Козачка• 09 января в 21:46

Сьогодні була в гінеколога.Ви б погодилися з його словами?

Що жінки закордоном живуть по 90 років тому що приймають жіночі гормони.
А українки живуть набагато менше років з тих причин,що жіночі гормони приймати не хочуть або бояться.
куркулиха• 09 января в 21:47
Бред
ЧупакабраЗеБест• 09 января в 21:47
НЕ ВЕРЮ.
есил бы это и был секрет долголетия, об этом бы все давным давно трубили.
So_so• 09 января в 21:47
ЗГТ? Нет. Для приема згт нужно изначально крепкое здоровье. Но да, свои + есть.
Ужгород• 09 января в 21:48
Распространитель гормонов
Скользкая• 09 января в 21:48
Какая то старая дура?
So_so• 09 января в 21:49
Вообще ЗГТ сохраняет плотность костной ткани и существенно снижает риск сердечно-сосудистых заболеваний.
Бабуся мороз• 09 января в 21:50
Нет. Очередная глупость от тех, кто никогда не жил за границей.
НеГолосую• 09 января в 21:51
Ні, не згодна! Рівень життя і стресу у всіх різний
Робот Вертер• 09 января в 21:51
Что значит согласны или не согласны, исследования надо проводить. Прям у ЗГТ нет побочек - сплошное долголетие? Сомневаюсь.
Закусенец• 09 января в 21:51
Не зовсім так. Він трохи не правильно каже. З одного боку прийом МГТ у жінок в постменопаузі знижує ризики інфарктів, інсультів, остеопорозу та Альцгеймера. У жінок б які приймають МГТ краща якість життя хочаб за рахунок відсутності припливів та безсоння. Але й так як ризики серцево-судинних катастроф менший, то й тривалість життя за рахунок цього довше. Але все ж таки головне довша тривалість саме активного якісного життя
ЧупакабраЗеБест• 09 января в 21:51
Ответ дляРобот Вертер
там онкология из побочек.
ТайТаке• 09 января в 21:51
Ответ дляSo_so
Да.
Закусенец• 09 января в 21:51
Ответ длякуркулиха
Бред
Аргументуйте, будь ласка
Закусенец• 09 января в 21:52
Ответ дляЧупакабраЗеБест
НЕ ВЕРЮ.
Так лікарі і кажуть про це. Але на пострадянському просторі тотальна гормонофобія. Тому ви і не чуєте
З горіха зерня• 09 января в 21:53
Ну да, только гормоны при чем. А то, что 70% + пашут как лошади - няня, врач, кухарка, уборщица, шлюха в постели и работа 5/2, где два пытаются разобрать завалы за пять - на здоровье вообще не влияют. То все гАрмоны из коков.
куркулиха• 09 января в 21:53
Ответ дляЗакусенец
Аргументуйте, будь ласка
Та нет, это вы как раз аргументы давайте. Почему вы считаете что это не бред? Просветите, а то мы тут в Европах не в курсе и считаем бредом
НеГолосую• 09 января в 21:53
Ответ дляЗакусенец
А ще наші жінки пашуть, пережили 90ті, купа стресів( Ну, і не зовсім правильне харчування, зайва вага, нестача коштів на якісне лікування.
Закусенец• 09 января в 21:56
Ответ дляРобот Вертер
Звісно є. Тому перед призначенням завжди оцінюється співвідношення користь/ризик для кожної окремої жінки. І призначає МГТ лише лікар, тобто як вітаміни чи рослинні препарати в розвинених странах зі страховою медициною ці препарати без рецепта не продаються. Держава та страхові не хочуть покривати потенційні загрози від призначення МГТ
куркулиха• 09 января в 21:56
Ответ дляЗакусенец
Які лікарі?)) блогери з тік току?)))
Интимная• 09 января в 21:57
Частково згідна. ЗГТ зменшує ризик серцево-судинних хвороб, Альцгеймера, переломів і т.д.

Але частково ні. Тому що нинішнім жінкам 50-60+ довелось пожити при СССР з вічним дефіцитом всього і в бідні 90-і коли доводилось пахати і на роботі півроку без ЗП, на городі, заробітках, їли що дешевше, фрукти на свята, кримінал і т.д.
+ Наслідки аварії на ЧАЕС.

Тому, ЗГТ - це не ’еліксир молодості’ і не живуть за кордоном прям всі жінки по 90 років без болячок
Elena755• 09 января в 21:57
Ответ дляЗакусенец
Вы промоутер гормональный препаратов?
Закусенец• 09 января в 21:57
Ответ длякуркулиха
Я вже це зробила в пості 10
Сокодавка ще та• 09 января в 21:58
Потому что не п…. как у нас и социально защищены спокойны старость у них не на 50 евро в месяц пенсия, у них на социалку живут лучше пенсионеры, бесплатная медицина и лекарства бесплатны, а в нас пенсионер за операцию или лечение свое не вытянет.
Сокодавка ще та• 09 января в 21:58
Ответ дляИнтимная

+ Наслідки аварії на ЧАЕС.

Не все, поверьте мои соседи что тогда жили что сейчас еще и детей и внуков тянут
Пищалка• 09 января в 21:59
Это неправда. Не принимают 90% женщин гормоны. Работаю в страховой и каждый день пересматриваю списки лекарств, которые которые принимают клиенты. Нет никаких 90% и близко.
Интимная• 09 января в 22:00
Ответ дляСокодавка ще та
Знаю. Но в целом то - большинство населения жили беднее чем даже сейчас (прифронтовые области - отдельная тема)
Закусенец• 09 января в 22:02
Ответ длякуркулиха
Я лікар і до ковіду та війни мала можливість відвідувати великі конгреси для лікарів, в тому числі в Німеччині, Бельгії, Австрії. Я не знаю хто ви та в якій ви країні, з яких даних робите висновки, але думці тих лікарів, професорів, докторів медичних наук які виступали на конгресах, я довіряю більше ніж вашому досвіду.
Бегущаяпо• 09 января в 22:03
Ответ дляSo_so
але дуже загущує кров, чомусь про це лікарі почасту ’забувають’ сказати, я на згт п’ятий рік, зараз намагаюся потихому вже злізти, але добре що маю додаткову освіту яка мені дозволяє мати розум та тримати чистими судини
Забула що?• 09 января в 22:04
Нет! секрет в ДОСТАТКЕ, в отсутствии финансового стресса! Расслабленные престарелые немки не думали, чем в 90-е накормить детей и как это, когда ребенку сапоги малы, а купить не на что. И не транслировали свой страх на дочек, а дочки не ходили в маленьких сапогах
Интимная• 09 января в 22:05
Мне 34, поскольку созрела в 8 лет, понимаю что климакс может прийти рано и уже для себя решила, что буду принимать ЗГТ, зная все риски.

Для меня качество жизни важнее количества прожитых лет.
Я бездетная, может если б были дети - приоритеты были б другие. Рожать я точно не буду, генетика подвела и меня, уже 4 поколение подряд.