Крем для арбуза• 09 января в 19:35

Раптом помітила, що більшість дітей віком 8-10 років не вітаються

І не прощаються. В класі у доньки. Також воджу її на гуртки -там так само. Просто мовчки заходять і все. Ні, між собою моєуть розмовляти, спілкуються. Але не вітаються. І йдуть так само мовчки. Дивно. З якого віку настає розуміння, що треба вітатися, коли кудись заходиш?
автор Крем для арбуза • 09 января в 20:31
Ответ дляСама купляю квіти
Детям большинство запрещают общаться и отвечать чужим взрослым.
Детей в школах и дома учат - не реагировать на обращения чужих взрослых
Так я не чужа:) Ну і я теж свою вчу. Але ж не ’не вітатись’, а просто не вступати в розмову з незнайомими людьми. Чи діти в цьому віці ще не розуміють, що між відповісти на привітання і вступати в розмову -є різниця?
Тракторні війська• 09 января в 20:32
Ответ дляБанан-барабан
Я так понимаю ваши? Меня так умею ляет, когда из таких ’воспитанных’ начинает их истинная сущность лезть. Сразу становится понятно и о вашем воспитании и о том,что никакого воспитания вы детям дать не можете, запугать, заставить - да. Воспитание прежде всего заключается в том,чтобы научить ребенка не жертвовать собой и своими чувствами только ради каких-то желанию других людей
Научить ребенка здороваться с соседом, который живет с нами в одном тамбуре, это запугать и заставить, ну реально??? Что вы курите, понятно вам, фу не раздражайте
автор Крем для арбуза • 09 января в 20:32
Ответ дляСама купляю квіти
До речі, там і батьки поруч (так само привожять цих дітей на заняття). В чому небезпека ситуації?
автор Крем для арбуза • 09 января в 20:35
Ответ дляСама купляю квіти
Это Априори опасно.
Ребенок вас не знает.
Его родители специально с вами не знакомили.

Если так рассуждать то он должен с каждым взрослым в школе здороваться и общаться.
Привітатись не = спілкуватись. Люди, якщо ви не будете вчити дітей думати, ваші шаблонні перестороги можуть не спрацювати.
автор Крем для арбуза • 09 января в 20:38
Ответ дляБанан-барабан
Дивіться, ми вже дійшли до того, що привітатись -це жертвувати собою і своїми почуттями :))
Пліснявілий сир• 09 января в 20:55
Ответ дляТоматико
В такому віці середовище рідко відчувається дружнім. Тихо прослизнув, тихо вислизнув. От і добре
Обоже, де ви росли? Це ж не підлітки, а діти ще
Томатико• 09 января в 20:58
Ответ дляПліснявілий сир
Це такий ірраціональний, енергійний та прямодушний народ, в цьому віці, що я й зараз дивлюсь на них з острахом )))
Томатико• 09 января в 21:01
Ответ дляЗабобонний фрукт
Банально - упущение родителей, сейчас и 30+летние тоже через одного здороваются. Но это так тупо.
Считаю, что эти люди сами себя лишают. Сегодня здороваешься с человеком, завтра разобщаешься, а послезавтра он тебе поможет в чем-то (или какое-то другое действие).
Ого, а с Вами опасно здороваться )
сладкий_ноябрь• 09 января в 21:04
Ответ дляТракторні війська
Хватит бредить, себя пожалейте, вы понятия не имеете о том, как я доношу инфо до своего ребенка и это моя заслуга, что теперь он может гордо сказать добрый день своей крестной и радуется, что он смог, перекручивать вы отлично научились, смотрю
Не важливо як ви йому доносите, важливо те, що потреби вашої дитини на другому місці, бо на першому у вас - чужі люди,
Сама купляю квіти• 09 января в 21:08
Ответ дляКрем для арбуза
Для детей это тоже самое.
Для них разрешение здороваться равно разрешению разговаривать, потому что это и есть начало разговора.
автор Крем для арбуза • 09 января в 21:16
Ответ длясладкий_ноябрь
Так а яка саме потреба дитини нівелюється? Потреба не відповідати нормам цивілізованого середовища? Що ще ви готові дозволити своїй дитині, аби показати (кому?), що ви її потреби ставите вище за будь-чиї?
сладкий_ноябрь• 09 января в 21:19
Ответ дляСама купляю квіти
Саме так!!!!
Тому це не є невихованість, це є безпекою дитини. Дивно, що цього не розуміють дорослі люди.
Навіть експеримент був, коли щоранку чоловік вітався до дитини і за тиждень вона до нього звикла і вважала знайомим!
автор Крем для арбуза • 09 января в 21:19
Ответ дляСама купляю квіти
Для детей это тоже самое.
Ні, привітання -це привітання. Всього лише. Данина етикету. За ним не обов´язково щось слідує. Дитина в 10 років має це знати.
автор Крем для арбуза • 09 января в 21:23
Ответ длясладкий_ноябрь
Саме так!!!!
Так це завдання батьків -пояснити дитині різницю між вітанням й іншими діями відносно неї. Інакше дитина може стати жертвою педофіла-вчителя, або тренера. Заборонити вітатись -це тупо.
сладкий_ноябрь• 09 января в 21:39
Ответ дляСама купляю квіти
Это Априори опасно.
Ребенок вас не знает.

