Неначасі• 10 января 2025
Ви віддаєте перевагу більше відвідуванню гінеколога з якої клініки і чому?
Приватна чи державна? І чому?
Луноходик_Ик• 10 января 2025
Державна( коли просто огляд і нічого не турбує), але коли хочу почути ще одну думку, то йду до приватного
Кукарачка• 10 января 2025
Обрала лікаря,а на прийом до неї ходжу і до приватної і до державної, в залежності від того, як швидко мені треба потрапити
Пані з калабані• 10 января 2025
частная мне важны условия НО слава Богу мой врач уже давно в частной клинике
Кицюююня• 10 января 2025
Лікарю. Вона і в держ працювала, і в приватних, каталася я за нею по всьому місту років з 25ти
Пульт от линолеума• 10 января 2025
Исида. Мой супер любимый врач. Искала его лет 10. До этого ходила к осень толковой зав женской консультацией. Но очереди к ней убивали, хоть и по записи.
очки_ннадо• 10 января 2025
Приватна. Перше, це стерильність, друге - апаратура. Ну і ввічливість не на останньому місці.
Варена цибуля• 10 января 2025
Тільки приватна. Мені подобається, що за годину тобі роблять мазок, дивляться тебе кольпоскопом, роблять УЗД. Якщо щось не так то одразу назначають лікування, не потрібно повторно ходити за аналізами і УЗД
Просериарила молодость• 10 января 2025
Да, была много лет одна( из добробута ),но с началом войны уехала в Европу, теперь скитаюсь, последняя вроде ничего в частной.
Байрактара• 10 января 2025
11 лет только в частные клиники хожу, один врач только в ведомственной, но там оплата в кассе, как и в частной, отличное оборудование.
Неначасі
• 10 января 2025
Ответ дляочки_ннадо
А в державній ви обпеклися добряче (я про ввічливість лікарів)?
Неначасі
• 10 января 2025
Ответ дляПАЦАНКА О
Важен сам врач, а где он работает, не важно
Согласна с вами.
очки_ннадо• 11 января 2025
Ответ дляНеначасі
Согласна с вами.
А я не згодна. Терапевт - так, аби лікар був хороший, послухав, горло подивився, живіт пощупав і щось та зрозуміє. А от для гінеколога важлива і наявність апаратури. Не все можна розгледіти очами, усілякі відео дуже допоміжні в цій діяльності. Іноді і апарат УЗД в кабінеті лікаря економить час і нерви пацієнта. Те саме і з окуліста ми, і з дерматологами і мабуть ще з якоюсь кількістю спеціалістів.
Неначасі
• 11 января 2025
Ответ дляочки_ннадо
Не у всіх є гроші платити за ’Добробут’.