Пушап Мі мі• 11 января в 18:46

Сколько сейчас длится развод?

Есть ребёнок 6 лет
Треба підробіток• 11 января в 18:47
Два засідання суду, десь півроку
Котики-муркотики• 11 января в 18:47
Самое быстрое это просто убить его, да и всё.
Гомосноб• 11 января в 18:47
Ответ дляТреба підробіток
Два засідання суду, десь півроку
Чому не 1?)
Треба підробіток• 11 января в 18:48
Ответ дляГомосноб
Чому не 1?)
То не мене питайте, а суддю
Гомосноб• 11 января в 18:48
Були випадки, коли це продовжувалося 1 день - у спрощеному провадженні. Найбільше - два-три місяці, якщо всі згодні.
Котики-муркотики• 11 января в 18:48
Ответ дляТреба підробіток
Два засідання суду, десь півроку
Это если он согласен. Если нет, и не будет являться на заседания, то автоматически разведут после третьего. А если будет ходить и морочить голову судье, то до бесконечности может длиться.
Я_не_аноним_100%• 11 января в 18:48
3 месяца было
Дверной_Проем• 11 января в 18:49
Мінімум 2 місяці, якщо всі згодні. Після подачі заяви засідання назначають через місяць і ще місяць рішення вступає в силу.
Гомосноб• 11 января в 18:49
Ответ дляТреба підробіток
То не мене питайте, а суддю
Ви ж були там присутні, знаєте підстави для відкладення засідання? Вас і запитала
Треба підробіток• 11 января в 18:50
Ответ дляГомосноб
Ніяких особливих підстав не було
Сказала, наступне засідання тоді то
Все.
Гомосноб• 11 января в 18:51
Ответ дляДверной_Проем
А чому через місяць? Чи Ви про власний досвід розповідаєте?
Гомосноб• 11 января в 18:52
Ответ дляТреба підробіток
Ніяких особливих підстав не було
Сказала, наступне засідання тоді то
Все.
Дивно. Ви самі були чи з адвокатом?
Треба підробіток• 11 января в 18:52
Ответ дляГомосноб
Дивно. Ви самі були чи з адвокатом?
Адвокат допомогав з позовом, на засіданні не був
Холодная каша• 11 января в 18:53
Від 2 місяців до 6. Ще буває, що суд дає строк на примирення. А відповідач може ще оскаржувати рішення до апеляційного суду
Гомосноб• 11 января в 18:56
Ответ дляКотики-муркотики
Не сможет это длиться до бесконечности, это не тот вид спора, в котором будут учитываться доводы. Брак - это воля двух сторон. Если уже дети/алименты/место жительства/ график общения, тогда да
Дверной_Проем• 11 января в 18:57
Ответ дляГомосноб
Власний досвід і не тільки мій.
Гомосноб• 11 января в 18:57
Ответ дляХолодная каша
А чим зумовлена цифра від 2 місяців? Це якась норма чи Ви з власного досвіду розірвання шлюбу пишете?
Гомосноб• 11 января в 18:58
Ответ дляДверной_Проем
Власний досвід і не тільки мій.
Ну то Ви так автору і пишіть в мене було так, а в моєї подруги ось так, а то Ви так написали, неначе це чимось передбачений строк. Це статися і за 1 день може
Дверной_Проем• 11 января в 19:01
Ответ дляГомосноб
На сайті юридичних консультацій читала, що перше судове засідання назначається не раніше ніж через місяць.
Гомосноб• 11 января в 19:23
Ответ дляДверной_Проем
Ця інформація не відповідає дійсності
ЯНаПэПэ• 11 января в 19:32
У меня было так: в феврале подала заявление, в дії прийшло уведомление где то через месяц,что дело принято к рассмотрению в порядку,,спрощеного провадження,, без виклику сторін,т.к мой муж не жил по прописке,то уведомление никакие он не получил,хотя я его и предупредила,что подала,но он не поверил.Далее в апреле пришло решение суда о разводе,в мае вступило в силу.Т.е не было никаких заседаний.
Холодная каша• 11 января в 20:36
Ответ дляГомосноб
Я адвокат
Гомосноб• 11 января в 20:41
Ответ дляХолодная каша
Я адвокат
Я теж. Можете дати посилання на норму ЦПК?
Холодная каша• 11 января в 21:22
Ответ дляГомосноб
Ст. 157 цпк пише про строки розгляду
Але автору я пишу зі своєї практики і клієнти це питання задають, щоб розраховувати на подальші дії
Гомосноб• 11 января в 21:36
157 стаття регулює не строки, а забезпечення позову)
Гомосноб• 11 января в 21:40
Ответ дляХолодная каша
Ст. 157 цпк пише про строки розгляду
Ну то Ви так і пишіть, що це з Вашого досвіду - це мінімум два місяці. А то Ви так стверджувально написали, наче ці строки десь чітко зазначені. З мого досвіду - це траплялось і за один день у спрощеному провадженні за наявності визнання відповідачем позову. Тому, досвід існує різний, а чітких строків немає - не в мінімум, не в максимум. Гарного вечора Вам 🎄