Коренная киевлянка• 11 января 2025
Zara пальто
Доброго ранку.
Підкажіть будь ласка, може хто вже отримав або бачив вживу таке пальто.
Можете написати чи є там підкладка і взагалі враження від пальто.
Всім дякую.
Коренная киевлянка
• 11 января 2025
Дякую за відповіді, сумнівалася чи треба воно мені.
П.с. воно з дитячого розділу,тому пенсія навряд чи))
Госпожа Белладонна• 11 января 2025
Ответ дляКоренная киевлянка
Таких в дитячому розділі не бачила
може розібрали ?але я б таке дитині не купила так точно. Ну і мода для дітей
Коренная киевлянка
• 11 января 2025
Ответ дляГоспожа Белладонна
Таких в дитячому розділі не бачила
Якщо перейти за посиланням,це дитячий розділ розпродажу
Госпожа Белладонна• 11 января 2025
Ответ дляКоренная киевлянка
Не беріть таке дитині, тим паче колір. Носити не буде.собі можете але не дитині . Мені нагадує із фільма службовий роман там головна героїня фільму в такому схожому була. Зара взагалі дуже зіпсувалась..
Коренная киевлянка
• 11 января 2025
Ответ дляГоспожа Белладонна
Дякую, вже передумала)
Треба був погляд зі сторони..з одного боку, хочеться чогось елегантнішого,ніж куртка..але і з пальто питання теж не зрозуміло.
Госпожа Белладонна• 11 января 2025
Ответ дляКоренная киевлянка
Дякую, вже передумала)
Воно якесь просте. Бачила в marcs&spencer пальто тканина шерсть ото елегантне, колір . Були знижки швидко розібрали..дуже елегантне, з підкладкою.. жалкую що не взяла . На це що в вас я б і уваги не звернула ,.хоча мені коричневий личить бо я брюнетка..якщо хочете щось просте на кожен день. В мене схоже є як у вас без підкладки marcs&spencer ,.але колір інший і кишені. Вибачте,. але не подобається зара жахливо на мені сидить.. треба ритися ,.шукати щоб щось знайти . Зараз взагалі туди не заходжу, бо це вже не та зара яка була 5 років тому
Чучело-Мяучело• 11 января 2025
Ответ дляКоренная киевлянка
Брала из такой серии, синтетика, оно катышками покрывается быстро