Море Щастя• 08 января 2025

В яких містах не онлайн освіта

Дівчата, де вчаться ваші діти не на дистанції? Місто цікавить. Моя в 11 класі, попереду вступ. Однією з головних вимог є навчання саме не онлайн.
Борщичок• 08 января 2025
Ответ дляМоре Щастя
І як їй, нормально?
Їй хотілось би ходити частіше, але цей графік став відомий вже після вступу. Правда, хто хоче, може приходити в аудиторію , де викладач читає онлайн лекцію
автор Море Щастя • 08 января 2025
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Та вже у відповідях знайшла, бо тему трохи двозначно сформулювали. КШЕ вчиться очно, але ціна там....
Скільки якщо не таємниця? Ціна має значення звісно, але хотілося б щоб саме вчили а не на самоосвіті.
Кіна не буде• 08 января 2025
Проще перечислить, где онлайн. А почти везде офлайн давно
Харьков онлайн
автор Море Щастя • 08 января 2025
Ответ дляБорщичок
Вот за це і читала, що кажуть одне, а по факту виходить онлайн. Нам це дуже важливо - онлайн можна і з дому вчитися, не орендувати житло і супутні витрати..
Дякую_аж_підскакую• 08 января 2025
Ответ дляМоре Щастя
В районі 100 тис./рік
автор Море Щастя • 08 января 2025
Ответ дляКіна не буде
Харьков онлайн
Дніпро нібито. Але хтось вище писав що і там оффлайн. Що здивувало.
автор Море Щастя • 08 января 2025
Ответ дляДякую_аж_підскакую
В районі 100 тис./рік
О ні. Ми стільки не заробляємо(
Дякую_аж_підскакую• 08 января 2025
Львівські університети очно, Острозька академія, Чернівецький... Думаю, весь той бік загалом
У Києві кажуть, що очно, але навіть про Шевченка є відгуки, що не зовсім так і більше біганини, ніж навчання
автор Море Щастя • 08 января 2025
Мы з регіону де з 20 року онлайн. Хочу щоб саме ходила до закладу, сиділа за партою та слухала викладача. Вона теж цього хоче.
ФсеСама• 08 января 2025
Боже, читаю це все і думаю, як же добре, що ми у свій час встигли нормально вивчитись і в школі, і у ВУЗах. Бідні діти...
автор Море Щастя • 08 января 2025
Ответ дляФсеСама
Так. Для мене зараз це питання дуже важливе. Дуже переживаю за неї. Дитина розумна, але домашня. Треба ж якось комунікації вчитись налагоджувати.
Потребую апгрейду• 08 января 2025
Ответ дляФсеСама
Да, масштабных военных действий здесь не было с ноября 1944 года. В целом же, когда началась стрельба в Приднестровье, нужно было задуматься. Мир - штука хрупкая.
Заместитель Анонима• 08 января 2025
У Києві не чула жодного ВУЗа, що очно кожного дня, здебільшого два чи три днi на тиждень очно, інші дні дистанційно. Навіть медичний знаю що стоматологія три дні в тижні навчались очно; два дні -дистанційно, а зараз взагалі не вчаться до кінця лютого бо немає опалення, потім будуть весною наздоганяти але не факт що всі дні очно
Кіна не буде• 08 января 2025
Ответ дляМоре Щастя
Сестра в Днепре живёт, школы оффлайн.
Наталия-68fe• 08 января 2025
Житомирська область - оффлайн.
Добрая свекровь• 08 января 2025
Київ.
Другий рік повністю очна освіта.

Ой, це школи.
Прочитала, що автору треба ВНЗ.
Медичний коледж очно.
КНЕУ очно.
Це ті, про які знаю.
Борщичок• 08 января 2025
Ответ дляМоре Щастя
Це через те, що укриття розраховані на певну кількість людей і якщо всі студенти стаціонару вийдуть офлайн, то всі не помістяться в разі тривоги. Через це і складають так розклад , щоб виходили
не всі одночасно. Так що зараз ви навряд чи знайдете вуз повністю офлайн
автор Море Щастя • 08 января 2025
Ответ дляБорщичок
Дякую за роз´яснення.
Василина Семеніч• 09 января 2025