наКоблучках• 09 января 2025
Штраф 17000грн. 17-річним хлопцям
*⚡️17-річні хлопці теж будуть платити 17000 грн штрафу, якщо вчасно не стануть на військовий облік*, зазначив нардеп Веніславський.
Така вимога була й раніше — після досягнення 17 років, у юнаків є пів року, аби стати на облік.
Тепер зробити це можна навіть за кордоном через "Резерв+".
бЭйбА• 09 января 2025
Так, така вимога була й раніше, але без штрафів. Офігіли зовсім. Людям жити не дають.
Мушля з Криму• 09 января 2025
Цікаво як його будуть стягувати з дітей, в яких нема ані нерухомості, ані роботи?
Кумедний ґудзик• 09 января 2025
Ответ длябЭйбА
да, на учет всегда ставили в год, когда исполняется 17. это не новость. а вот штрафовать несовершеннолетних - уже дно
Клевотница• 09 января 2025
Ответ дляМушля з Криму
Для штрафів будуть батьки
Баба на горошині• 09 января 2025
Дійшло скільки хлопців виїхало, вже їх не повернути, то хоч баблішко спробують стягнути?
А якщо ніде не прописаний хлопець, куди штраф слатимуть?
КинДза• 09 января 2025
Когда уже всех этих инициативных нардепов по столбам развешают? И чтобы на каждом висела табличка: я выдвигал антинародные проекты.
наКоблучках
• 09 января 2025
Ответ дляМушля з Криму
Думаю, так як неповнолітні, то з батьків здеруть...
Немає слів, тварі ненаситні, як дістало те все кодло
вкрации• 09 января 2025
а можна посилання на нормальне джерело новини .а не на Труху та на прийнятий з цього приводу закон або указ, а не просто триндьож зашкварного Веніславського який весь час кажу якусь маячню
Клевотница• 09 января 2025
Ответ дляМушля з Криму
З чого б це?
А з кого їх будуть здирають якщо дитина неповнолітня, якщо дитина не працює? На то є опікуни- батьки, з них і здеруть
З вишневого садка• 09 января 2025
Ответ длявкрации
ІПСО!!!
Тріль!• 09 января 2025
Ответ дляВідповів всім
І ще півроку, щоб встигати виїхати
Лучше не ждать полгода. Сразу в 17 встать на учёт и на следующий день выехать. И ещё новый загранпаспорт сделать в 17, чтобы точно 10 лет в запасе было.
Тріль!• 09 января 2025
Ответ дляМушля з Криму
На родителей долг повесят.
Тріль!• 09 января 2025
Ответ дляМушля з Криму
З чого б це?
До 18 лет родители отвечают за ребёнка.
графиняВишенка• 09 января 2025
Ответ дляliss
Был бы у меня сын я б уезжала с концами .
Не понимаю кто сидит здесь
Не всі сини хочуть їхати
Сегодня я не я• 09 января 2025
Ответ дляграфиняВишенка
Не всі сини хочуть їхати
Значит придется идти на войну(
К сожалению
Кто не хочет выехать, тот готов к любому развитию событий
Но таких меньшинство. Большинство осознают, что их ждёт, если не уедут
К сожалению
Лінива, не каюсь• 09 января 2025
А як той Веніславський при владі опинився? я памятаю як у 19-му в наше містечко приїхав цирк 95-квартал типу агітувати за слуг народа, це був масовий психоз, 73% населення міста приперлось подивитись на лисого і Кравець, повідпрошувались з роботи, це було покруче ніж виступ путіна в криму коли анексія була, люди стояли з телефонами і плакали від щастя, як казав дірявий Фреді - Шоу маст гоон....
Сегодня я не я• 09 января 2025
Ответ дляЯжемать Мне можно
В чем проблема стать на учёт в резерв+
Стает тот, кто готов служить.
Кто не готов, то нафиг туда ставать?!
Ответ дляМушля з Криму
С родителей конечно . Препятствие с поступлением , выдачей документов . Да куча влияния .. эти ж законы кто принимает они и методы воздействия придумают .. Вы же сами видите как у них мозг заточен . Одних в тюрягу не могут посадить и они в ВР возвращаются как ни в чем не бывало , другие в 17 всем должны .
svitochkaa• 09 января 2025
автор такого нет.вот 4 часа назад закон.и срочки не будет в этом году и женской не будет и никто никакие деньги не требует
svitochkaa• 09 января 2025
Ответ дляЛінива, не каюсь
а я помню як гетьман з бандою рейдерські захвати робив і цукрові заводи банкротив.а його сини-ухилянти штраф сплатили?