Малая еще та• 09 января 2025
С какого возраста ваши дети стали учить язык без репетитора?
Результат:
вже голосів:
13 (46.43%)
Без репетитора то не учеба
4 (14.29%)
Старше 20 лет
3 (10.71%)
С 14 лет
3 (10.71%)
С 20 лет
2 (7.14%)
С 10 лет
2 (7.14%)
С 16 лет
1 (3.57%)
С 12 лет
Снідаю авокадо• 09 января 2025
Ответ длябуреЛОМКА
А как можно учить язык без репетитора?
самообучение например. наш известный преподаватель так и учился, в совке тогда не было нормальных учителей, учил язык по радио, книгам
220В• 09 января 2025
Ответ длябуреЛОМКА
А как можно учить язык без репетитора?
Расскажу.
По телеку, субтитры. Я так в дитинстві вивчала мову - звичайно, не супер, але було достаньо, щоб спілкуватись.
Малая еще та
• 09 января 2025
Ответ длябуреЛОМКА
А как можно учить язык без репетитора?
Мой брат выучил по дискам в 90х специально купил базовый компьютер и диски. Выучил хорошо. Но ему было +-30 лет
Масяня Я• 09 января 2025
Ответ длябуреЛОМКА
А как можно учить язык без репетитора?
Тупому без мотивації, звісно, ніяк. Але тоді і репетитор не допоможе
Я на хвилинку• 09 января 2025
Як школу закінчив в 16, так і перестав займатися з репетитором. Далі воно якось само...
РокерША• 09 января 2025
У дитини немає сильної мотивації, тому вона на це не здатна. Я вчу мови сама. Але я вже на такому етапі і говорю 5 мовами на рівнях b2-c1, тому для мене це реально) але, як правило, можна вчити самому з b1 до b2, до с1. На низьких рівнями вчити самому складно, бо купа помилок, які немає кому виправляти
АсобеннАя• 09 января 2025
Репетитора ніколи не було. Англійською я почала займатися з нею з 4х, німецькою займався батько з 6 років. В 8 могла добре спілкуватися англійською і базово німецькою. В 10 вже сама читала дитячі книжки англійською. З німецькою важче. Десь в 13 прочитала 1 підліткову книжку. Фільми і мультики ще з малого дивилася тільки 2 мовами ( ми казали що на нетфліксі немає інших мов).
буреЛОМКА• 09 января 2025
Ответ дляСнідаю авокадо
Ну вы же понимаете, что и результат будет соответствующий?
Пушка заряджена• 09 января 2025
Моя дитина вчить іноземні мови без репетитора. 8 клас.
Англійська зараз - рівень В1.
Школа з поглибленим вивченням англійської. Уроки кожного дня.
Англійська зараз - рівень В1.
РокерША• 09 января 2025
Ответ длябуреЛОМКА
Я не згодна. Залежить від хисту і бажання. Я вчила іспанську з 0 сама. Рівнь А1 пройшла сама за 3 місяці літа. Восени пішла на А2 в школу. Потім знову сама. За 1,5 роки в мене b2. Але я володію англійською, французькою, італійською. І на базі них вивчила іспанську вже майже сама. Мова і структура мови схожі. Вчити мови я вмію. Це була вже четверта моя мова. Пам´ять хороша.
Ну що ви, мамо!• 09 января 2025
Хочете результат-наймайте вчителя. Вже коли вчитель дасть базу на В1, тоді можна самому. Хоча яещо для якогось офіційного сертифвката-то вчитель треба все одно. А якщо промто збільшити слоаниковий запас,то самому можна.
Ну що ви, мамо!• 09 января 2025
Ответ дляПушка заряджена
Англійська зараз - рівень В1.
Ваша дитина сама не вчить. Її щодня вчать у школі з поглибленням.
.. Було би дивно вчитися у такій школі ще й з репетитором. Моя вчить з репетитором .9 клас. Має В2 підтверджене. Сама читає книги.фільми дивтться
Снідаю авокадо• 09 января 2025
Ответ длябуреЛОМКА
ну вот у конкретного человека результат - идеальное владение на уровне носителя, обучение сотен если не тысяч студентов, которые впоследствии стали преподавателями английского, и основание языковой школы. ну и постоянные экскурсии в Англию, где он абсолютно свободно общается на английском с носителями
Я на хвилинку• 09 января 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
Ні, не треба вчитель для сертифіката. Син здавав IELTS, готувався самостійно, здав на С1, трохи-трохи до С2 не дотягнув.
В моїй хаті моя правда• 09 января 2025
Знайти гарного репетитора з іноземної мови - цілий квест. Насправді їх багато, чомусь кожен думає, що він може/вміє навчати, але гарних - одиниці
Мэри Попкинс• 09 января 2025
А нам куди? З 3 класу повністю сама, їздила на олімпіади, тепер займається репетиторством, хоч навчається на спеціальності не пов´язаній з англ.мовою.
Подтяжка• 09 января 2025
Мой знает английский и зачем-то года 1,5 назад начал сам учить японский. Сейчас может читать простые тексты. 16 лет
ПростоБелка• 09 января 2025
Старшая сама занимается со 2 класса, в 13 лет свободно болтает с англоязычными ровесниками, контент только английский и пр. Но, думаю, через пару лет взять репетитора для подготовки к САЕ.
Мальдивирую• 09 января 2025
Репетитора нет, есть местная языковая школа. Это считается? Выбора нет, вот и учатся все, возраст от 4х лет.
Малинка• 09 января 2025
Ответ длябуреЛОМКА
А как можно учить язык без репетитора?
Можно. У моей дочки никогда не было репетиторов. Только учитель в школе и самостоятельное изучение.
Малинка• 09 января 2025
Ответ дляПодтяжка
Моя в 13 увлеклась японским,а потом китайским. Китайский,правда,с репетитором был. Сейчас ей 18. Учит корейский самостоятельно.
Квітка Миру• 09 января 2025
Як ЗНО здала, так і перестала донька вчити анг.мову.Зараз живе в англомовній країні.
Горня капучіно• 09 января 2025
Дочка сама учит с 16 лет, так как понимает зачем ей это. Нмт хорошо сдала.
Ну що ви, мамо!• 09 января 2025
Ответ дляЯ на хвилинку
Не всі таеі як ваш син. Більшості репетитор треба.
Запароленое одеяло• 09 января 2025
Ответ дляСнідаю авокадо
Так так і молоко раніше було смачніше і совок райдужний.....
Насправді якщо ви не спілкуєтеся з носіями мови то всі репетитори це чисто ЗЗЗ (Зубрив, Здав, Забув).
На рівні- моя купити хліб смачно.
Покращена• 09 января 2025
Ответ дляПростоБелка
Я не знайшла, куди тицьнуть, поставила з 10 років.
Син вчить сам, мабуть, років з 7. В іграх, ютьюбі тільки англ.мова, зараз вільна розмовна, з прекрасною вимовою без акцента. Я прямо заздрю, бо вчу все життя, а йому вона дається просто і легко без зусиль.
Школа без англійського ухилу, з уроків він там бере крихти, бо все знає і так, нудиться на заняттях.
Має рівень в1-в2, поки ще про репетитора чи курси не думала, встигне. 12 років, 7 клас.
Пушка заряджена• 09 января 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
Питання автора - з якого віку дитина вчить іноземну мову без репетитора). А не про сама/не сама.
Як би дивно не звучало, но більшість однокласників займаються додатково з репетитором .