Ms. Iphone• 10 января в 09:50

Як наважитись все бросити і піти?

Мені 45 років. Заміжня, є донька 16 років. З чоловіком погані відносини вже давно. Років 6 . Колись він мене зрадив, я не простила . Підти нікуди, живу в його хаті. В мене є вище економічна освіта, за фахом не працювала. Останнім часом скандали стали більш жорстокими. Ні, він не б´є. Але може сісти дуже близько і орати що аж слюна на мене бризже. Слова теж стали Ти все життя на моїй шиї , в моїй хаті а хто ти без мене ? Почуваю себе не жінкою а тряпкою. Донька виїжджати категорично відмовляється. В Україні я розумію що грошей щоб самостійно жити, платити за оренду квартири і т.д. я не зароблю. В зв´язку з тривогами і війною здоров´я погіршилося. Тиск постійно високий . Нервовий стан нижче підлоги. Нещодавно померла моя подруга. Молодша за мене на 3 роки. І я весь час тепер кручу в голові своє життя. Чоловіку не потрібна. В доньки вже майже своє життя. Ще трохи і піде. Доживати старість в таких відносинах не хотілось. Весь час щось та стримувало все кинути .Бо нема куди Ідти, бо нема власних коштів, бо не можу кинути доньку . Зараз є можливість виїхати закордон і можливо вийде почати нове життя, а може і ні . Їхати одній завжди важче а ще в моєму віці . Читаю тут теми хто як і де влаштувався. Розумію що допомога нам з житлом та іжею це вже великий плюс. Але напевно треба було виїжджати на початку а не зараз . Не знаю навіщо сюди пишу. Напевно тому що нікому навіть все це сказати. Може пораду хочу почути чи слова підтримки. Дякую усім хто дочитав
Альфасамка• 10 января в 09:50
кидайте і ідіть. Ви взагалі не потрібні, якшо подивитись з точки зору Всесвіту
Помогалочка• 10 января в 09:51
Бегом на работу, откладывайте финподушку. 45 лет это еще не старость, время стать на ноги есть
Альфасамка• 10 января в 09:52
Ответ дляПомогалочка
пізно пити Боржомі
svitochkaa• 10 января в 09:52
уезжайте в большой город.снимите комнату.устройтесь на работу.заведите 2 любовника.подыскивайте для жизни ну или нет.
Моль Моллівна• 10 января в 09:53
Едьте заграницу, а дочку оставить модно, если ей будет плохо к вам приедет
Слобожаночка• 10 января в 09:53
Решайтесь, и выезжайте пока есть возможность.
Мне тоже 45 и тоже думаю над выездом, но меня держит мой дом, хорошая работа и животные.
Моя улюблена страшко• 10 января в 09:53
Тобто ви все життя не працювали?
сою не люблю• 10 января в 09:54
Ответ дляПомогалочка
Какую финподушку можно откладывать у нас в стране в 45 лет . Ну соберет она тысяч 5 дол за год и чем это спасет человека?
Автор права насчет выезда , в Украине это нереально-жить за свои на такие зарплаты
Слобожаночка• 10 января в 09:54
Ответ дляsvitochkaa
Точно комнату с дочкой ... а любовников где искать ?
Валькірія• 10 января в 09:54
45 - це ще молода жінка, особливо за європейськими мірками. але і 16 - це ще дитина. я б поїхала на вашому місці, можливо, взявши й дитину.
Реанимация• 10 января в 09:54
а чому ви не працюєте? невже ви думаєте якщо тут нічого не робите там так само буде?
Тётушка Лошадь• 10 января в 09:55
А на роботу піти ні? Все одно рано чи пізно попруть всіх з тих закордонів і доведеться повертатись додому і все одно все з нуля починати. Тільки час втратите, поки будете сидіти на халявних харчах.
автор Ms. Iphone • 10 января в 09:55
Ответ дляМоя улюблена страшко
Тобто ви все життя не працювали?
Працювала разом з чоловіком. Я ФОП
Сметчица• 10 января в 09:55
Автор, ну тепер час вже нарешті прокинутися та зрозуміти, що ніхто крім вас кращим ваше життя не зробить. Так, треба йти працювати, знімати кімнату. А як ще?
автор Ms. Iphone • 10 января в 09:55
Ответ дляСлобожаночка
Теж є собака яку я дуже люблю і гуляю тільки я з нею
Слобожаночка• 10 января в 09:56
Ответ дляТётушка Лошадь
Так бесят такие советы, как вроде работа гарантия хорошей жизни.
Тётушка Лошадь• 10 января в 09:56
Ответ дляMs. Iphone
Працювала разом з чоловіком. Я ФОП
Ким працювали? Що робили? Чи просто були оформлені фопом, щоб чоловік міг ухилятися від сплати податків?
автор Ms. Iphone • 10 января в 09:56
Ответ дляВалькірія
Вона не поїде. Я майже 2 роки умовляю
Реанимация• 10 января в 09:56
Ответ дляСлобожаночка
а ні, краще сидіти без грошей
автор Ms. Iphone • 10 января в 09:57
Ответ дляТётушка Лошадь
На виробництві разом з ним
Тётушка Лошадь• 10 января в 09:57
Ответ дляСлобожаночка
Тут не йде мова про хороше життя, а просто про життя. Або ж далі сидіти в чоловіковій хаті і терпіти приниження.
Свідок Перемоги• 10 января в 09:57
Ким саме ви працювали?
Слобожаночка• 10 января в 09:58
Ответ дляСметчица
Ну вот реально кем ее возьмут без опыта?
На 20тыс - комната, ком, еда, и хотьбы выжить вдвоем с дочкою. Украина не подходит к сожалению.
Сметчица• 10 января в 09:59
Ответ дляСлобожаночка
А що ви пропонуєте? Щоб вона далі просто за тарілку супу жила з чоловіком, який її ображає?
So_so• 10 января в 09:59
Я не вижу смысла Вам выезжать, очень романтизировано это. Оптимальный выход сейчас это найти работу (любую), работать, расширять круг общения, поддерживать хорошие отношения с дочерью, ей всего 16, скоро выбор профессии, вуз.
Пустощі-веселощі• 10 января в 09:59
А’ підти’ Це на якій мові? В 45 не працювати, не мати власного житла то капець
Свідок Перемоги• 10 января в 09:59
Ответ дляСлобожаночка
Ні робота, як мінімум, це гарантія не вмерти з голоду.
автор Ms. Iphone • 10 января в 09:59
Ответ дляСвідок Перемоги
Ким саме ви працювали?
Я написала вище
Помогалочка• 10 января в 10:00
Ответ длясою не люблю
Проще конечно сидеть на форуме и ныть. Тем более плохие отношения уже 6 лет. За это время можно было и денег подкопить, и работу приличную найти.
Пустощі-веселощі• 10 января в 10:00
Ответ дляСметчица
Такі люди нічого не міняють. Ото і буде сидіти