Козяка-маляка• 09 января в 18:52
Дівчата, кого ви бачите?) Дівчинка чи хлопчик?)
Козяка-маляка
• 09 января в 18:54
Ответ дляСкоро_вчера
я там даже человека не вижу, не то что девочку или мальчика)
Ну по голівці наврядче визначать стать)) це між ніжками фото зробив лікар)))
ДелайКак_Я• 09 января в 18:55
У вас є знімок в іншій проєкції? Там де бугорок видно?
По цьому фото більше дівчинка. А лікар що каже?
Козяка-маляка
• 09 января в 18:56
Ответ дляДелайКак_Я
Один лікар на 15 тижні сказав хлопчик, у 18 тижнів інша лікарка сказала дівчинка)))
На привозе• 09 января в 18:57
Ответ дляКозяка-маляка
Чого ви лікаря не запитали?
ДелайКак_Я• 09 января в 18:57
Ответ дляКозяка-маляка
Ну якщо це знімок 18го тижня, то скоріше за все таки дівчинка
из желе я• 09 января в 18:57
Ответ дляТриндю-бриндю
Я вижу динозавра
Я только благодаря Гуглу поняла что это вид снизу на сидящего на попе ребенка.
Козяка-маляка
• 09 января в 18:57
Ответ дляДелайКак_Я
Вона сказала, що шукає пісюн чи яєчка але на бачить їх, тому сказала дівчинка ))
Козяка-маляка
• 09 января в 18:59
Ответ дляиз желе я
Мне врач только такие фото давала
Таке теж є) але на 15 тижні і там взагалі не видно що між ніжками))
Фокус-Покус• 09 января в 19:01
Ответ дляКозяка-маляка
Вы правда видите там ножки???
из желе я• 09 января в 19:03
Ответ дляФокус-Покус
Вы правда видите там ножки???
Это вид снизу на сидящего на попе ребенка.
Как будто он на стеклянном столе сидит.
Справа попа, а слева расходятся две ноги.
Как будто он на стеклянном столе сидит.
Ліньки гуглить• 09 января в 19:04
Ответ дляКозяка-маляка
автор, я нічого там не розумію, але в 15 тижнів не уявляю, як лікар може не зрозуміти стать дитини. Мені обидва рази ще в 10 тижнів визначали.
Козяка-маляка
• 09 января в 19:04
Ответ дляЛіньки гуглить
Ось такі лікарі закордоном) мій австрійський лікар сказав хлопчик, знайшла нашу лікарку в іншій країні, вони сказала дівчинка) якось так ))
из желе я• 09 января в 19:05
Ответ дляКозяка-маляка
Ну ждите родов.
будет Киндер сюрприз
Козяка-маляка
• 09 января в 19:05
Ответ дляТа не реву я
Тут видно,а у вас що попало
Що попало, то ви ) формулювання вибирайте адекватні
Та не реву я• 09 января в 19:07
Нууууу,що сказати бєремєняшка))))Фото не чітке і не зрозуміле.Неображайтесь)))Всеодно буде або хлопчик,або дівчинка)))Мій засвітився так яйцями,то я майже плакала,бо хотіла дівчинку
Козяка-маляка
• 09 января в 19:13
Ответ дляТа не реву я
Ну у мене перший хлопчик, нам одразу показали чоловічі принади, а тут вона шукала шукала, крутила і не знайшла нічого між ніжками)
Та не реву я• 09 января в 19:15
Ответ дляКозяка-маляка
Ще буде узд,якщо малявочка захоче,то покаже.Мій зразу показав на узд і генетичне дослідження підтвердило,то я розстроїлась,бо налаштована була на дівчинку і всі ознаки були дівчачі)
Черговий по кухні• 09 января в 19:23
Я довго роздивлялась ваше фото) мені здається на яєчка більше схоже, але мені відчувається, що ви дівчинку хочете)) тому най у вас буде дівчинка, а я помиляюсь❤️