begovelik• 10 января в 15:00

Хто в Канаді. Що у вас говорять про можливе приєднання до США?

Як люди ставляться до таких заяв Дональда і на те, що Ілон образив Трюдо, назвавши того дівчинкою?
Манула• 10 января в 15:19
А американці напевно задоволені на кшталт роZZіянам?
Sobora• 10 января в 15:24
Трохи схвильовані, але сильно не коментують. В них якось не прийнято дуже політику обговорювати. Зрозуміло що проти такого приєднання.
akarra• 10 января в 15:29
канадцы говорят, что канада - индепендет кантри, и америка им как старший брат
меня аж помурашило при этом
что они дружат сильно, и у них очень крепкие отношения и бла бла бла
Filomena• 10 января в 15:37
В мережі шириться відео, де син Трампа спілкується в Гренландії з місцевими мешканцями, які за приєднання до США. Ніхто не вигадує новий велосипед, коли старий чудово справляється з поставленими завданнями. Смішно, що всі чекали поки Китай захопить рашку, а виявилося що США планує захопити Канаду.
lilu1990• 10 января в 15:41
Я трампа повністю розумію.

Він створює безпековий пояс для сша. І видно збирається кидати нато. Нашо йому нато і колегіальні рішення де любий член нато не заплативши ні копійки буде диктувати сша і шось там требувати з голою жопою

При тому шо європа розслабила булки, спонсіровала путіна, зробила його мільярдером, а тепер требує дотримуватись міжнародного права. На ваше міжнародне право уже поклали десять раз а ви з ним носитесь

Ідіть впк розвивайте і бундесвер реформуйте. Головний урок європейцям від трампа. А хто сказав шо його уроки будуть легкими?

Коли всі ведуть себе як шакали, сша має бути джентельменом? Серед вовків жити...
Вера• 10 января в 15:44
Трамп сошёл с ума. Читаю новости про Гренландию, ну это ж ни в какие ворота.
lilu1990• 10 января в 15:45
Ответ дляВера
Трамп якраз дуже розумно поступає. Гренландію уже окуповують китайці і росіяни. Пропонуючи їм те саме шо і трамп

Тільки не так нагло
Вера• 10 января в 15:46
Ответ дляlilu1990

Тільки не так нагло
Это нарушает вообще все что можно. Чем он лучше путина?
lilu1990• 10 января в 15:47
Ответ дляВера
Трамп хоче захистити сша перед ворогами, в тому числі росією. Діє їхніми методами. А шо робити. Серед вовків жити...
Filomena• 10 января в 15:48
Ответ дляlilu1990
Сорі, а канадці і Гренландці може теж пояс хочуть. Кожному по поясу! Хто кого перший зжере.
lilu1990• 10 января в 15:49
Ответ дляFilomena
Це вже неважливо. Вони будуть під парасолькою сша. Шо ще в житті для щастя потрібно?

Ми за це 30 років боремося і через криваву війну. Вони це задарма отримають
Клементина• 10 января в 15:53
Як на мене, це ящик Пандори.
З післявоєнним міжнародним укладом буде покінчено.
Виходить: коли країна велика і потужна, то з маленькими країнами можна не рахуватись. Яка різниця що вони там собі думають? Нікому не цікава їхня думка.
Трамп один в один повторює дії пуйла. І чим він краще? Нічим!
Filomena• 10 января в 15:53
Ответ дляlilu1990

Дуже цікаво. А навіщо їм парасолька США? Вони з Китаєм воювати не збираються.
Манула• 10 января в 15:53
Ответ дляlilu1990
Я трампа повністю розумію.

Напевно тоді і путіна теж розумієте? Їх заяви один в один збігаються
lilu1990• 10 января в 16:02
Ответ дляFilomena
Яка їм різниця вобще
lilu1990• 10 января в 16:03
Ответ дляМанула
Нє, путін ідіот і агресор
Манула• 10 января в 16:03
Ответ дляFilomena
Це ж було вже! (с.)
Це як роZZія воює з Заходом на території України
liss• 10 января в 16:08
Ответ дляВера
Что он нарушает ? Ракеты туда пустил в 5 утра ?
liss• 10 января в 16:10
Ответ дляКлементина
Як на мене, це ящик Пандори.
Разрушает города? Где ? Мне просто интересно .
Манула• 10 января в 16:15
Ответ дляliss
Так і путін без ракет анексував Крим. Вважаєте це за норму?
Клементина• 10 января в 16:15
Ответ дляliss
Пуйло теж не з ракет починав.
Тим паче, Трамп сказав, що не виключає використання військової сили.
Захват території інших суверенних держав - неприпустимий. І не важливо хто це робить.
Це призведе до того, що права будуть тільки у великих і сильних країн.
Манула• 10 января в 16:17
Тим часом ...
liss• 10 января в 16:18
Ответ дляКлементина
Пуйло теж не з ракет починав.
Права и есть только у сильных . Если б Украина не осталась без ядерки никто б не напал .
liss• 10 января в 16:18
Ответ дляМанула
А зачем ему отдали Крым ? Спросите у них есть имена фамилии ..
Клементина• 10 января в 16:21
Ответ дляliss
Так не має бути!
Трамп = пуйло , якщо забере Гренландію у маленької Данії.
Це початок світового хаосу. Мені більше нічого додати
Манула• 10 января в 16:22
Ответ дляКлементина
Так не має бути!
Тільки це не початок, а вже продовження... Початок був у 2014-му
Клементина• 10 января в 16:25
Ответ дляМанула
Да. Таке треба було присікати на самому початку.
А тепер кожен керівник великої країни вважає, що йому дозволено все.
Наступна черга Китаю щось забрати собі
liss• 10 января в 16:43
Ответ дляКлементина
Так не має бути!
Не должна была война быть в Украине ! Весь мир должен был огородить болота и не выпускать оттуда людей , чтоб осознание пришло что происходит . Вся эта озабоченность и ничего не делание привели к медленному стиранию Украины , ну а сейчас пусть пожинают на что закрывали глаза . Сильный как хочет так и делает .
liss• 10 января в 16:44
Ответ дляКлементина
Наступна черга Китаю щось забрати собі
Тайвань вопрос времени … жаль что не Дальний Восток.
Mrs.Ochmonek• 10 января в 16:55
Уже Трюдо все пояснив.
Трамп завжди цей метод використовує: зазіхай на більше, щоб отримати те менше, які реально потрібно ( на його думку, потрібно).