Сосиска_Втесте• 10 января в 12:44

Хто ламав копчик. Як довго була сильна біль?

Свекруня• 10 января в 12:46
З підліткового віку- моменту перелому або тріщини, і на все життя. Іноді менше, іноді сильніше, з віком дискомфорт посилюється.
автор Сосиска_Втесте • 10 января в 12:47
Ответ дляСвекруня
Саме сильна біль при русі?
Мстящий за Зайца• 10 января в 12:48
Это серьёзная травма, на жаль, последствия на всю жизнь
автор Сосиска_Втесте • 10 января в 12:48
Ответ дляСвекруня
Може зрослось не правильно?
Свекруня• 10 января в 12:49
Ответ дляСосиска_Втесте
Саме сильна біль при русі?
При зміні положення, от якщо сидіти довго, а потім вставати. У русі болю немає, сидіти довго та сидіти на твердому некомфортно.
Альфасамка• 10 января в 12:50
злам копчика - хрест на родах. Жінки які ламають лише можуть через кесерево і то з ризиками.
Альфасамка• 10 января в 12:50
Жінці краще 2 бедра зламати ніж копчик, чесне слово. Найгірше шо можна зламати фертильній жінці це його
автор Сосиска_Втесте • 10 января в 12:52
Ответ дляСвекруня
Біль саме гостра дуже? Як і при свіжому переломі? Лікар сказав, що повинно пройти, але я закордоном, тут довіри лікарям немає. Зарас проблема сісти і встати. Стояти і ходити в основному норм.
Ви не народжували?
Свекруня• 10 января в 12:54
Ответ дляСосиска_Втесте
Ви не народжували?
Ні, біль звичайно набагато слабший. Але він є...
автор Сосиска_Втесте • 10 января в 13:07
Ответ дляСвекруня
Що лікарі говорять? Яка причина? Бо мене лікар запевнив що все ок, можна ходити на роботу навіть зарас і з часом пройде (а тут усі на машинах, що найгірше, важко за рульом, страшна біль сісти в машину і встати. На крісло також, але легше, якщо нахилитись вперед).
Свекруня• 10 января в 13:16
Ответ дляСосиска_Втесте
У мене перелам був в підлітковому віці, зараз мені за 50) Я не обтяжую зараз лікарів такою давньою травмою, навчилася з цим жити.
Ви не переймайтеся зарано так сильно, все заживе, зростеться гарно, може і взагалі не турбуватиме.
Набирайтеся терпіння, все буде добре. Бажаю здоров´я!
автор Сосиска_Втесте • 10 января в 13:23
Ответ дляСвекруня
Дякую!
Сладко-соленая• 10 января в 13:24
Як і писали вище, все життя після травми періодами. В місці перелому утворилася кіста
liss• 10 января в 13:50
Ответ дляАльфасамка
Какая бредня )))
автор Сосиска_Втесте • 10 января в 13:55
Ответ дляСладко-соленая
Так може кіста є причиною дискомфорту? Вона ж не у всіх напевно.
Карапулька• 10 января в 14:07
у знайомій було 4 місяця боліло, потом стало норм
Жена_КотораяСтена• 10 января в 22:08
Зламала 2 роки назад,і зараз дає про себе знати.Зрісся в сторону. Вище були праві-це роди тільки кесарів розтин
Бронетапці• 10 января в 22:18
Автор, десь 3 місяці відчувається
Я купила ректальну подушку у свій час, вона значно розвантажувала при сидінні
Так і називається — ректальна подушка
Барабасиха• 11 января в 00:00
З півроку боліло. Але сидіти і зараз довго не можу, навіть за ноутом намагаюся працювати або лежачи на боку в ліжку, або напівсидячи і м´якому кріслі.