Где тут 0?• Изменено 10 января 2025

Що це я падхватила? Хреново так ще не було

В обід зʼїла скумбрію гарячого копчення і після того стало сильно нудити, живіт бурчить, понос не частий. Температура зараз піднялась 37,8, а сили взагалі нема в туалет підти. Це я могла отравитися рибиною чи це вірус? Що пити, чим лікуватися гадки не маю.
PORKA• 10 января 2025
У меня одно средство от отравления и желудочной инфекции - Левомицетин, помогает всегда, проверено временем
Когда-то с сыном лежала в инфекционке - у него дизентерия была, с садике подхватил. Упросила положить и меня с ним, в итоге подхватила сама. Лечили меня и дубовым отваром, и ещё какой-то хренью, пока мужу не сказала принести мне его, прошло все через день
Меломанка Маланка• 10 января 2025
Эту рыбу давно не коптят,как раньше .Есть жидкий дым в котором её варят и сразу продают
Колдунья-вещунья• 10 января 2025
Ответ дляГде тут 0?
І я не буде її більше їсти, це жах
Верю, что жах. Я тогда всю ночь просидела на подушке в коридоре под дверью туалета. Утром легче уже стало, умудрилась сидя уснуть даже
Маю натхнення• 10 января 2025
Наберите скорую и попросите дежурного врача к телефону. Всегда так делаю.
Саджу все зарання• 10 января 2025
Ответ дляСнідаю авокадо
Хоч не бутулізм, подзвоніть в швидку
В студентські роки у знайомої був бутулізм як раз після копченої риби. Причому хлопець її не захворів, хоча теж їв.
Саджу все зарання• 10 января 2025
Ответ дляPORKA
Дізентерію лікували дубовим отваром в інфекційний лікарні...
Щастя-здоровля• 10 января 2025
Ответ дляГде тут 0?
Може швидку набрати запитати? Як до неї дзвонити?
Краще наберіть
автор Где тут 0? • 10 января 2025
Ответ дляЩастя-здоровля
Краще наберіть
Випила панкреатин, то наче трішки краще, температура навіть спадати почала. Дякую всім за поради, ви справжні лікарі)
Тепер в сторону риби копченої навіть не дивлюсь.
Щастя-здоровля• 11 января 2025
Ответ дляГде тут 0?
Якщо знов стане хоч трошки гірше - телефонуйте у швидку
Ну його
Підшлункова може бути небезпечною
PORKA• 11 января 2025
Ответ дляСаджу все зарання
Странно, да? Вот и мне тоже