Элька-Карамелька• 10 января 2025
Помощники категорийного менеджера
Вам нравится ваша работа?
Элька-Карамелька
• 10 января 2025
Ответ дляЯНаПэПэ
Им конечно может и норм, а вы при чем?
Предложили роботу,переживаю справлюсь ли.
До єтого работала на произвтдстве
МУСЯкомарова• 10 января 2025
Я - категорійний менеджер. Веду відомий світовий бренд. В мене є помічниця. Якщо зовсім стисло, то вона систематизує інформацію, робить мені звіти, створює каталог товарів, трохи підключена до управління асортиментом, продажів та реклами. Але на зовсім базовому рівні. Для успіху тут треба дружити з цифрами, знати excel, бути уважною і мати знання англійської хоча б на рівні А2. Щоб отримати підвищення, англійську доведеться їй довчити до b2
Элька-Карамелька
• 10 января 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Дякую за відповідь.
Ви задоволені її роботою?
Для того щоб отримати вашу посаду,в неї є шанси?
Ви задоволені її роботою?
МУСЯкомарова• 10 января 2025
Ответ дляЭлька-Карамелька
Дякую за відповідь.
Ви задоволені її роботою?
Так, її роботою задоволена.
Вона ще без особливо досвіду. Це перше місце її роботи по суті. Щоб навчитися всього треба багато часу, але у неї є шанси зайняти вакансію молодшого категорійного менеджера десь за 1,5-2 роки, якщо проявити себе і вивчить краще англійську. У мене крутий досвід, дві вищі освіти і декілька іноземних мов. На мою вакансію їй ще ранувато навіть через пару років)
МУСЯкомарова• 10 января 2025
Ответ дляЭлька-Карамелька
Дякую за відповідь.
Ви задоволені її роботою?
Ще важливий ваш склад розуму і темп роботи. Якщо Ви спритна і є аналітичні здібності, то все буде ок. Якщо повільна і довго приймаєте рішення, то буде набагато складніше, бо поток інформації великий завжди
Любительшаурмы• 10 января 2025
Дивлячись де ви будете працювати -дуже часто в рітейлі,що помічник категорійного-це менеджер по закупкам-тобто-ексель, аналітика та вміння розмовляти.Але не бійтеся,це цікаво.
жижифреймут• 10 января 2025
Ответ дляМУСЯкомарова
Так, її роботою задоволена.
А які у вас освіти? Чи допомагають ваші освіти саме у вашій роботі?
Дякую
МУСЯкомарова• 11 января 2025
Ответ дляжижифреймут
Дякую
Економіка та перекладач двох іноземних мов. Звичайно, допомагають