Крем для арбуза• 09 января в 19:35

Раптом помітила, що більшість дітей віком 8-10 років не вітаються

І не прощаються. В класі у доньки. Також воджу її на гуртки -там так само. Просто мовчки заходять і все. Ні, між собою моєуть розмовляти, спілкуються. Але не вітаються. І йдуть так само мовчки. Дивно. З якого віку настає розуміння, що треба вітатися, коли кудись заходиш?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 09 января в 19:37
родители не научили. они и бабкам место не уступают в метро, эти не обученные дети.
175см55кг19лет (она)• 09 января в 19:37
Оно не приходит, если ребенок не здоровался, с того момента как научился говорить.
Сама купляю квіти• 09 января в 19:37
Не знаю. Я точно помню что тоже не здоровалась и не прощалась лет до 14-16 пока мне мама не сказала что соседка снизу пожаловалась что я с ней не поздоровалась.
Сірничок• 09 января в 19:38
Нет никакой дисциплины. У нас она ниже дна, никакого воспитания. К сожалению, сейчас этому не учат в школах(
автор Крем для арбуза • 09 января в 19:39
Ответ для175см55кг19лет (она)
Ну, дорослих, які не вітаються точно не так багато :))
12 галюцинаций• 09 января в 19:39
С вами не здороваются ? Или с кем ?
сладкий_ноябрь• 09 января в 19:40
А ви стоїте день і ніч під дверима і контролюєте чужих дітей?
Томатико• 09 января в 19:41
В такому віці середовище рідко відчувається дружнім. Тихо прослизнув, тихо вислизнув. От і добре
автор Крем для арбуза • 09 января в 19:41
Ответ для12 галюцинаций
С вами не здороваются ? Или с кем ?
Навіть між собою. Про дорослих я взагалі не кажу. Хіба що із вчителем/тренером вітаються. І то не завжди.
автор Крем для арбуза • 09 января в 19:42
Ответ длясладкий_ноябрь
В принципі, від вас коментарі іншими і не бувають.
12 галюцинаций• 09 января в 19:42
Ответ дляКрем для арбуза
Здороваются с тренером ,учителем и теми с кем общаются
А вы здороваетесь с детьми этими ? Покажите им пример
Мне ,например ,не надо чтоб со мной здоровались все подряд дети ,которых встречаю на тренировках детских
Кросівки оригінал• 09 января в 19:43
Ответ дляКрем для арбуза
А ви з ними привітались? І вони у відповідь промовчали?
автор Крем для арбуза • 09 января в 19:43
Ответ дляТоматико
Так це ж знайоме середовище. Свій клас. Знайомі діти на гуртку -одні й ті ж самі.
Варена цибуля• 09 января в 19:43
Не все, в подъезде две девочки, одна здоровается, другая нет . У той которая не здоровается родители практически маргиналы
Томатико• 09 января в 19:44
Ответ дляКрем для арбуза
Ну так) але ’своїх’ один-два. Решта-гамірні подорожні
автор Крем для арбуза • 09 января в 19:44
Ответ для12 галюцинаций
Звісно, завжди. Якби ні, то я б і не помітила б цю їх особливість, правда?
175см55кг19лет (она)• 09 января в 19:45
Ответ дляКрем для арбуза
Их выдресировали родители. А вот детей сейчас не хотят дрессировать
Кросівки оригінал• 09 января в 19:45
Можливо вони контактують в он-лайні напередодні заняття, тому і не кажуть хелоу один одному
сладкий_ноябрь• 09 января в 19:45
Ответ дляКрем для арбуза
Ну бо яким чином ви дізнаєтесь, скільки вітається і прощається. Тут потрібно від класу не відходити, щоб це контролювати
Сірничок• 09 января в 19:45
Родители тоже виноваты, от них тоже многое зависит
автор Крем для арбуза • 09 января в 19:46
Ответ дляКросівки оригінал
Так, багато хто мовчить. Деякі -здивовано. Типу, от дивина - чиясь мама зі мною привіталася :)))
12 галюцинаций• 09 января в 19:46
Ответ дляКрем для арбуза
Я вас не знаю,соответственно не знаю ,что вы можете заметить ,а что нет
Ну если вы здороваетесь с детьми ,а вам в ответ тишина ( при этом дети с вами знакомы),то дети не воспитаны
А если вы для них незнакомая тетя ,то они ,возможно,наоборот побаиваются ,что вы с ними здороваетесь
Тракторні війська• 09 января в 19:46
У меня младший ребенок всегда здоровается, а старший стесняется, но я провожу работу, уже почти победа, это правила поведения, этикет и этому должны учить родители
175см55кг19лет (она)• 09 января в 19:47
Ответ дляСірничок
А в чем виноваты родители или дети?
Lacrimo• 09 января в 19:47
Я була проблемна в цьому плані: в самому дитинстві мама мене не вчила цього, я була більше з бабусею, потім часто сама, в підлітковому на мене теж сусіди жалілись то вона мене пресувала, в результаті я боялась і стидалась взагалі з людьми заговорювати першою, особливо старшими. А мій малий , вихований такою безкультурною ( на думку моєї мами) людиною - сам, добровільно і без нагадувань вітається, лише тому, що я багато часу проводила з ним, і він бачив, що я вітаюся. По памʼяті , в 4 роки уже вітався, і двері відкриває перед людиною, і руку мені з транспорту подає. Нічого з цього його спеціально не вчили.
сладкий_ноябрь• 09 января в 19:47
Ответ для12 галюцинаций
А я дитині забороняю вступати в будь-який контакт з дорослими( тренер і вчитель звісно не входять в цей перечень)
12 галюцинаций• 09 января в 19:48
Ответ длясладкий_ноябрь
Я вот как раз об этом и пишу автору
Дети воспринимают ее как чужого человека
Кросівки оригінал• 09 января в 19:48
Ответ дляКрем для арбуза
Можливо з ними і батьки не вітаються, тому здивовано, у нас і дорослі люди зажаті, а діти вони на своїй хвилі. 100% коли ви привітались вони були в телефоні, а це значить зайняті)
автор Крем для арбуза • 09 января в 19:48
Ответ длясладкий_ноябрь
Ні, достатньо просто бути спостережливим. Привести/забрати дитину зі школи, так само з гуртками. Цього достатньо, щоб помітити.
Банан-барабан• 09 января в 19:49
Ответ дляТракторні війська
То есть вы склоняет ребенка к действиям которые доставляют ему дискомфорт? Вам важнее этикет чувств собственного ребенка?