+++++
сладкий_ноябрь• 09 января в 21:44
Ответ дляКрем для арбуза
Так от я і пояснюю, що вітатися з чужими людьми не можна.
І не тільки я такої ж думки, бо безпека дитини повинна бути на першому місці.
Айболитная• 09 января в 21:54
Ответ дляКрем для арбуза
Так я не незнайома. Я ж не з підворотні в темряві до них вистрибнула. Вони знають, хто я.
https://www.facebook.com/share/r/1XB46RzLTC/
Отстаньте от детей уже со своим ’здасьте’, особенно когда они сами на улице, в наше непростое время. Время другое и дети другие. Они уже столько насмотрелись в жизни, столько свалилось на их неокрепшую психику. Да и в школе сейчас учат - с чужими взрослыми не разговаривать. Чего вам от детей нужно? https://www.facebook.com/reel/1591726268082711
автор Крем для арбуза • 09 января в 22:06
Ответ дляАйболитная
Я не про вулицю. І не про незнайомих. Але якщо ви самі не можете провести диференціацію, то що можна чекати від вашої дитини тоді? І ще - якщо дорослий злочинець захоче, він зможе обманути дитину, обійшовши звичний шаблон. Думка, що дитина захищена, бо ви навчили її ні з ким не розмовляти -хибна, це ілюзорна безпека.
Банан-барабан• 09 января в 22:10
Ответ дляТракторні війська
Давайте дальше демонстрирует свой уровень, очень интересно и забавно наблюдать за такой ’воспитанностью’, главное с соседом по тамбуру поздрроваться
Банан-барабан• 09 января в 22:13
Ответ дляКрем для арбуза
Я не знаю до чого там ви прийшли,але дитина, то людина, зі своїми почуттями, бажаннями і емоційним станом, на який деяким мамкам просто плювати, бо їм важливіше,аби сусід по тамбуру не образився (до річі, він дуже ймовірно може опинитися збоченцем, вбивцею і т.п.)
Банан-барабан• 09 января в 22:17
Ответ дляКрем для арбуза
Яка ви геть необізнана в дитячій психології, ще й беретеся інших повчати ...
Ні грама• 09 января в 22:25
Мій в 2.5 вітається з кожним хто на нього подивиться з усіма хто до нас приходить, у ліфті, на майданчику
Ні грама• 09 января в 22:27
Ответ дляЩас ухожу
Тобто: жити по шаблону - для вас норма?
Виходить,вся Англія живе по шаблону. Але це не той випадок, це саме про виховання.
Айболитная• 09 января в 22:56
Ответ дляКрем для арбуза
И не нужно переходить на личности, мы с вами незнакомы Не все хотят жить по вашим шаблонам.Кто вас так хорошо научил всем навязывать свое ’правильное’ мнение?
автор Крем для арбуза • 09 января в 22:58
Ответ дляАйболитная
Це не ’мої шаблони’, а загальнолюдські норми поведінки.
Айболитная• 09 января в 23:06
Шаблон - слово взяла из вашего текста, перечитайте, что вы мне там писали
Панна Кота• 09 января в 23:34
Это заграницей, да? Я это тоже вижу в Великобритании, в шоке