Воздух в банке• 11 января в 11:59
Нічний сон дитини
Порадьте як це змінити🙏
Дано: дитина 6місяців, вдень коротких снів 3, все добре, вечері лягає на нічний в районі 9-10 год. ( перед цим купання, годування). Далі прокидається на годування приблизно о першій годині. Потім починається🤪 через 1,5 - 2 години і так до ранку, може висіти на груді до години часу( як тільки прибираю та прокидається). Зранку встає о 7-8 годині. Вагу набирає нормально. Чому вночі так часто потребує грудей неясно. Про свій сон мовчу уже😬
Млинець Мій• 11 января в 12:11
Моей 3,5 года. Ночной сон так и не гуд. Просыпается часто. Что с гв так было, что без.
Сегодня не целуюсь• 11 января в 15:07
Мой тоже в таком возрасте висел ночами на груди, совместный сон всё решает. В 1,2 завершила полностью ГВ, со сном потом проблем не было.