Скользкая• Изменено 11 января 2025
Мне не дали значок на работе…
Мне не дали значок на работе…Типа за хорошую работу и просто так. Почти всем дали. Вы бы обиделись ? Если что,то я хорошо работаю
Душка-свекрушка)))• 11 января 2025
Ответ дляЗамурмишка
значок?? нах... он нужен? мне за хорошую работу топливную карту на 15 тыс. подарили, вот это нужный подарок.
Во первых к ’значкам/грамотам’ зачастую прилагается денежная премия. Ну и то что все люди разные и в том числе по способу мотивация никто не отменял и если автору важен значек, то вероятно у нее профессиональный тип мотивации и игнор этого момента со стороны руководства негативно скажется на эффективность автора
Через подорожчення матеріалів та електроенергії ціна на вироби може змінюватися.
Будь ласка робіть проплати ТІЛЬКИ після підтвердження вартості замовлення.
ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ ТА ДОСТАВКИ:
1. «НОВОЮ ПОШТОЮ» в будь яке місто України де вона працює- заповнити та відправити заявку на e-mail: admin@vto-orden.com.ua або вайбер/вотсап +38(067) 523-49-49
натисність та завантажте - ЗАЯВКА ДЛЯ ЗАМОВЛЕННЯ «НОВОЮ ПОШТОЮ»
Звертаємо Вашу увагу!!! Просимо перевіряти комплектність, цілісність та зовнішній вигляд Товару в момент отримання на Новій Пошті!!! У разі нестачи, пошкодження потрібно написати претензію до перевізника, також просимо повідомити нам письмово, що допоможе уникнути непорозумінь
Шановні добродії, якщо у Вас є колективна чи індивідуальна знижка, при оформленні Заявки кожного разу обов´язково вказуйте номер свідоцтва у графі ЗАМОВНИК !!!
ФОРМА ЗАМОВЛЕННЯ ТА ДОСТАВКИ:
Для отримання нагород потрібно надіслати заповнену заявку на ел. адресу admin@vto-orden.com.ua
За наявності нагород на складі, ми надсилаємо вам товар “НОВОЮ ПОШТОЮ”.
У відповідь ми надсилаємо Вам підтвердження про отримання Вашої заявки - ЦЕ ГАРАНТІЯ того, що замовлення буде виконане у повному обсязі і в зазначений термін!
Якщо Ви отримали це підтвердження – ДЗВОНИТИ НЕ ТРЕБА!
Замовлення надсилаються протягом кількох днів після отримання Заявки в порядку черговості надходження.
Велике прохання завчасно замовляти відзнаки перед святами.
Якщо в вашому місті немає відділення “НОВОЇ ПОШТИ”, то ви обираєте найближче місто де працює ’НОВА ПОШТА’ і вказуєте його в заявці!
Прохання – ОБОВ’ЯЗКОВО вказуйте в заявці область, бо малі міста з однаковими назвами є в різних областях.
Додатково до вартості нагород Ви сплачуєте за послуги “НОВОЇ ПОШТИ” ( за доставку товару від 55 грн. та за повернення коштів Відправнику - 2% від вартості проплати за товар) сайт ’НОВОЇ ПОШТИ’ з адресами складів
Термін доставки залежить від графіку роботи вашого складу. В обласні центри та великі міста вантаж доставляється протягом 24 годин.
У невеликі міста вантаж надходить 1-2 рази на тиждень. Графік роботи вашого складу (перед відправкою заявки) уточнюйте самостійно на сайті «НОВОЇ ПОШТИ» - щоб не запізнився вантаж.
Останнього часу Нова пошта не завжди надсилає СМС про прибуття посилки, відслідковуйте будь ласка їх самі через сайт по номеру ТТН що Вам надіслали.
Форми оплати:
- ’післяплата’ – оплачуєте товар при отримані на складі «НОВОЇ ПОШТИ»
- ПЕРЕДОПЛАТА - переказ на картку ’Приват Банку’ за реквизитами
- ПЕРЕДОПЛАТА - безготівковий розрахунок на р/р (обов’язково - договір, рахунок, накладна) - Тільки ПІСЛЯ ОТРИМАННЯ ГРОШЕЙ, ми відвантажуємо Вам товар в офісі або надсилаємо «НОВОЮ ПОШТОЮ» (транспортні витрати за ваш рахунок).
Форми оплати:
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Автор вероятно служит в полиции, ВСУ или СБУ и ее справедливо обошли наградой!
Королева Сарказма• 11 января 2025
Ответ дляАnnеt
ну так все знают, что вы шпионка от конкурентов. хватит шифроваться. вас давно спалили
Тю, так я на собеседовании так и сказала - приняли.
Я такая - жду трамвая• 11 января 2025
Ответ дляиз желе я
Так вот на кого рассчитаны значки, грамоты, именные кружки ’работник месяца’
Ага, як казав один мій колега, ’Грамотним - грамоти, неграмотним - гроші’)))
Я такая - жду трамвая• 11 января 2025
Ответ дляНаизнанку
То анальная пробка посреди кубка?
о, відразу спеца видно)))))))
Я такая - жду трамвая• 11 января 2025
Ответ дляДуболом
То огонь Прометея, какая пробка!!!?
перчена анальна пробка)))))
Оле Лукойе• 11 января 2025
Ответ дляСкользкая
Не хочу, мне обидно именно то, что я так старалась, а про меня забыли. А некоторым пофиг на работу и им дали все равно
Ой, автор, я такая же как и вы - медлительная очень. Вроде и стараюсь, весь день в работе - а другие всю работу быстро поделали, разговаривают сидят, потом ещё когда новая работа поступает в тот же день, её начальница говорит не делить на всех ибо я ещё своё не доделала, а чтобы другие коллеги забрали и сделали.
Другая моя коллега постоянно делает ошибки - ей тоже дополнительную работу не дают.
Ну ничего, автор, не расстраивайтесь - ну и что мы с вами как работники хуже других , главное чтобы настроение всегда хорошее было
Оле Лукойе• 11 января 2025
Ответ дляСкользкая
Не знаю стоит ли говорить начальнику,что мне обидно как бы
Скажите. Вам обо всех косяках тут же припомнят и в следующий раз можно остаться без премии