Всех анонимов аноним• 10 января в 13:27
Шукаю у Рівному масажиста (відновлення функцій руки після інсульту)
Порадьте, будь ласка до кого можна звернутися. Чоловік, 76 років, може сам приходити на масаж. Бажано в районі Льонокомбінату і поблизу. Дякую.
При можливості, зорієнтуйте, будь ласка, по оплаті.
Всех анонимов аноним
• 10 января в 13:43
Ответ дляpeti
Так в Рівному хороші центри реабілітації інсультників. Там же і масаж можна зробити. Погугліть.
вони орієнтовні на комплекси послуг, а нам потрібен тільки масаж
Лялька в колисці• 10 января в 14:14
Ответ дляВсех анонимов аноним
На фейсбуці є група Білі халати Рівного. Запитайте краще там.