Оце фіфа• 10 января 2025

Дівчата у кого після кесаревого була депресія і стан апатії... іпохондрії.

Півтора місяці пройшло,я вже була в трьох лікарів,стала переляк і накручую себе ...
Була в проктолога ,все нормально,стан задовільний після вагітності, гастроентеролога толком нічого не сказала,я маю вздуття та метеоризм ,записалася ще до одного на 17 число,робила УЗД,маю ендометріоз,думали він притизне з вагітністю а ніфіга,знайшли кисту ендометріоїдну при тому там само де мені видаляли їх минулого року 1 лютого..це жесть я вже пережила дві лапароскопії з тим ендометріозом,і що знову????
Як їх не побачили підчас кесаревого...
Сказали чекати або місячних( я то годую,але за першим сином мала критичні,то жду і тут,) або через 2 місяці контроль УЗД...
Та я чокнуся до того часу...блін не знаю як себе взяти в руки ...
Бо реально накручую себе...плюс коли починаю годувати грудьми зразу міняється психологічний стан,стає так страшно,плакати хочеться,як то нахлинає щось...
Я дура?
So_so• 10 января 2025
Ответ дляОце фіфа
Ага от мені і страшно за свій стан..перший раз були природні пологи то мала депресію страшну...тут кесарево,відійшла нормально але от таке почалося...
Вам психиатр нужен
Семенівни сусідка• 10 января 2025
Меня наоборот кормление грудью успокаивало,а как отутила малую депрессовала,спать не могла)
автор Оце фіфа • 10 января 2025
Ответ дляСеменівни сусідка
Мені це подобається,але коли малий починає їсти мене хвиля емоцій накриває,тривога,плаксивість...я не знаю що. Це таке