколах и лфк. Что-то еще было типа электрофореза, но во взрослом возрасте я без него обхожусь
автор НуКаНаКа • 08 января в 16:26
Ответ дляДжага-джага
Кстати о витаминах,врач мне назначала три дня колоть витамин б6 и б12 в одной ампуле этот укол,пока колола,вроде тьфу тьфу тьфу легче было,но я что-то поздно поняла,что после уколов она мне не назначила доп лечение, таблетки какие-то что-ли, изначально у меня просто была боль под левой лопаткой, жгучая такая,и в верхней части левой груди,а вот теперь ещё и это добавилось,в ребре боль, точнее даже между ребрами,и не в одном месте,и со стороны спины,и сбоку,и со стороны груди,при пальпации вообще болит ужасно,а иногда лежу,и оно как кольнет, будто иглой,под грудью,и через несколько секунд попускает
Новопоштинская• 08 января в 16:54
Був.стріляло. треба лікувати бо само не проходить, а лише погіршується стан. Сподіватися що переходжу і все мине не варто. Потім будуть великі ускладнення, пити доведеться серйозні рецептурні препарати. Йти до невропатолога і чим скоріш
Новопоштинская• 08 января в 16:55
Ответ дляНуКаНаКа
Да. Це початок лиш. А потім може бути погіршення таке, що не можна підняти руку. А потім не можна лягти.бо болить так що кончаєшся
автор НуКаНаКа • 08 января в 16:57
Ответ дляНовопоштинская
Скажіть будь ласка,а в самій груді, знизу, зверху були болі,і чи може воно у руку віддавати?
Новопоштинская• 08 января в 17:01
Ответ дляНуКаНаКа
В руку віддавати може і це вже 2 етап. А третій- ви цю руку не зможете підняти і навіть лягти. Бо біль така що втрачаєш свідомість-особливо вночі. Я 2 тижні спала навсидячки і 2міс лікувалася серйозними препаратами за рецептами, від яких ходила як дурна. А якби пішла зразу до лікаря обійшлась би 1 легким препаратом. Як згадаю що було влітку -капець.ну і до кінця воно не пройшло.застуджений нерв чи зажатий то майже на все житття якщо зразу не звернувся до лікаря
автор НуКаНаКа • 08 января в 17:05
Ответ дляНовопоштинская
Нічого собі 😢😢😢А ще якісь симптоми були?У мене взагалі болить ребро зліва,і наче як важкість в ньому, особливо як лежу на спині, біль під лівою груддю,я прям натискаю і відчуваю де воно болить,ближче до підмишки також,біль є,але коли натискаю,то біль посилюється,і от від плеча до локтя десь у мене наче трохи важкість у руці
Новопоштинская• 08 января в 17:09
Ответ дляНуКаНаКа
Ну от..особливо коли лежите..воно прогресує. Навіщо вам чиїсь симптоми.? Ви думайте як завтра до лікаря потрапити. Бо ще трохи і буде капець.Від болю не зможете спати і будете пити дуже серйозні препарати.
автор НуКаНаКа • 08 января в 17:13
Ответ дляНовопоштинская
,Та нє,я просто дізнатися,може таке бути при межреберній невралгії чи ні,бо постійно здається що болить серце,все переживаю,але з серцем все нормально,я з переляку аж 4 рази ЄКГ переробляла,у невролога була,зробила ренген, остеохондроз шийно-грудного відділу хребта,але коли я зверталася до лікаря,у мене була біль,але не так виражена, меньше боліло,та і в ребрі болі не було
Новопоштинская• 08 января в 17:14
Ответ дляНуКаНаКа
Це не серце.
автор НуКаНаКа • 08 января в 17:17
Ответ дляНовопоштинская
Це не серце.
Дякую,ви мене заспокоїли,бо переживаю,воно інколи як кольне під груддю,так все,у мене паніка починається,і ще ось ці давлячи відчуття, наче між підмишкою та груддю,і воно віддає у саму грудь зверху,то у мене істерика прям,буду звертатися ще раз до невролога значить