Масяня Я• 10 января 2025

Герпес у першому триместрі вагітності

Привіт, дівчата у кого був герпес під час вагітності ( особливо в першому триместрі)?
Чим рятувалися і за скільки днів пройшло ?
В мене кінець першого триместру з´явився кашель і герпес внизу губи
Не зашкодило ніяк плоду ?
вкрации• 10 января 2025
Це ж не перше зараження, а просто прояв хронічної хвороби. Нічого страшного.
Сирожено_пирожено• 10 января 2025
Если у вас до беременности уже был герпес, то не страшно
автор Масяня Я • 10 января 2025
Ответ дляСирожено_пирожено
Він в мене стабільно 2 рази на рік
Гарачий Чокалад• 10 января 2025
В мене був. Прошло швидко. Мазала ацикловіром. Плод ще в мені. Але не думаю, що це може вплинути, бо наскільки знаю, дуже небезпечне зараження під час вагітності, а в мене він з дитинства.
Сирожено_пирожено• 10 января 2025
Ответ дляМасяня Я
Він в мене стабільно 2 рази на рік
Тогда не переживайте
автор Масяня Я • 10 января 2025
Ответ дляГарачий Чокалад
А кашель був під час вагітності? Я хворіла під час першої вагітності але в другому та третьому триместрі
А в першому ні, тому хвилююсь трохи
Жена_КотораяСтена• 10 января 2025
В мене під час вагітності в третьому триместрі вперше в житті зʼявився герпес. Щей на статевих губах. Гінеколог мене дууже налякала, що дитина може бути з вадами чи втратити зір. Я так хвилювалась, аж дитина 3 дні не рухалась. Народила здорову дитину. Все ок.
Гарачий Чокалад• 10 января 2025
Ответ дляМасяня Я
А в першому ні, тому хвилююсь трохи
Кашель ні. В першу вагітність хворіла горло-соплі на самому маленькому терміні. Як раз дізналася про вагітність геть хвора. з дитиною все добре. Зараз знову горло-соплі другий-третій триместр. Не переживайте, не вплине. Не така це серйозна хвороба. В мене подруга дуже кашляла на початку вагітності. Все добре з дитиною.
Блондинка в Законе• 10 января 2025
Ответ дляМасяня Я
А в першому ні, тому хвилююсь трохи
В першому триместрі не так страшні віруси легкі, як лікування їх медикаментами. Просто багато пийте теплого компоту і т.п.
Я на хвилинку• 10 января 2025
Все буде добре! Рецидиви не несуть небезпеки. Не по герпесу, але може заспокоїть вас- подруга зробила флюшку будучі вагітною, але ще не знала про це. Лікарі лякали, радили аборт. Але то була дитина, яку вони з чоловіком чекали майже 6 років. Народила здорового хлопчика.
Луковая• 10 января 2025
Ответ дляМасяня Я
Він в мене стабільно 2 рази на рік
У мене також був під час кількох вагітностей. Герпес на губі, який періодично вилазить.
З дітьми все добре.
Головне, що це не вперше Ви заразились.
Організм ослаблений ось і маєш.

Все буде добре!
Кавуся• 10 января 2025
Тоже был в первом триместре, мазала Зовираксом, все Ок. Такое часто бывает на фоне снижения иммунитета