Телеграм. Пусть это будет неправда.
❗️Масований ракетний удар може бути найближчим часом
Монітори пишуть, що наразі відомо про як мінімум 7х бортів Ту-95МС які вже споряджені крилатими ракетами. Крім того, русня вивела два фрегати у Чорне море, вони здатні запустити — 16 ракет «Калібр».
Ворог закінчує підготовку до масштабного обстрілу, будьте уважні до тривог та старайтесь тримати гаджети та павери зарядженими.
Тариф на світло підвищать уже влітку: вартість може збільшитися з поточних 4,32 грн до 6,7 грн за 1 кВт-год.
Про це повідомив голова Союзу споживачів комунпослуг України Попенко.
На його думку, з 1-го червня 2025-го року тариф на світло підвищать до 6,68 грн, а років через два-три — до 9 грн.
———
Не переживайте свет будет )))
———
Не переживайте свет будет )))
sonechkook• 09 января в 22:38
Авторе, у Вас застаріла інфа. Кораблі з калібрами вже завели у порт. А літаків 18 споряджених, 7 було на початку тижня
sonechkook• 09 января в 22:40
Ответ дляliss
———
Не переживайте свет будет )))
———
Не переживайте свет будет )))
Так вже спростували цю інформацію), а Попенко регулярно лякає в телемарафоні подорожчанням
sonechkook• 09 января в 22:43
Ответ дляliss
Ага )))
Вы реально наивная ?
С лета газ дорожает .
Вы реально наивная ?
С лета газ дорожает .
Це Ви паніку сієте, а на я наївна. Номер наказу з подорожчанням, будь ласка
sonechkook• 09 января в 22:53
Ответ дляliss
😹номер наказу 😹… ну подождите нарисуют ))) а что это простите изменит ? С номером платится легче ?
При чем здесь паника )) не паникуйте , стойко приймите это.
Тема про обстріли, а не про твоє збочене бачення. Створи тему про здорожчання і ржи там, а краще у своїй рашці, їм зараз ржачно живеться
Шматочок хмарки• 09 января в 22:57
Ответ дляliss
———
Не переживайте свет будет )))
———
Не переживайте свет будет )))
Когда они уже нажрутся...Нам подняли в 2 раза за воду. Ну за 30 с копейками вода хоть нормальная была сравнительно, хоть и осадок какой-то был, а сейчас с коричневым оттенком зато по 60+.
Coffee is Love• 09 января в 23:09
Ой, як наче в нас хтось є неготовий до обстрілів чи відключення світла
Ответ дляТинка_тинка
Это плохо, что нет. Но ситуация с электрикой, не первый год аховая. Даже самую маленькую зарядную за три года можно взять , если конечно на это средства есть. Но суть поста не в наличии оборудования, а в безполезности паниковать.
Якби люди ще в першу зиму знали, що як мінімум ще 2 зими попереду, то звичайно б всі побрали станції і тд.
А так кожну зиму думаєш, хух пережив....це остання зима була, добре що не вбухвв 50-100 тис на ці гаджети.
А воно он як виявилось....
Ответ дляliss
Ага )))
Вы реально наивная ?
С лета газ дорожает .
Вы реально наивная ?
С лета газ дорожает .
Действует мораторий. Посмотрим, как Бонечка свой же закон отменит.
Он, кста, монополисту как елей на душу: гос-во компенсирует все долги, нарисовать можно такие красивые цифры ) аудит после завершения ВП, а там война все спишет.
Ответ дляCarin
В смысле мораторий ? Повышение с 2 грн на 4 уже было .
Ответ дляШматочок хмарки
Это холодную ? Ужас (( она вообще у нас техническая . По нормам ЕС не годная к использованию.
Шматочок хмарки• 10 января в 18:02
Ответ дляliss
Холодную. Горячей не было никогда в принципе)