Оце фіфа• 10 января 2025
Дівчата у кого після кесаревого була депресія і стан апатії... іпохондрії.
Півтора місяці пройшло,я вже була в трьох лікарів,стала переляк і накручую себе ...
Була в проктолога ,все нормально,стан задовільний після вагітності, гастроентеролога толком нічого не сказала,я маю вздуття та метеоризм ,записалася ще до одного на 17 число,робила УЗД,маю ендометріоз,думали він притизне з вагітністю а ніфіга,знайшли кисту ендометріоїдну при тому там само де мені видаляли їх минулого року 1 лютого..це жесть я вже пережила дві лапароскопії з тим ендометріозом,і що знову????
Як їх не побачили підчас кесаревого...
Сказали чекати або місячних( я то годую,але за першим сином мала критичні,то жду і тут,) або через 2 місяці контроль УЗД...
Та я чокнуся до того часу...блін не знаю як себе взяти в руки ...
Бо реально накручую себе...плюс коли починаю годувати грудьми зразу міняється психологічний стан,стає так страшно,плакати хочеться,як то нахлинає щось...
Я дура?
Як їх не побачили підчас кесаревого...
Я дура?
Семенівни сусідка• 10 января 2025
Меня наоборот кормление грудью успокаивало,а как отутила малую депрессовала,спать не могла)
Оце фіфа
• 10 января 2025
Ответ дляСеменівни сусідка
Мені це подобається,але коли малий починає їсти мене хвиля емоцій накриває,тривога,плаксивість...я не знаю що. Це таке